Teraz jest 28 mar 2024, o 16:54


Pozycjonowanie czy to działa?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

graczka13

wyjadacz

  • Posty: 139
  • Dołączył(a): 9 lis 2017, o 16:35

Pozycjonowanie czy to działa?

Post12 lip 2018, o 18:05

Hejka, zastanawiam się czy pozycjonowanie strony internetowej, zależy mi by firma była bardzo szybko wyszukiwana. Myślicie że taka forma reklamy będzie dobra?
Offline

roza99

guru

  • Posty: 680
  • Dołączył(a): 28 lis 2017, o 18:48

Re: Pozycjonowanie czy to działa?

Post13 lip 2018, o 14:39

Jeżeli chcesz wiedzieć czy pozycjonowanie działa to tak :) pozycjonowanie działa i działać będzie do póki ludzie firm szukają w internecie. Dzieki pozycjonowaniu Twoja firma będzie bardzo dobrze widoczna w sieci. Dzięki temu będziesz o krok przed konkurencją ponieważ klient wybierze twoją firmę bo zobaczy ją na szczycie listy.
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Pozycjonowanie czy to działa?

Post25 lip 2018, o 19:00

Według mnie jak najbardziej działa. Jeśli firma zna się na SEO tak jak powiedzmy ta http://pozycjonowanie-gdynia.com/ , to na pewno ma jakieś sprawdzone techniki, które dobrze działają i przynoszą efekty w postaci wzrostu pozycji w wyszukiwarce
Offline

Fabian8543

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 1 mar 2018, o 09:30

Re: Pozycjonowanie czy to działa?

Post12 wrz 2018, o 09:37

Pozycjonowanie strony w wyszukiwarce jest niezbędne, pozwala osiągnąć jeszcze wiecej wejść a co za tym idzie więcej nowych klientów. Warto o tym poczytać http://efectownia.pl/pozycjonowanie-stron/ i rozważyć skorzystanie z profesjonalnej pomocy.
Offline

Dominik22

guru

  • Posty: 804
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:16

Re: Pozycjonowanie czy to działa?

Post28 mar 2019, o 11:36

Działa działa tylko nie każdy się na tym zna i robi to jak należy. Dużo osób coś tam próbuje ale wyniki sa marne. Tracą tylko czas. Ja tam wolę zlecić to firmie Quality Factory https://www.qualityfactory.pl/ i wiedzieć że będzie dobrze zrobione.
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Pozycjonowanie czy to działa?

Post17 lip 2019, o 23:35

Moim zdaniem jak najbardziej to działa i na pewno warto wdrażać takie rozwiązania. Ja tylko zastanawiam się czy takie wyjście jak pozycjonowanie za granicą polskiej strony www przyniesie jakies efekty? Czy ktoś z was może korzystał z czegos takiego i może się wypowiedzieć na ten temat?
Offline

Max737

aktywny

  • Posty: 67
  • Dołączył(a): 20 lut 2018, o 13:05

Re: Pozycjonowanie czy to działa?

Post22 paź 2019, o 15:41

graczka13 napisał(a):Hejka, zastanawiam się czy pozycjonowanie strony internetowej, zależy mi by firma była bardzo szybko wyszukiwana. Myślicie że taka forma reklamy będzie dobra?


Jak najbardziej. Warto jednak pamiętać, że pozycjonowanie to bezustanny proces, który wymaga znajomości odpowiednich technik i szybkiego reagowania na zmiany zachodzące w algorytmach Google. Pozycjonować można się na kilka wybranych fraz, które najlepiej oddają zakres działalności firmy, jak również na tak zwany długi ogon, który niejednokrotnie osiąga lepsze rezultaty. Ważne jest również pozyskanie linków, które będą prowadzić do naszej strony internetowej, przy czym należy zwrócić uwagę na różnorodność i jakość stron linkujących. Na stronie https://www.ideo.pl/realizacje/pozycjon ... a,179.html możesz zobaczyć na czym polegają działania pozycjonerskie w praktyce.
Offline

Halka90

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 15 gru 2016, o 10:54

Re: Pozycjonowanie czy to działa?

Post14 maja 2020, o 17:07

Jak dla mnie pozycjonowanie stron www jest bardzo skuteczną formą reklamy internetowej. Dzięki niej możemy w szybkim czasie osiągnąć zaskakujące efekty i przyciągnąć na naszą stronę wielu internautów zaciekawionych tym, co mamy do zaoferowania. Ma to głównie związek z zajmowaniem przez nasz serwis wysokich pozycji, na cieszące się popularnością frazy kluczowe.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron