Teraz jest 28 mar 2024, o 22:03


polskie pisemka o konsolach

Dyskusje na tematy związane z grami video. Porozmawiajmy na temat gier używanych, pracy w branży, polskich magazynach o grach, czy growych zboczeniach.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: polskie pisemka o konsolach

Post10 sty 2012, o 22:25

PE już tyle samo i też mnie zdziwiła ta podwyżka bez żadnego wyjaśnienia. Aha i trochę głupio pisać "najwiekszy magazyn o konsolach - 108 stron" jak np. playbox ma 116. Trochę obiektywizmu. No chyba że nie dostrzegli że od pół roku nowy konkurent im wyrósł :)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: polskie pisemka o konsolach

Post10 sty 2012, o 22:34

O ile pamiętam to w przypadku podwyżki z 6.99pln na 7.99pln pisali o tym w wstępniaku.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: polskie pisemka o konsolach

Post14 sty 2012, o 00:31

To fakt cena podskoczyła. Już widzę że nie ma w Polsce magazynu konsolowego poniżej 9,99zł... A pomyśleć że kiedyś czasopisma kupowało się po 3zł hehe
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: polskie pisemka o konsolach

Post14 sty 2012, o 00:37

Ale wszystko drożeje, papierosy też :). Co roku wszystko idzie w górę.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: polskie pisemka o konsolach

Post16 sty 2012, o 01:04

No tak tylko że podwyżka jest o 25% i właściwie nie ma nic w zamian. Aha no jest te 8 dodatkowych stron. Na plus na pewno szata graficzna która została wreszcie zmieniona - przez ostatnich kilka numerów było pod tym względem naprawdę słabo.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: polskie pisemka o konsolach

Post16 sty 2012, o 09:30

Wolałem stare logo.
Skoro podwyższyli cenę to był jakiś powód ku temu. Benzyna idzie w górę, więc automatycznie dostarczanie magazynu do sklepów jest droższe.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: polskie pisemka o konsolach

Post16 sty 2012, o 11:51

No i właśnie tego byśmy oczekiwali we wstępniaku, wyjaśnienia podwyżki:). Benzyna to jedno ale nie wiem czy to przypadkiem nie było spowodowane spadkiem sprzedaży pisma. Odkąd odszedł poprzedni redaktor naczelny (Ściera) źle się z PE działo. Począwszy od oprawy graficznej a skończywszy na średniej zawartości i późnych recenzjach. Miejmy nadzieję, że magazyn wyjdzie na prostą bo jak obserwowałem go przez ostatnie pół roku to dla mnie chylił się ku upadkowi. I pomyśleć że kiedyś magazynów o konsolach było ok 10 na polskim rynku a teraz trudno dwóm-trzem wytrzymać.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: polskie pisemka o konsolach

Post18 sty 2012, o 13:30

Z tego co czytałem na forum PE to podwyżka jest dlatego że "wszystko drożeje" i w ogóle to już dawno powinno być drożej. Aha. Ja powiem tylko tyle - niby dycha to niedużo ale jak się kupuje kilka gazet w miesiącu to już człowiek zaczyna się zastanawiać czy ją wydać. Ja widzę natomiast że niedobrze się dzieje po zmianie wydawcy: wymiana składu (wierzycie w to że Ściera odszedł bo stwierdził że chce sie zajać czymś innym? bo ja nie), słaba oprawa graficzna, prenumeratorzy narzekają że dłużej czekają na numery, teraz podwyżka pisma. Szkoda by było żeby takie stare pismo nagle upadło ale wszystkie te znaki nie świadczą dobrze. Życzę im żeby wyszli na prostą ale nie ukrywajmy, wszystko się powoli przenosi do internetu. Już niektórzy czytelnicy piszą że odkąd PE zaczęło mieć portal to wystarcza wielu osobom właśnie portal, a czasopismo sobie odpuszczają. Nie wiem czy PE nie zaczęło przez to zjadać własnego ogona.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: polskie pisemka o konsolach

Post18 sty 2012, o 22:13

Ja czytałem gazetkę ze względu na żarty, humor i także informacje. I dział listy:).

Jakiś czas temu pisałem do Rogera, ten stwierdził że ściera już miał dość prowadzenia magazynu i chciał odpocząć. Sprzedał prawa do marki i chce pozałatwiać kilka prywatnych spraw i jak się z tym upora ma nadal wspierać magazyn, ale od strony od której nie miał specjalnej możliwości. Czyli podsyłając małe teksty, mając na myśli m.in 3 groszówki.

Hiv, Myszaq i reszta tworzyli niesamowity klimat tego pisma. Wszyscy się do nich przywiązali, Ci nowi mają trudne zadanie :P
Offline

Kinolew

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 13 maja 2016, o 12:33

Re: polskie pisemka o konsolach

Post13 maja 2016, o 12:35

PSX dobre pisemko choc troche jakby nie naczase sie zrobiło.
Offline

werkubek

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 8 lis 2016, o 17:31

Re: polskie pisemka o konsolach

Post8 lis 2016, o 17:44

ja osobiście nie znam, jednak chętnie poszukam polecane przeZ wAS
Polecam moja stronę! sklep sportowy Bydgoszcz
Offline

drozdzowa

początkujący

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 8 lis 2016, o 18:04

Re: polskie pisemka o konsolach

Post8 lis 2016, o 18:09

Eee, a o czym są te pisma?
Sprawdź najlepsze torty na zamówienie --> torty Bydgoszcz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tematy okołogrowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron