Teraz jest 28 mar 2024, o 21:00


PSP

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post28 cze 2005, o 16:27

Spayki to mi zabiłeś klina tym 1.51 nie wiedzialem z w ogole istnieja jakies rozne wersje a tu prosze.. mi sie marzy zeby od razu z pieca zgrywac gry na ps2 i to odpalac bez problemow.. :roll: wtedy kupuje psp na bank :roll: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Spayki

początkujący

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 24 cze 2005, o 20:32
  • Lokalizacja: Polkowice

Post28 cze 2005, o 18:18

Mario napisał(a):Spayki to mi zabiłeś klina tym 1.51 nie wiedzialem z w ogole istnieja jakies rozne wersje a tu prosze.. mi sie marzy zeby od razu z pieca zgrywac gry na ps2 i to odpalac bez problemow.. :roll: wtedy kupuje psp na bank :roll: :twisted:


Poczekasz jeszcze "troszke", ale bedzie to mozliwe... kiedys.
Lu sangu lava lu sangu!
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post16 wrz 2005, o 18:00

Co do ladowania obrazow iso na psp to wyszedl chyba jakis fastloader juz czy inny czort, ale ja sie nie bede dalej wypowiadac - kto zainteresowany niech szuka, bo ja nie w temacie.

Jesli chodzi o konsolke, to nawet ostatnio naszla mnie ochota, by to cacko kupic, ale na razie nie jest to na moj portfel. Ile sam sprzet, potem jeszcze z karte 1 gb dobrze by bylo i cholera juz strach liczyc te zlotowki :x.
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post16 wrz 2005, o 18:06

szukam opcji kasuj :d
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post21 wrz 2005, o 22:21

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post24 wrz 2005, o 09:22

boze człowieku idz stąd, co widze twoją ksywe w jakims temacie to wiem ze zaraz zobacze jakies debilne linki. daj sobie spokoj, albo piszesz na temat albo lepiej wcale nie pisz, a administratorow namawiam do kasowania takich postow jak ten powyzej ;/
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post3 lis 2005, o 19:56

az dziwie sie ze takie nikłe jest zainteresowanie psp na tym forum. Nikt z was nie planuje kuppic sobie tego cacka? Downgrade z 2.0 jest juz mozliwy wiec nie widze problemow :). Ja kupuje najdalej za 2 tygodnie :).
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post4 lis 2005, o 23:30

ja musze sie przyzanac ze długo sie nie wahałem - od ok. połowy września psp rezyduje u mnie w domu :). Jesli mozna odpalac kopie zapasowe to ja nie mam pytan. Na nextgeny szkoda mi bedzie bulić tyle kasy (przynajmniej na poczatku), a gry na psp bede mial za darmo bo sobie ściagne. Proste 8)
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post6 lis 2005, o 12:33

Słoik może byś się przynajmniej tak otwarcie nie wypowiadał o nielegalnych kopiach?

Tak przy okazji to Sony jest spalona.

Najpierw się okazuje, że PSP spiracono od razu, sony próbuje walczyć softwareowo - co tak na prawde nigdy nie da efektu

Teraz widzę promocyjne packi PSP z kartą memory stick 1GB!!!

Po co ta karta? Jakto po co - aby można było sobie na nią wrzucić komercyjny film w DivX czy nielegalną wersję gry na PSP

Bo wybuchnę śmiechem jak ktoś mi powie, że 64 godziny muzyki, czy kolekcję 1000 fotografii z 4 MPikselowego cyfraka :-)


Dlaczego taki GameCube sprzedaje/wał się tak fatalnie u nas? Bo nikt nie chce kupować oryginałów, choć tak na prawde stać nas na 1 na 2 miesiące.

Pytanie - po co nam więcej gier w miesiącu? Wybierasz 1 dobrą pozycję i się nią cieszysz. Wersję piracką raz przejdziesz i zarzucasz kolejną grę, bo przecież masz ich tyle, że szkoda czasu na inną.

Co daje więcej przyjemności - przechodzenie gier na najniższym stopniu trudności, czy masterowanie 1 tytułu???
Obrazek
Obrazek

Gość

Post6 lis 2005, o 16:40

Bandi, wybacz mi to stwierdzenie ale jesteś jednym z fanbojów Nintendo z którym nie da się sensownie porozmawaić na żaden inny temat oprócz konsoli mariana. Do takiego wniosku doszedłem czytając Twoje poprzednie posty. A jeżeli chcesz być tak szlachetny to nikt Ci przecież nie każe "spiracać" PSP. Proste. Myślę, że nie lubisz PSP bo to jest PSP i tyle.
Nintendo od czasów N64 było z tyłu. Tak jest teraz i tak bedzie w przyszłość (jeżeli ludzie z Niny mówią że specyfikacja sprzętowa nie ma znaczenia... ) Nie jestem uprzedzony do Nintendo a nawet żałuję że chłopaki nie są na lepszej pozycji, po prostu widzę pewne fakty, których Ty (może niechcesz) widzieć.

BTW. Jak zobaczyłem shoty z Burnouta na NDS to myślałem że to jakiś żart albo wczesna beta.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post8 lis 2005, o 00:24

nic dodac nic ując - majonez napisal wszystko. bandi, idz stąd bo zapodajesz takie brednie ze szkoda strzepic na to wzroku. PSP oczywiscie nie lubisz bo to jest sony, co? Tymczasem popatrz na swoje kochane nintendo. Masz gamecube? To pewnie fajnie sie bawisz grając w tyyyyle wypasionych ekslusivów tej zimy na gacka :twisted: masz DS? Chcesz burnouta? To zobacz jak on wygląda na psp. Chcesz ridge racera? Zobacz jak on wyglada na psp. Nintendo dołuje i taka jest prawda. A ta ich smieszna rewolucja tego gowno da, bo i tak zostaną na trzecim miejscu, a i mogą upaść jesli to nie wypali. Wtedy zostanie grupka famboyów takich jak bandi ktorzy usiądą ze swoją rewolucją i będą grali w te kilkaciekawych gier na rok. Powodzenia!

Co do PSP to sprzet jest super. Po tym jak zagrałem nic nie moze odwlec mnie juz od zakupu :). Wiadomo, mozliwosci są spore (downgrade 1.5), wiec tym lepiej.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post23 lis 2005, o 14:44

bandi napisał(a):(...) Teraz widzę promocyjne packi PSP z kartą memory stick 1GB!!! (...)

Gdzie??? Gdzie je widziałeś???
Pytam poważnie, bo właśnie wczoraj otrzymałem od Mojej Ukochanej Małżonki "pozwolenie na kupno" PSP. Szukam więc w miarę najtańszej opcji... Wiadomo, z kartą MStick "o wysokiej pojemności". Dobre pomysły, dobre rady i wszystko inne co pomocne mile widziane. Z góry dziękuję.

Po chwili: Majonez, dajcie chłopowi (Bandiemu) spokój. Gdzie nie spojrzę to wszyscy na Niego krzyczą... Przepieprzone ma bidula...
Ja też jestm fanbojem. Fanbojem Mojej Ukochanej Małżonki co prawda, ale zawsze.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron