Teraz jest 15 maja 2024, o 06:32


Się normalnie uwaliłem... i coś chcę powiedzieć...

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Się normalnie uwaliłem... i coś chcę powiedzieć...

Post15 sie 2005, o 00:00

... chciałbym Wam powiedzieć, Drodzy Użytkownicy Forum kilka rzeczy. Otóż pierwszą z nich będzie to: jestem z lekka... hmmm, nie wiem do końca... UWALONY...??? Tak, to chyba to. Uwalony. Tak po prostu.
Drugą z nich będzie to: lubię Was. Tak. To prawda. Lubię Was, z malutkimi wyjątkami (ale są one tak małe, że ich nie ma), [!!!] YoW, nie dołuj się, lubię Cię, stary, masz swój styl - a to już dużo! Przynajmniej w tych ciężkich czasach...
Na czym to ja zakończyłem...??? Eeee... No to narka, idę kimać, nic mądrego mi dziś do baniaka nie wpadnie... Kocham Was, kochani moi...

P.S. Widziałem trailer z Ratcheta D. i jestem załamany... Nie podobało mi się to... Co Insomniaki knują??? Chcą się dorobić na grzbiecie biedego myszostwora???? Tego już za wiele!!!

No to pa, śpijcie dobrze...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 sie 2005, o 10:41

Wiesz Sonial, tez cie lubie :P. Wlasnie za takie tematy i (czesto, choc nie zawsze) zajebiste riposty :D. Imho powiniens sprobowac zajac sie troszku pisaniem na stronie, z twoim poczuciem humoru na pewno duzo by z tego wyszlo :roll: Pozdro

PS. Mi tez ten nowy ratchet sie nie podoba. prawie nic tam z platformowki nie zostanie :?
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post15 sie 2005, o 10:41

Sonial i właśnie o to chodzi :!: życie jest krótkie i Nie wiadomo, kiedy się obejrzysz a już będziesz/my starym dziadkiem i Nie dasz/my rady utrzymać kielonka w dłoni a co mówić o powaleniu trochej swojej żony… szok starość boje się… Ty a tak na uboczy lubię czytać twoje POSTY są takie inaksze i się śmieje z tego, co napiszesz do kogoś…. A tak na marginesie wczoraj wróciłem z pod namiotów i była taka historia, że kumpel zamiast iść do kibla to nastał przed namiotem dziewczyn a potem chciał przekonać, że to ktoś inny… dobra Sonial też Cie lubię… mnie chyba jeszcze dziś trzyma… :wink: :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 sie 2005, o 10:43

Gunek napisał(a):A tak na marginesie wczoraj wróciłem z pod namiotów i była taka historia, że kumpel zamiast iœć do kibla to nasrał przed namiotem dziewczyn a potem chciał przekonać, że to ktoœ inny…


:lol: No to niezly kolo, pozdrow go ode mnie :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post15 sie 2005, o 10:46

A najgorszym typem, jakiego spotkałem na tym zajebistym forum był jakiś tam tym o ksywie BLOK dobrze, że go, zbanowali, bo po prostu Nie mogłem tego czytać, co pisał... :!: Ty Mario oki pozdrowie :wink: powiem że ktoś ma na jego ochote... :P
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 sie 2005, o 17:34

Blok? No, niezły był, pewnie jakiś betonowy, i to grubo, łehehe!
Wiecie, kogo mi szkoda z tego Forum? Tych, którzy byli długo i już ich nie ma (poczytajcie starsze wątki to zobaczycie...), oraz koleżki o ksywie ULT. Oblukajcie jego stronę prv. Niekiepska (przynajmniej była).

Z ostatniej chwili: sajt ULTa nie bryka. Zamknięty, smutno mi...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post30 wrz 2005, o 12:45

... chciałbym Wam powiedzieć, Drodzy Użytkownicy Forum kilka rzeczy. Otóż pierwszą z nich będzie to: jestem z lekka... hmmm, nie wiem do końca... UWALONY...??? Tak, to chyba to. Uwalony. Tak po prostu.
Drugą z nich będzie to: lubię Was. Tak. To prawda. Lubię Was, z malutkimi wyjątkami (ale są one tak małe, że ich nie ma), [!!!] YoW, nie dołuj się, lubię Cię, stary, masz swój styl - a to już dużo! Przynajmniej w tych ciężkich czasach...
Na czym to ja zakończyłem...??? Eeee... No to narka, idę kimać, nic mądrego mi dziś do baniaka nie wpadnie... Kocham Was, kochani moi...

P.S. Widziałem trailer z Ratcheta D. i jestem załamany... Nie podobało mi się to... Co Insomniaki knują??? Chcą się dorobić na grzbiecie biedego myszostwora???? Tego już za wiele!!!

No to pa, śpijcie dobrze...


:lol: my homie...
fajne to forum
The Truth Is...

Kalina

Re: Się normalnie uwaliłem... i coś chcę powiedzieć...

Post24 mar 2014, o 09:56

super

MarlenaJak

Re: Się normalnie uwaliłem... i coś chcę powiedzieć...

Post25 mar 2014, o 11:18

mega

DorotaGor

Re: Się normalnie uwaliłem... i coś chcę powiedzieć...

Post28 mar 2014, o 12:21

Fajnie
Offline

zapalana

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 6 mar 2015, o 18:24

Re: Się normalnie uwaliłem... i coś chcę powiedzieć...

Post20 mar 2015, o 15:33

Mnie tez zawsze po procentach jezyk się rozwiązuje;p
Offline

feminiist

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 30 mar 2015, o 20:27

Re: Się normalnie uwaliłem... i coś chcę powiedzieć...

Post31 mar 2015, o 11:11

To tak przecież każdy ma):
Następna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron