Teraz jest 29 mar 2024, o 00:07


PSP

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Post9 lip 2006, o 09:36

nie miałem na myśli tego, że te gry są dziecinne tylko to, że na DS'a jest dużo gier stworzonych dla czystej zabawy (sam stylus jest świetną), a na PSP (głównie) ukazują się tytuły bardziej poważne, no jasne że jest np. Lumines ale powiedz, że DS ma tyle samo "poważnych" gier co PSP (MGS - chociaż to karcianka, ale w drodze jest już 'zwykly' mgs)... Po prostu Niny od zawsze celuje w gry przyjemne i raczej bez dużej głębi.
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post10 lip 2006, o 19:01

Cóż, posiadam PSP od miesiąca i jestem naprawdę zachwycony tą kieszonsolką! Zgadzam się jednak z przedmówcami - to kwestia gustu i tego, czego oczekujemy. Ja zdecydowanie preferuję feeling gier Sony i nie wahałem się w kwestii "PSP czy NDS?". Trzeba dobrze przeanalizować sytuację i gry, które nam odpowiadają, a potem wybrać.
Offline
Avatar użytkownika

KaziuSTEIN

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 12 lip 2006, o 09:29
  • Lokalizacja: Skoki (ok. Poznania)

Post12 lip 2006, o 09:49

Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się zakupić tą maszynke :D Najwiekszym plusem dla mnie jest fakt, że poza grami można lookać filmy czy inne video oraz słuchać muzy co dla mnie jest bardzo istotną zaletą tej maszynki :D Teraz z tego co wiem wychodzą 4 gigowe memorki więc będzie gdzie cały stuff zmieścić :] No i konsolka cały czas tanieje co mnie niezmiernie cieszy :]

Gość

Post12 lip 2006, o 09:54

Ja za jakiś czas kupuję PSP (jaki większość chyba:)) Ta konsolka RULA, i tak jak Artix, lubię ten "feeling" gier od Sony.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post12 lip 2006, o 09:57

rula, rula, ale potrzeba jej wiekszej ilosci gier "tylko na nią", nie zadnych portów czy też odswiezeń (jak syphon filter), czegos jak locoroco, lumines itd.
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post12 lip 2006, o 18:18

Odświeżenia mi zupełnie nie przeszkadzają, bo lubię bawić się w znanym i lubianym świecie, przy czym czeka na mnie sporo nowości. Taki Daxter czy Syphon to świetna sprawa.

Gość

Post22 sie 2006, o 23:24

Mój egzemplarz już do mnie "jedzie":). Kuna, będzie na pojutrze, już nie mogę się doczekać. I pomyślec, że kiedyś - bynajmniej - nie przepadałem za handheldami....
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post23 sie 2006, o 11:55

Witaj w klubie, Velios.

Krótka historia:
Pamiętacie jak zaserwowałem se PSP o glebę??? Reaktywacja...
Byłem z Moja Ukochaną Małżonką na wakacjach (BTW: 2 tygodnie tylko z PSP, przenośny Tekken wygląda ładniej [ostrzej] niż na PS2!).
Wiadomo, aby sie odchamić trzeba coś wychlać. Któregoś wieczoru wróciłem w stanie "bardzo lekko" zachwianej równowagi. Jak większość osobników mej "pci" poczułem nieodpartą potrzebę pogrania w Tekkusia "na jedno oko" (z dwoma otwartymi widziałem dwie czy trzy konsole). No i stało się. PSP zowu wylądowało na glebie. Tym razem bez przytupu, idealnie płasko ekranikiem do podłogi (kafle ceramiczne). Wytrzeźwiałem w trzy sekundy (Małżonka mi później mówiła, że przestraszyła się moim widokem, dziki wzrok, te sprawy)...
Działa idealnie, naprawił mi się lekko zapadnięty "R". To wszystko.
PSP rulzzz.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

markos443

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 30 gru 2017, o 12:38

Re: PSP

Post30 gru 2017, o 12:40

zawsze to się przydaje

______________________
aasadlabiznesu.pl
Offline

seser

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 9 sty 2018, o 20:29

Re: PSP

Post9 sty 2018, o 22:41

paietam jak sie w to gralo nap w wrestling :)
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: PSP

Post6 lut 2018, o 15:34

PSP to jest zajebista konsola. Tania i elegancka.
________________________________
http://www.statystyka-korepetycje.cba.pl/
Offline

jureczek

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 9 lut 2018, o 11:10

Re: PSP

Post16 lut 2018, o 12:32

Miałem kiedyś, sporo grałem, teraz za bardzo czasu nie mam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron