Onlygames.pl | Serwis Konsolowy, recenzje gier, konsole | PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PSP, 3DS, DS, PS2, strona o konsolach

------------------------------------
Kanał OnlyGamespl na YouTube:

Zdjęć w galerii: 14033
Liczba wiadomości: 8393
Liczba artykułów: 1800
Poznań Game Arena 2016 & Warsaw Games Week 2016 - wideo-relacja z imprez | Przedstawiamy Wam wideo-relację z dwóch najważniejszych tegorocznych imprez growych. Sprawdźcie koniecznie.
Uncharted 4: Kres Złodzieja - recenzja [PS4] Murawany kandydat do tytułu "Gry Roku 2016"? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Castlevania: Symphony of the Night - Strefa Retro [PSone, Sega Saturn] Kiedyś niedoceniona, a po latach uznana za jedną z najlepszych produkcji 32-bitowej ery. Czy słusznie?
Nintendo Wii - poradnik kolekcjonera | W kolejnym "Poradniku kolekcjonera" gościmy Nintendo Wii. Kompletny poradnik opisujący Wam który model konsoli wybrać i jakimi akcesoriami warto się zainteresować.
PES 2017 - recenzja [PS4, Xbox One] Czy tegoroczna edycja Pro Evolution Soccer wróciła wreszcie w pełni na właściwe tory? Sprawdźcie w naszej wideo-recenzji.
Game Boy Advance - poradnik kolekcjonera | Który model konsoli jest najlepszy? Jakich gier szukać? Na te i inne pytania dotyczące GBA odpowiadamy w kolejnym poradniku.
PlayStation 4 PRO - recenzja [PS4] Przed Wami szczegółowy test PS4 PRO - najnowszej konsoli Sony. Warto kupić? Czy warto przesiąść się ze starej PS4? I jak moc PS4 Pro przekłada się na gry?
PlayStation 4 PRO - unboxing | Rozpakowanie nowiutkiego zestawu z PS4 PRO (konsola debiutowała w naszym kraju 10 listopada). Zobaczcie jak prezentuje się sprzęt (wg Sony) dla "profesjonalnych" (?) graczy...
Regulamin Newslettera

Postanowienia ogólne

1. Newsletter serwisu OnlyGames.pl jest wysyłany bezpłatnie do każdego, kto zamówił jego otrzymywanie pod wskazany adres e-mailowy.

2. Newsletter wysyłany jest przez redakcję OnlyGames.pl w regularnych bądź nieregularnych odstępach czasowych.

3. W newsletterze redakcja OnlyGames.pl wysyła tylko ważne informacje - na przykład na temat pojawienia się w serwisie ważnego artykułu, czy ciekawej wiadomości. Redakcja może też wysłać za jego pośrednictwem informację wyjaśniającą ewentualne problemy w funkcjonowaniu serwisu.

4. Zamawiającym newsletter może być każda osoba/instytucja posiadająca konto poczty elektronicznej (adres e-mail).

5. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją postanowień zawartych w regulaminie.Warunki zamówienia

1. Zamówienie ma miejsce poprzez podanie adresu e-mailowego w formularzu newslettera, który dostępny jest na stronie OnlyGames.pl.

2. Każdy zamawiający oświadcza, że zapoznał się z niniejszym regulaminem, a wskazany przez niego adres e-mailowy jest prawidłowy.

3. Rezygnacja z otrzymywania newslettera następuje poprzez wysłanie e-maila na adres: newsletter@onlygames.pl o treści: "Proszę o usunięcie mojego adresu mailowego - tu wpisać ten adres - z bazy newslettera".Postanowienia końcowe

1. Adresy e-mailowe podawane przez zamawiających przechowywane są w odrębnej bazie danych i nie są udostępniane osobom postronnym i innym firmom lub instytucjom.

2. Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie.

  więcej recenzji

Interesują cię inne formy reklamy? Sprawdź TUTAJ.

Strony zaprzyjaźnione

- ZOBACZ TUTAJ              
Kana³ RSS
Materiały zawarte w serwisie onlygames.pl są objęte prawem autorskim i nie mogą być w całości
lub we fragmentach kopiowane, powielane oraz rozprowadzanie bez zgody ich autorów!