Teraz jest 28 mar 2024, o 22:29


Konsolki przenosne - bawicie się nimi?

Nie samymi nowościami człowiek żyje. Powspominajmy kultowe czasy Atari, NES-a, Amigi, SNES-a, PSX-a, Game Boy'a czy Nintendo 64.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Konsolki przenosne - bawicie się nimi?

Post18 paź 2004, o 08:11

Ja akurat nie mam zbytnio kasy na nie, ale gdybym miał to na pewno kupiłbym gameboya. Codziennie jezdze ok. godzine do szkoły i na pewno wydatnie umulił by mi czas w autbusie...
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post18 paź 2004, o 18:43

mnie to w ogóle nie jara... wolę duże konsole i kropka :D a geyboyów, pspków, ndsów i całej reszty tego interesu po prostu nie toleruję... chociaż, kto wie - może kiedyś zmienię zdanie na ten temat... ale póki co - nie bawię się tym ani trochę... :oops:
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post19 paź 2004, o 17:34

nie gram bo nie mam i szkoda mi na nie kasy. Wole kupic konsole stacjonarną. Mam ps2 i mi wystarcza.
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post19 paź 2004, o 17:39

to samo
gdyby mnie bylo stac, to bym sie pobawil
to tak jak z tymi drogimi dziwkami z papierkiem :twisted:
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Hunter

OGM Member

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 23:18
  • Lokalizacja: Łódź

Post20 paź 2004, o 00:21

Bawie się tym i interesuję. Miałem nawet servis o tym www.gba-zone.prv.pl, ale z braku czasu upadł i zakończyłem jego działalność. Osobiście mam GBA i N-Gage.
Obrazek
Biohazard 4 PL R.I.P 16.12.2004r a szkoda bo włożyłem w nią kupe roboty :/.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 gru 2004, o 11:25

A ja właśnie zakupiłem se GBColora, do niego mnóóóstwo gier! He, he, będę miał co w robocie uskuteczniać :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Stara miłość itd... Miałem dawno, dawno temu dwie "gierki elektroniczne", później Donkey Kong'a "N", tego dwuekranowego (protoplasta DScreena???), później jajeczka i ośmiorniczkę (Made in USSR), i wiele, wiele innych, gnijących gdzieś na dnie moich szaf... Miałem nawet taką starą grę (na 8 czy 10 paluszków!), co się świeciła w nocy i miała własny joystick!!! Ha!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

wojtas

Post6 sty 2005, o 16:42

Ja sie konsolami przenosnymi nie bawie, bo na razie nie maja one soba wiele do zaoferowania. Z ery pegasusa dawno juz wyroslem, moze teraz jak wejdą PSP i NDS cos sie zmieni, bo n a razie zdecydowanie wole grac na duzych konsolach (PS2 rulez)
Offline
Avatar użytkownika

Pawus

bywalec

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 19:50
  • Lokalizacja: Płock

przenośne konolki

Post5 lip 2005, o 21:43

Ja zastanawiałem się czy kupić na allegro gameboya advance czy Sege Dreamcast :D
Wybrałem jednak Dreamcasta 8) ale konsolke przenośną też kupie... tylko niech troche forsy przybędzie... :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post6 lip 2005, o 22:52

Ja bawię się teraz często GBA :), ale już we wrześniu, ciężko odkładany hajs poleci na psp... w końcu. :lol:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 lip 2005, o 10:15

A buuu! Ja tesz kcem... Chlip, chlip...
Opisz, stary, jak tam nowa zabaweczka sprawdzi się w praniu.
A widzieliście panowie tego nowego "GBMicro"? Wygląda, hmm... ciapuśnie???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post9 lip 2005, o 23:03

Z przenośnych konsol to na razie tylko moją komórkę molestuje. Okazało się, że mam na dysku wpizdu gierek Java. Samo przetestowanie tego szajstwa zajmie mi z tydzień. Niektóre, to nawet fajne są :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post15 paź 2005, o 11:00

Baaardzo lubie i cenie sobie handheldy, ale te high techowe jakoś mnie nie jarają. Gdy tylko pojawił się N-gage, potem SP, DS i PSP, Gizmondo - zero feela. Wolę staroszkolne GB, COlory, GameGeary, Advance'y no i Nomady, których nie mam, ale kiedyś mieć na pewno będe. Poza tym NeoGeo Color, bardzo ciekawa konsola, WonderSwan Color - również, gamePark32: http://wiejskie.fora.pl/ . Wszystko warte uwagi.
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 09:00 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Następna strona

Powrót do Retro

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron