Teraz jest 28 mar 2024, o 15:05


Kupujecie nowe gry czy używane?

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Chybotli34

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 25 sie 2017, o 16:32

Re: Kupujecie nowe gry czy używane?

Post30 sie 2017, o 11:12

Radzę poszukać jakieś fajnej wyszukiwarki która automatycznie przeszuka wszystko według paru czynników, lokalizacji, ceny czy jakości - a do tego dojdą jeszcze opinie. Chyba lepiej tak niż męczyć się samemu albo zaprzęgać w to innych.
Offline

Kaolinosa1

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 18:45

Re: Kupujecie nowe gry czy używane?

Post31 sie 2017, o 14:54

Pomyśl co Ci się może najbardziej przydać i przeanalizuj wszystkie za i przeciw. Dodatkowo warto się wspomóc do tego opinią tych już zdecydowanych - ale w dalszym ciągu głównie sam musisz coś wybrać.
Offline

ubonik88

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 1 wrz 2017, o 12:23
  • Lokalizacja: Radom

Re: Kupujecie nowe gry czy używane?

Post1 wrz 2017, o 12:28

Ja czasami wypożyczam bo u nas w mieście powstała wypożyczalnia gier :wink:
Offline

Konczyst51

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 2 wrz 2017, o 18:01

Re: Kupujecie nowe gry czy używane?

Post3 wrz 2017, o 07:38

Jak nie masz pewności to może lepiej popytaj znajomych lub inne bliskie Ci osoby. Zawsze to lepszy odnośnik niż obcy na forum :P. A na koniec warto oczywiście połączyć wszystkie opinie w całość :).
Offline

salwis

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 14 wrz 2017, o 09:36

Re: Kupujecie nowe gry czy używane?

Post14 wrz 2017, o 09:42

Jako, że większość moich gier jest na Steam, to nowe. Aczkolwiek nie jest to takie drogie jak mogłoby się wydawać, biorąc pod uwagę liczne wyprzedaże i giveawaye.
Offline

odys

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 13 wrz 2017, o 15:20

Re: Kupujecie nowe gry czy używane?

Post18 wrz 2017, o 14:42

U mnie podobnie. Cyfrowa dystrybucja i można brać nówki aż miło!
domki nad jeziorem żywieckim http://www.hotelodys.pl/pokoje.html
Offline

Stropowy19

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 14:01

Re: Kupujecie nowe gry czy używane?

Post20 wrz 2017, o 14:51

Zawsze nowe, nie cierpię ryzyka zbanowanego klucza czy trybu multiplayer - pewność musi być !
Offline

Niedorosly

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 08:24

Re: Kupujecie nowe gry czy używane?

Post27 wrz 2017, o 14:04

jako że rynek gier używanych na konsolach właśnie przeżywa renesans to grzechem byłoby z tego nie skorzystać przecież :D.
Offline
Avatar użytkownika

Dude612

bywalec

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 15:35

Re: Kupujecie nowe gry czy używane?

Post3 paź 2017, o 13:05

Na kompa nowe, na konsolę używki. Sęk w tym, że na komputerze gram zwykle w multi, poza tym kupowanie na steamie, czy origin to wystarczające udogodnienie finansowe. A konsole, wiadomo, gdy w horrendalnych cenach, więc często łapie używkę, przy której naprawdę dobrze się bawię :) A tak z innej beczki, jeśli już jesteśmy przy multi, gdzie wynajdujecie nowe gry? W sensie takie niszowe tytuły, których jest naprawdę dużo i często są to naprawdę megaprodukcje, który zwyczajnie brakuje siły przebicia. Ja zerkam na wszelkiego rodzaju internetowe rankingi i zestawienia, np. http://cosmicgame.pl/ Znacie? Macie jakieś doświadczenia, znacie podobne stronki?
Offline

waran

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 10 paź 2017, o 11:02

Re: Kupujecie nowe gry czy używane?

Post10 paź 2017, o 11:10

Od paru lat korzystam ze Steama, więc jakieś 95% moich gier to nówki :)
Offline

norman3706

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 16:45

Re: Kupujecie nowe gry czy używane?

Post21 paź 2017, o 09:03

Teraz to nie ma znaczenie praktycznie, i tak jesteśmy kompletnie ograniczeni jeśli chodzi o wybór ścieżki zakupu itd.
Offline

Wotarksu

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 23 paź 2017, o 10:45

Re: Kupujecie nowe gry czy używane?

Post23 paź 2017, o 11:12

Szczerze to odkąd odkryłem exbino to ciągle kupuję nowe z powodu mało problematycznych zarobków za pośrednictwem akcji internetowych i handlu nimi w sposób łatwy i bezpieczny. Wcześniej faktycznie kupowałem używane ale po czasie stwierdziłem że skoro i tak gram w necie to mogę też w nim zarobić nie ? A nie ma chyba lepszego sposobu na to niż właśnie startujące już w znacznym stopniu binarne opcje.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron