Teraz jest 28 mar 2024, o 19:41


Ranking graczy PlayStation Network

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Ranking graczy PlayStation Network

Post19 kwi 2009, o 22:16

W nawiązaniu do tego, co możecie znaleźć w naszym serwisie (tutaj), prezentujemy ranking najlepszych graczy Xbox Live.

Krótkie przypomnienie zasad:
1) Aby zgłosić się do naszego rankingu trzeba wykonać kilka szybkich czynności. Krótki opis:
- wejdź na oficjalną stronę playstation - tutaj,
- Zaloguj się (góra strony) korzystając ze swoich danych (sign-in ID oraz hasło) podawanych przy tworzeniu konta na PlayStation Network,
- Wejdź w zakładkę "Mój przenośny identyfikator" i stwórz swój identyfikator,
- Podeślij nam swój nick (Gamertag) z PlayStation Network na maila: kontakt@onlygames.pl (temat maila: Ranking graczy PlayStation Network) lub napisz mi prywatną wiadomość na forum lub odpowiedz w tym temacie podając swój nick z PS Network.
2) Na numerowanej liście poniżej będzie czterdziestu najlepszych graczy. Pozostali, którzy zgłoszą się, a będą mieli słabszy wynik niż pierwsza czterdziestka, zostaną umieszczeni w drugim poście na "liście rezerwowej". Ranking będzie co jakiś czas aktualizowany i wówczas najlepsze osoby z listy rezerwowej mają okazję przeskoczyć ostatnich graczy z pierwszej czterdziestki.
3) Kolejnoćć ustalana jest na podstawie poziomu doświadczenia graczy (widoczny koło gwiazdki na szarym tle). Jeśli kilka osób ma ten sam poziom, brane pod uwagę są Trofea - w kolejności: najpierw platynowe, potem złote, srebrne i brązowe.
4) Wysyłajcie tylko swoje Gamertagi. Nie wysyłajcie nicków kolegów / znajomych / nieznajomych.
5) Nie wysyłajcie swoich zgłoszeń po kilka razy! Zobaczcie kiedy była ostatnia aktualizacja i jeśli miała miejsce wcześniej niż wysłaliście zgłoszenie, poczekajcie aż zostaniecie dodani.

1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek
8.
Obrazek
9.
Obrazek
10.
Obrazek
11.
Obrazek
12.
Obrazek
13.
Obrazek
14.
Obrazek
15.
Obrazek
16.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Ranking graczy PlayStation Network

Post20 kwi 2009, o 12:55

F.A.Q.

Będziemy tutaj umieszczać pytania od użytkowników.

1) Zdobyłem więcej Trofeów, a na liście rankingowej powyżej tego nie widać - stan jest taki sam jak wtedy gdy się zgłaszałem. O co chodzi?

Odpowiedź: Niestety, Sony dało ciała ze swoim systemem identyfikatorów. Żeby zaktualizowały się Twoje trofea musisz:
1) Odpalić swoją playstation 3, wejść w Game -> Trophy collection (zrobi się sync update),
2) Wejść na oficjlaną sttronę playstation - tutaj i zalogować się,
3) Wejść na zakładkę 'Mój przenośny identyfikator' i na dole kliknąć czerwony button "Aktualizacja"
Niestety, zawsze trzeba tak robić, żeby zaktualizować listę swoich Trofeów - możemy tylko za to podziękować sony.
Offline

pawell

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 20 maja 2009, o 13:08

Re: Ranking graczy PlayStation Network

Post21 maja 2009, o 11:19

kiedy będzie aktualizacja rankingu, chyba naprawdę dosyć dawno nic takiego nie miało miejsca :-)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Ranking graczy PlayStation Network

Post21 maja 2009, o 12:38

Ranking jest aktualizowany co tydzień-dwa, przecież nie siedzimy i nie aktualizujemy go co 5 minut :chytry: :wink:
Offline

pawell

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 20 maja 2009, o 13:08

Re: Ranking graczy PlayStation Network

Post24 wrz 2009, o 13:37

Wchodzę sobie na ten ranking prawie codziennie. Aktualizacji od miesięcy brak. Szkoda i nic dziwnego, że to zamiera. Być może znacie inne strony, gdzie rankingi są bardziej popularne.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Ranking graczy PlayStation Network

Post21 paź 2019, o 16:39

Ja tam gram tylko na PS4. Obecnie po prostu czekam na PS5. To są niesamowite rzeczy!
_________________________________
Socjologia - prace magisterskie i licencjackie

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron