Teraz jest 28 mar 2024, o 20:44


Czy Next-Geny są już potrzebne?

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Post14 sty 2007, o 21:40

Butcher zassaj z gametraliers reckę Ghost Recon Advanced Warfighter na Xa 360. Jest grubo.
A co do tego o czym pisał Yow, to gdy mam wybór pomiędzy grą na PS2 a X360 to oczywiście wybieram wersję na tą ostatnią konsolę. Lepsza grafika to pierwsza sprawa, a druga rzecz to archievementy.
Próbował ktoś z Was na siłę wykonać 'rewendża' na wszystkich rywalach jednocześnie w ostatnim Burnoucie na PS2? Być może wyszło to gdzieś "przy okazji" podczas gry. Natomiast na 360tkę taka akcja nagradzana jest właśnie dodaniem punktów do naszego Gamertaga.
W PGR 3 do odblokowania jednego z archievementów nalezy ukończyć wyścig na pierwszym miejscu na najwyższym stopniu trudności i dokonać tego za pomocą manualnej skrzyni biegów. Gdyby nie punkty to sądzę, że niechciałoby mi się aż tak torturować.
Archievementy to iście next-genowy pomysł. Masakryczny magnes.

P.S. Butcher wystaczy monitor, kabel VGA i era HD jest w Twoich rękach. W moich już jest. O tym gdzieś już wczesniej pisałem. Osobiście tego doświadczam, maaaaan... to działa!
Pozdro.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 sty 2007, o 12:13

Jest dokładnie tak jak piszecie. Co mam z tego że przejde gre na ps2. Najwyzej wlasną ssatysfakcje. Na Xboxie 360 buduje sie respekt punkciorami ;). Achievementy przyciągają jak magnes a naczytałem sie że PS3 nie ma takiego systemu jak w Xboxie wiec nici z achievementów dodawanych do ogólnego wyniku. Sony może na tym sporo stracic. Mam nadzieje że jeszccze wprowadzą to w kolejnym updacie albo z dniem europejskiej premiery. A czy next-geny są potrzebne? Jasne że są :twisted: . Dzięki Xboxowi 360 wrociła chęć na granie wielu osobom, w tym i mi :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post18 sty 2007, o 17:11

Jest jeszcze jedna rzecz, która ta zgrabnie działa w next genach i staje się rzeczą tak trywialną, pospolitą że jej nie zauważamy. Mianowicie niesamowite "wsparcie sieciowe". Działa to nawet lepiej niż na piecu gdy chcemy zagrać w grę przez sieć. Pierwsza sprawa- Prawie w każdą grę z Xboxa 360 możemy pograć z ludźmi przez sieć, albo pościągać dodatki. Nowe stroje, bronie, samochody itd. I prawie wszystko można zassać za darmo! Świetna rzecz te Marketplace, można pościągać nawet filmy, seriale, trailery itp. w jakości i SD (zwykłe telewizory) i HD(wiadomo). Xbox Live Arcade, mimo że niektóre gierki to zwykłe śmieci, to można trafić na naprawdę dobry tytuł. No i nawet w największego śmiecia możemy zagrać za avchimenty. Możliwość ściągania dem, to prawie pikuś przy tych wszystkich atrakcjachjakie oferuje Xbox Live! No a w Wii i PS3 też jest niezłe "wsparcie sieciowe":D
Offline

judyta1760

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 15 lis 2017, o 18:07

Re: Czy Next-Geny są już potrzebne?

Post25 lis 2017, o 08:34

Minęło 10 lat i co myślicie teraz ? :D
Offline

leopold578

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 17 lis 2017, o 16:31

Re: Czy Next-Geny są już potrzebne?

Post27 lis 2017, o 09:51

W sumie to nie za bardzo :P - podzespoły wciąż słabsze niż PC itd. :P
Offline

jurand942

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 11:54

Re: Czy Next-Geny są już potrzebne?

Post15 gru 2017, o 14:39

Next geny to taka troszkę ściemka dla marketingu :P.
Offline

nataniel45

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 15:18

Re: Czy Next-Geny są już potrzebne?

Post16 gru 2017, o 12:48

Cóż, bez informacji z lepszych źródeł to raczej kiepsko :/. Może lepiej poszperać na jakiś bardziej tematycznych stronach lub forach... ?
Offline

Romuald537

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 25 gru 2017, o 19:46

Re: Czy Next-Geny są już potrzebne?

Post27 gru 2017, o 16:48

Next geny zawsze będa potrzebne bo bez nich nigdy nie będzie żadnego postępu :D.
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Czy Next-Geny są już potrzebne?

Post6 lut 2018, o 15:25

Są potrzebne. Lepsza grafika musi być!
_______________________________________
Pisanie prac magisterskich
Offline

leberz

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 11 lut 2018, o 13:06

Re: Czy Next-Geny są już potrzebne?

Post11 lut 2018, o 14:57

mnie sie wydaje ze dalej sa potrzebne !
Offline

wojt55k

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 14 lut 2018, o 11:34

Re: Czy Next-Geny są już potrzebne?

Post14 lut 2018, o 11:36

według mnie jak także innych Next-Geny są bardzo potrzebny teraz
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Czy Next-Geny są już potrzebne?

Post25 lut 2022, o 14:31

Moim zdanie one są potrzebne. Ja po prostu uwielbiam takie rzeczy. To jest naprawdę świetna sprawa w moim przekonaniu!!!
_________________________________
http://pisaniepracmagisterskichgdansk.pl/
Poprzednia strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron