Teraz jest 28 mar 2024, o 19:51


Uniwersalna dieta

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

DoRoTiX4

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 13 sty 2018, o 20:06

Uniwersalna dieta

Post15 sty 2018, o 21:46

Czy istnieje coś takiego jak uniwersalna dieta? Co możecie powiedzieć na ten temat? Jak się odchudzać by osiągnąć swój cel?
Człowiek może być wykształcony, a i tak głupi, a człowiek mądry wcale nie musi kończyć szkół.
Offline
Avatar użytkownika

andrzej431

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 12 sty 2018, o 00:08

Re: Uniwersalna dieta

Post16 sty 2018, o 17:59

Hm... A może lepiej byłoby popytać o to specjalistów z tej dziedziny? Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie :)
Prawie wszystkim ktoś rozkazuje, zastrasza ich i zmusza. Takie jest życie. I być może nie należy oczekiwać niczego innego.
Offline

szczeppa77

aktywny

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): 30 lis 2016, o 15:17

Re: Uniwersalna dieta

Post3 lut 2018, o 10:49

Mi się wydaje, że diety są mocno przereklamowane. Chyba jż lepiej jest stosować jakieś dobre suplementy Mi na przykład koleżanka poleciła cos takiego jak african mango. Trochę o tym czytałam i podobno te wycąg z afrykańskiego mango na prawdę jest bardzo skuteczny. Myślę, że warto spróbować!
Offline

katarka

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 12:36

Re: Uniwersalna dieta

Post6 lut 2018, o 12:44

Jest jedna uniwersalna dieta: MŻ, czyli mniej żreć :P A tak na poważnie to zmniejszenie porcji bardzo dużo daje! I do tego zwracanie uwagi na to, co jesz! Dużo warzyw, chudego mięsa i tylko ciemne pieczywo.
Offline

Kabis

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 13 lut 2018, o 14:24

Re: Uniwersalna dieta

Post13 lut 2018, o 16:11

Według mnie najlepszą dietą jest dieta spersonalizowana, ułożona przez dietetyka w oparciu o nawyki żywieniowe danej osoby. W tym celu warto jest się wybrać na konsultacje do poradni dietetycznej. W internecie ponadto można znaleźć też strony jak https://przyjazny-dietetyk.pl/, które oferują wideo konsultacje z specjalistą. Dzięki dostarczonym dietetykowi informacji, możliwe jest ułożenie zbilansowanej i odpowiedniej dla nas diety.
FU RADMED - Radosław Siałkowski z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Brzoskwiniowej 11 Ruziec
Adres dodatkowy:
Polska, woj. KUJAWSKO-POMORSKIE, pow. Bydgoszcz, gm. Bydgoszcz, miejsc. Bydgoszcz, ul. Karola Kurpińskiego, nr 12, lok. 3a, 85-096
Offline

Glosikx00

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 13 lut 2018, o 17:07

Re: Uniwersalna dieta

Post13 lut 2018, o 17:10

Dieta Dukana albo Paleo jest dość popularna.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron