Teraz jest 28 mar 2024, o 14:02


Rangi na forum

Wszystko, co dotyczy forum - rangi, regulamin, problemy z działaniem.

Moderator: gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Rangi na forum

Post15 paź 2004, o 23:09

Jeżeli jesteś na forum użytkownikiem zarejestrowanym i odpowiadasz na posty oraz tworzysz własne, następuje ich zliczanie.

Obecnie w zależności od ilości postów, automatycznie obowiązują następujące rangi:

0-20 - poczatkujacy
20-50 - bywalec
50-100 - aktywny
100-200 - wyjadacz
200-300 - wymiatacz
300-500 - master
500+ - guru

Dodatkwo po przekroczeniu progu 500 postów można zgłosić się do administratora z prośbą o przyznanie rangi specjalnej, wymyślonej przez użytkownika.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post11 gru 2004, o 11:45

Mam pytanie, czy jak przekroczę ten próg 500 postów to będę mógł sobie zażyczyć rangę " wredny matkoje*ca"??? Albo przynajmniej "bedess madafaka"???
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post26 gru 2004, o 12:16

Heh, bedziesz, bedziesz :). Taki to juz przywilej po przekroczeniu tak duzego limitu :)
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post18 wrz 2005, o 15:43

0-20 - poczatkujacy
20-50 - bywalec
50-100 - aktywny
100-200 - wyjadacz
200-300 - wymiatacz
300-500 - master
500+ - guru

tak jak na tym forum: http://forum.freeware.info.pl/
Takie rangi to o kant dupy... ;). Nie no, żartuję, ale aktywny zmieniłbym na bywalec, a bywalec na gaduła. Wyjadacz na stary wyjadcz, wymiatacz na pasjonat, a master na hardkorowiec i od 500 w góre swoja ranga... erm, hardkorowiec fajna ranga :)
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 09:06 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 lis 2005, o 18:27

Tak se siedziałem, oglądałem różne fora, czytałem se różne wypowiedzi różnych ludzi... Czasem dziwne, czasem ciekawe, czasem nawet chore, czy urojone... Nieważne.
Po pewnym czasie zauważyłem, że o danym człowieku świadczą nie tylko jego wypowiedzi, ale też np. jego ranga (ofkoz ta, którą se sam wybrał), czy dobrane przez niego zdjęcie...
Na pewnym dużym forum zadałem kiedyś pytanie z prośbą o pomoc. Odezwał się koleś, o liczbie postów wyższej od mojej o trzy razy, tonem starszego ode mnie o jakieś trzysta pięćdziesiąt lat pouczył mnie o istnieniu "skarbnicy wiedzy" (google.pl), oraz "poszukaj se" (gamefaqs.com)...
Tak se pomyślałem: po cholerę dobrzy Admini zakładają takie wątki jak "pomoc", czy podobne...? Po co istnieją takie fajne miejsca jak fora?

Ten koleś miał rangę brzmiącą z polska mniej więcej jak "wredny matkojebca", a podpis pod avkiem głosił: "zanim powiesz coś głupiego, spójrz najpierw na rangę i się lepiej zastanów". Śmieszne, co?
Dlatego wybrałem sobie taką, a nie inną rangę... A Wy, jaką se wybierzecie???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post9 lis 2005, o 18:56

Heh, do tego to mi jeszcze daleko. (do wybierania rangi).
Ostatnio nawet dużo pomagam ludziskom na forach internetowych - tylko przy ewidentnie głupich i "leniwych" postach odpuszczam he he

ps Sonial - wróżysz z rang?
Ostatnio edytowano 10 lis 2005, o 16:31 przez Arcadio, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post10 lis 2005, o 13:29

Heh Soniu, po mojej możesz zobaczyć co mam na myśli. "... całe zycie byłem drugi... " :D
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post10 lis 2005, o 14:38

Arcadio napisał(a):(...) ps Sonial - wróżysz z rang? (...)


Nie, Arcadio, absolutnie nie. Tak se tylko pozrzędziłem... Nie chciałem nic konkretnego powiedzieć oprócz w/w sytuacji... Żadnych ukrytych podtekstów (taaa...).
Zapomniałem jeszcze dodać o randze i podpisie niejakiego PlAyMaNa (buehehehe!!!) znanego szerzej z marnego skądinąd pismaczenia w Extrimie. Ten to dopiero jest hardkorowiec!!!!! Gdzieś wcześniej juz o tym pisałem...

Na koniec stare, mądre przysłowie: "Uderz w stół, a nożyce się odezwą"...
Pozdrawiam wszystkich!!!!! Peace 4all.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post7 gru 2006, o 10:32

Ludzie a może by tak pomysleć nad jakąś rangą dla kogos kto przekroczy +1000 postów? Ja 500 przekroczyłem ale nie chce mi sie nic wymyślać. To może wymyślimy jakieś propozycje dla największej z mozliwych rangi :). Co może być ponad guru :D?
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post7 gru 2006, o 11:17

Jak dla mnie nie ma problemu. Musicie tylko wymyślić nazwę tej rangi ;)

Gość

Post7 gru 2006, o 16:06

może - już prawie jak Velios -?? :shock: :D :D :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 gru 2006, o 16:27

Lepiej będzie "Kumpel Veliosa". :twisted:

Albo "Ten to przed Veliosem plecak nosi"... :twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Następna strona

Powrót do Forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron