Teraz jest 28 mar 2024, o 14:18


PSP

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post23 lis 2005, o 19:43

hehe tak bywa :D.

Co do konsoli to ja polecam Ci kupić jakąś na allegro w miarę nową i do tego dokupić kartę 1GB. Wyjdzie najlepiej.

Gość

Post24 lis 2005, o 00:33

Sonial13 napisał(a):Po chwili: Majonez, dajcie chłopowi (Bandiemu) spokój. Gdzie nie spojrzę to wszyscy na Niego krzyczą... Przepieprzone ma bidula...


Oki Sonial, przekonałeś mnie :D BTW. Ale ja naprawde Bandiego lubię, już nawet za samą ksywę... bez złośliwości :)
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post24 lis 2005, o 09:45

Ja też jestm fanbojem. Fanbojem Mojej Ukochanej Małżonki co prawda, ale zawsze.

Wazelina musi być
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post24 lis 2005, o 09:55

Piotrek napisał(a):Co do konsoli to ja polecam Ci kupić jakąś na allegro w miarę nową i do tego dokupić kartę 1GB. Wyjdzie najlepiej.


Nom. Poszukaj dobrze, a zmiescisz sie w takim ukladzie za całość w 1000-1100zł :D. Czesto trafiają sie ciekawe okazje, typu 850zł za praktycznie nową konsole (3 tygodnie) w stanie idealnym, z gwaranacją na rok i grą Ridge Racer (nie, nie powiem skąd wziąłem ten przykład :roll: :P). Karty 1GB raczej nie wyciągniesz obecnie ponizej 270zł.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 lis 2005, o 14:50

Arcadio napisał(a):(...) Wazelina musi być

Niekoniecznie, stary. Moja Ukochana Małżonka Nawet nie zna adresu tego forum. A kompa w domu na razie nie posiadamy.
Widziała kilka razy co pyszniejsze teksty "Made by Majonez", albo fraszki Yow'a czy innych... forumowiczów (w tym i moje).
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post3 gru 2005, o 22:22

bandi napisał(a):
Teraz widzę promocyjne packi PSP z kartą memory stick 1GB!!!



Skąd wiedziałeś?? Masz jakieś wtyki w Sony czy jak?? Ostatnimi czasy widziałem takie packi na Allegro :lol: :lol: :lol:

Widzisz stary, Sony kopie sobie grób :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 gru 2005, o 12:23

Ja bym to nazwał "utwardzaniem marki i nazwy". Typowo marketingowy wybieg. Nauczmy konsumenta tego i owego, przyzwyczajmy go do nas itd. Dlaczego pierwszy Plejak był tak słabo zabezpieczony (jak twierdzą fachowcy) przed piraceniem? Historia lubi się powtarzać...


A giga packi są już, ściągane nieoficjalnie, ale są. A w Japonii to mają nawet z kablem PC -> PSP. Szkoda, że Sony nie dodaje do tego z piętnastu czystych DVD - Rków, albo adresów do wiadomych "biznesmenów"...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post4 gru 2005, o 15:09

Sonial13 napisał(a):Ja bym to nazwał "utwardzaniem marki i nazwy". Typowo marketingowy wybieg. Nauczmy konsumenta tego i owego, przyzwyczajmy go do nas itd. Dlaczego pierwszy Plejak był tak słabo zabezpieczony (jak twierdzą fachowcy) przed piraceniem? Historia lubi się powtarzać...


A giga packi są już, ściągane nieoficjalnie, ale są. A w Japonii to mają nawet z kablem PC -> PSP. Szkoda, że Sony nie dodaje do tego z piętnastu czystych DVD - Rków, albo adresów do wiadomych "biznesmenów"...


Nom, kuna coś w tym jest. W cywilizowanych rejonach świta Soniacz i tak i tak zrobi furrorę. A w krajach gdzie pracuje się na czynsz, chleb z masłem i podpaski przeróbki sa zbawieniem dla graczy (w tym miesjcu odpada typ 16-latka, któremu mama kupi...). Oryginalnych tytułów sprzedaje się tyle co nic, a konsole po kilku obniżkach cenowych znajdą swoich nabywców wśród swołoczy. Jak widać na przykładzie PSXa, PS2 i PSP firmie Sony wystarczy chyba jak kieszeń z floty za gry nabiją im cywilizowane kraje, a poloczki czy ruseczki albo inne "od pierwszego do pierwszego" biedne ludki skupią sie jedynie na konsoli i akcesoriach. Hehhehehee :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 gru 2005, o 15:28

Dokładnie, stary.
Tylko co do tych "ruseczkich" miałbym małe zastrzeżenia... Pamiętam dokladnie ich kopie tworzone w tłoczniach (nie CD-R), pamiętam polską wersję (adegrand ofkoz) pewnej gry (zapomniałem właśnie tytułu - na Plejaka jedynkę) tego nie robią "ruseczki"... tam są troszkę inne realia...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 gru 2005, o 20:24

Właśnie leci do mnie PSP + 1GB MStick (o gierach Wam już pisałem), mniam, mniam...

Cholera, a kto mnie teraz nauczy tych wszystkich sztuczek z softem...???
Czarny Duszpasterzu, przybywaj!!!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Kaczorek

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 10 gru 2005, o 22:46

Post10 gru 2005, o 22:48

Hmm, mam w planach... wysłać list do świętego mikołaja z proźbą o psp :). Cena konsolki ujdzie, głównie chodzi mi o gry i filmy. Nie mam zamiaru płacić 150 złotych za gierke, więc czy jest możliwość zgrywania gier/filmów z netu i wrzucania ich na MStick ? I ile średnio waży taka gierka/film ? Bo jak upchne 1 gierke na 1gb MStick to też dziękuję :/.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post10 gru 2005, o 23:54

wiele gier jest pod 1gb ale co masz czlowieku za problem? Zostawiasz sobie sejwy (zajmują po kilkaset kb), gierke wyrzucasz, wrzucasz sobie inną, a jak bedziesz chciał wrocic do poprzedniej to nie ma problemu - znowu ją sobie wgrywasz a save juz masz. Prostota 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron