Teraz jest 28 mar 2024, o 19:33


PSP

Gry na konsole przenośne, czyli między innymi: PS Vita, 3DS, PSP i DS.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

PSP

Post4 lut 2005, o 17:05

W Japoni już go mają od dawna, w USA 24 marca, a Europa? Jak zwykle na końcu... Nie została określona dokładna data premiery, ale zostało potwierdzone, że PSP w Europie pojawi się w pierwszej połowie tego roku, czyli może to być równie dobrze Czerwiec... Jednak wiele mówi się o tym że Europejska wersja trafi do sklepów niedługo po premierze w USA, spekuluje się o kwietniu... Co sądzicie o PSP, czy ta maszynka zrewolucjonizuje rynek konsol przenośnych, czy przenośne konsolki przestaną być wreszcie uważane za zwykłe "zabawki dla dzieci" ? Temat o wszystkim co dotyczy PSP- tego genialnego urządzenia :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 lut 2005, o 17:10

W/g mnie będzie mała rewolucja, chociażby ze względów możliwości graficznych cuda. Do tego muza, filmy, po pewnym czasie "andegrand"...


Jest "tylko" jeden "malutki" problemuś: C E N A ... tego wszystkiego.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post4 lut 2005, o 17:20

Sonial13 napisał(a):W/g mnie będzie mała rewolucja, chociażby ze względów możliwości graficznych cuda. Do tego muza, filmy, po pewnym czasie "andegrand"...


Jest "tylko" jeden "malutki" problemuś: C E N A ... tego wszystkiego.


Ej, Sonial nie będzie tak źle chyba, w USA oficjalna cena wynosi $249.99 czyli w miarę zjadliwa, a co do JuRoPy to nie powinna przekroczyć 1300zł za Valute Pack ,moze jeszcze z jakimiś dodatkami (gra, film, or sth. ). A co do undergroundu to faktycznie będzie się działo... :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post4 lut 2005, o 17:33

lol człowieku to dla ciebie nie jest zle? Za 400zł masz Gamecuba, za 700 PS2 albo Xbox. Ja na pewno sie na to nie skusze, to zabawka dla bogatych ludzi ktorzy nie maja co robic z pieniedzmi. Konsole stacjonarne rulz
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 lut 2005, o 18:19

Dokładnie, podpisuję się pod Cyckiem rękami i nogami. Konsola jest przenośna, więc powinna być tańsza. Poza tym jeden lekką ręką wypierdziela 6 stów na imprę przy sobocie, drugi tyra na to pół roku...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post4 lut 2005, o 18:57

cycek napisał(a):lol człowieku to dla ciebie nie jest zle? Za 400zł masz Gamecuba, za 700 PS2 albo Xbox. Ja na pewno sie na to nie skusze, to zabawka dla bogatych ludzi ktorzy nie maja co robic z pieniedzmi. Konsole stacjonarne rulz


Taka, już polityka sony i nie tylko zresztą, z drugiej strony przypomnij sobie ile na początku kosztowało Ps2 naprzykład, kto wtedy wywalił te 25 baniek w konsole... Będą obniżki to napewno, ale na starcie zawsze jest ciężko... No i spójrz jeszcze na możliwości PSP tożto przenośne PS2 :D
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post4 lut 2005, o 19:01

Kurna, zapomniałem się zlogować, ten na górze to ja :D :oops:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 lut 2005, o 19:19

Bez przesady PS2 to nie jest. Oczywiscie opieram sie tylko na screenach, ale popatrz na Ridge Racers to jest podrasowana czworka z PSX tyle ze bez pikseli i w 60 klatkach. Oczywiscie nie ma co narzekac bo i tak jest to rewolucja na rynku kieszonsolek, ale nie mozna powiedziec zeby to bylo przenosne ps2. imo tez cena jest dosc wysoka, ja poczekam jakie beda na to gry. Od razu mowie ze nie ineteresuja mnie zadne odgrzewane kotlety, konwersje i takdalej. chce nowych czesci znanych gier albo zupelnie nowych - bez tego po co kupowac psp jak ma sie ps2.to nie ma sensu. No chyba ze ktos wybitnie chce kupic przenośną konsole ktorą bnedzie zabieral w podroze i nie ma czasu grac podpietym do TV
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post4 lut 2005, o 19:49

Mario napisał(a):Bez przesady PS2 to nie jest. Oczywiscie opieram sie tylko na screenach, ale popatrz na Ridge Racers to jest podrasowana czworka z PSX tyle ze bez pikseli i w 60 klatkach. Oczywiscie nie ma co narzekac bo i tak jest to rewolucja na rynku kieszonsolek, ale nie mozna powiedziec zeby to bylo przenosne ps2. imo tez cena jest dosc wysoka, ja poczekam jakie beda na to gry. Od razu mowie ze nie ineteresuja mnie zadne odgrzewane kotlety, konwersje i takdalej. chce nowych czesci znanych gier albo zupelnie nowych - bez tego po co kupowac psp jak ma sie ps2.to nie ma sensu. No chyba ze ktos wybitnie chce kupic przenośną konsole ktorą bnedzie zabieral w podroze i nie ma czasu grac podpietym do TV


Offkoz, PSP raczej nie ma szans przebić graficznie pozycji z czarnuli. A o cenie to jeszcze tak naprawdę kija wiadomo, ale na pewno na początku nie będzie to tania zabawka. Co do konwersji to zgadzam się z tobą w 100% , ale nie powiem że w takiego Burnouta 3 (oczywiście po odpowiednich , raczej dużych "cięciach" )na PSP bym nie pograł... (ech marzenia :lol: )
Obrazek
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post4 lut 2005, o 23:56

Mnie np konwersje nie obchodzą w ogole. Jesli kupowałbym to cudenko to tylko dla nowych gier. Nie gralbym na niej podczas podrozy bo ich zbytnio nie odbywam, raczje w domu wiec musialoby byc przede wszystkim duzo gier exkluzywnych i nowych zebym w ogole rozwazal kupno psp
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post5 lut 2005, o 00:33

No właśnie, patrząc na listę tytułów startowych w USA, widać całą masę znajomych już tytułów przede wszystkim z konsol Sony. Sam wolałbym coś nowego, jakąś nową wybijającą się serię :roll: . Tymczasem póki co raczej na zalew takich produkcji się nie zanosi... No i pozostaje jeszcze cena gier - dla mnie chyba najważniejszy czynnik. Ma być ona niestety porównywalna z tymi do konsol stacjonarnych, co tez nie napawa optymizmem. Póki co PSP jawi mi się jako maszynka nieosiągalna, trzeba będzie EWENTUALNIE poczekać, aż stanieje...
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post7 lut 2005, o 09:44

Jak dla mnie, to gry mogą być ze "starych" serii, byle by były świetne. Co do ceny, no to jednak trzeba wziąć pod uwagę, że to maleństwo ma w sobie olbrzymi potencjał, a to niestety kosztuje. Na konsolkę jestem w stanie wydać 1000 zł. ale głównym kryterium będzie cena gier. Tym bardziej, że wydaje mi się, że nie będą to jakieś tytuły, w które będzie się młóciło 50 godzin.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Następna strona

Powrót do Konsole przenośne (Handheldy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron