Teraz jest 28 mar 2024, o 21:04


Wasz skill w grach

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Wasz skill w grach

Post18 lut 2006, o 14:58

Wiem że to temat Tabu i zagrożone porwaniami przez kosmitów(rodzinkę Ściery), ale czy nie chcielibyście pochwalić się (unikalnym) skillem w "jakiejś" grze. Np. przejście Burnouta ze wszystkimi ocenami na złoto, albo w Finalu wyuczeniu każdej z postaci wszystkich zdolności i zdobycie wszystkich broni. Mogą być też mniejsze w stylu, przejście DMC3 na hardzie bez żadej śmierci;P. No to się pochwalcie
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post19 lut 2006, o 12:13

Z DMC 1 wycisnąłem 101 % , wszystkie sekrety , wszystkie blue orby wszystkie poziomy , tajne misje i wogóle przeorałem ją chyba z 60 razy :shock: bez kitu dla niej kupiłem PS2 i nie boję się stwierdzić , że jestem w nią po prostu rzeznikiem , to samo się tyczy trylogi MGS , a szczególnie MGS3 potem to już tylko grałem na extreme ( wersja NTSC bez european extreme :( wszystkie kamuflaże , sekrety i wogóle znam ją na pamięć też coś koło 50 razy przeorana , zero alarmów zawsze hehe i żadnego stealth camo , B3 i B4 po 3 razy każdą część , ale nie miałem nigdy 100 % ;( 98 na maxa , ale to i tak nieźle chyba , RE 4 to samo wszystko na maxa oprócz mercenaries ( jeszcze ) , ale ogólnie to też rozjebałem ją dobrze i też znam dużo knyfów ogólnie wiele jest takich gier , które się wycisnęło na maxa to trudne pytanie po drodze przecież Diablo 1 :) i 2 , fallouty, KOTOR i wiele wiele innych ;) to byłaby dłuuuuuuuuuuuuuuuuuga lista pozdrooo !!!!!!
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post24 lut 2006, o 12:51

Ja dla odmiany wymiatam w PES4 w ktorej ostatnio udalo mi sie przegrac 4-1 z bratem(Ja mialem 11 zawodnikow a on az 9 (3 bramki z jego strony padly po 2 czerwonych kartkach))
Do innych wiekszych sukcesow moge zaliczyc porazke 15-0 w SC3 oraz 20-2 w Budokai3.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post27 lut 2006, o 08:15

Chciałem taki temat zarzucić wcześniej...
Osobiście pykam se dla przyjemności i fun'a, a nie dla hadkorowych wyników. Chociaż czasem...?
Gier ukończonych na 100% mam wiele.
Ale najbardziej robi mnie BurnOut 2 PoI, oraz WipeOut 2097. Pokończone na 100% ofkoz. W B2 czasy może nie tak dobre jak mistrza Staciwy z Extrima, ale nie ma innych ksyw we wpisach niż moja. W crashu nieźle,na piątym torze 117 milionów (niestety nie do udowodnienia zdjęciem - skasowany save. Ale jak coś to ze dwudziestu typa zaręczy językiem). Ratchety i Jaki porobione na setkę bez beknięcia...
Teraz pora na Amplit'a...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

judasz na baletach

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 13 lut 2006, o 21:18
  • Lokalizacja: da street

Post13 mar 2006, o 17:46

mój skill ogranicza sie do jebania na pałe kombinacji klawiszy na padzie - joysticku
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post19 mar 2006, o 10:58

hehehe judasz rules :D. Ja ostatnio nie mam sie zbytnio czym chwalic, po prostu nie mam zbytnio casu na to by wyciskac z gier wszystko. PRzechodzę jedną grę, i od razu siadam do drugiej by nie tracic czasu (i tak go nie mam za wiele) i wmiare zaliczac wszystkie perełki :D. Kiedys ostro ciorałem w mgs1, ktore pzeszedlem chyba z 10 razy, ale widze ze przy wyczynach takiego ps2 butchera (skad ty na to bierzesz czas :D?), to nic to :D
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post19 mar 2006, o 11:14

Na geniusz w postaci MGS3 zawsze się znajdowało czas ;)

Gość

Post28 mar 2006, o 11:37

a przejscie Burnouta ze wszystkim na zloto to jakis wysoki skill?? nie zebym sie wymadrzal, ale ja tak przeszedlem B3 i za cos takiego tego nie uwarzam (tylko mnie nie zjedzcie, ja sie w rzadnym wypadku nie przechwalam :D :D
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post28 mar 2006, o 13:14

Velios nie chodzi o samo złoto tylko , także o praktyke jazdy , perfekcyjne obycie torów , rzeźnickie Takedowny i 3 razy przeorana 3 i 4 ;)

Gość

Post28 mar 2006, o 13:39

jesli o to chodzi to ja mam skilla w tej grze!!! pozdro Butcher
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post29 mar 2006, o 20:06

Ciekawe, co ta naprawde ja moge na ten temat powiedziec. No niby Fahrenheit, Burnout 2 i 3, PES 2,3,4 i teraz wyciskam soki z Black'a,RE4(będe próbował łyknąc wzystko, co sie da no i Warriorsów. Jest tego oczywiście więcej, ale ile można pisac :)
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post31 mar 2006, o 14:49

The Sims - stary po prostu mnie tym zniszczyłeś :lol:
Następna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron