Teraz jest 27 kwi 2024, o 20:26


salon w eleganckim stylu

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

salon w eleganckim stylu

Post13 sty 2019, o 18:14

Jeżeli interesujesz się projektowaniem wystroju pokoi i chcesz aby twoje mieszkanie było w stylu glamour to zapraszam do zapoznania się z artykułem http://domowekaty.pl/na-co-zwrocic-uwag ... amour.html . Tam są opisane różne kwestie które charakteryzują takie wysublimowane wnętrza.
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 547
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: salon w eleganckim stylu

Post23 lut 2019, o 16:03

Zastanawiam się właśnie, czy fotel bujany drewniany będzie pasował do takiego wnętrza urządzonego w stylu glamour? Czy jednak powinnam poszukać czegoś innego? Nie ukrywam, że o tych fotelach bujanych, marzę od dziecka.
Offline

roza99

guru

  • Posty: 680
  • Dołączył(a): 28 lis 2017, o 18:48

Re: salon w eleganckim stylu

Post28 lut 2019, o 19:46

Jak chcesz mieć naprawdę ładny salon to polecam Ci sie zainteresować ofertą na aranżacje wnętrza w tej firmie tutaj http://www.interio.lublin.pl/nasi-producenci/refin/ Jest to najlepszy z możliwych wyborów do podjęcia. Na pewno warto się zainteresować uslugami jakie przedstawia ta firma. Nie zawiedziesz się to pewne.
Offline

Dominik22

guru

  • Posty: 808
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:16

Re: salon w eleganckim stylu

Post4 mar 2019, o 12:28

A co na ściany w salonie? Ja zastanawiam sie nad obrazami, oczywiście nie tych sławnych malarzy - chociaż pewnie bym chciał ale mnie nie stać. Zobaczcie tę propozycje https://nianio.com.pl/obrazy-na-plotnie/ Drukowane obrazy na płótnie, to może byc to. Fajne ze można wybrać motyw i zamówić usługę przez internet. Jak myślicie dobry pomysł na dekorację ?
Offline

ewl123

master

  • Posty: 355
  • Dołączył(a): 29 lis 2016, o 17:40

Re: salon w eleganckim stylu

Post8 gru 2021, o 12:11

Aby zadbać o czystość i porządek w salonie polecam odkurzacz bezprzewodowy. Ja mam roombe, ktory fantastycznie ułatwia mi codzienne obowiązki. Już nie muszę się martwić, że będę musiała w domu ogarniać do nocy, irobot robi to za mnie, a ja mam czas na inne rzeczy.
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: salon w eleganckim stylu

Post5 sty 2022, o 13:34

Osobiście chciałbym Wam polecić ofertę sklepu internetowego, gdzie znajdziecie najróżniejsze fotele i biurka oraz ranking foteli ergonomicznych. Wielokrotnie robiłem zakupy w tym sklepie, ponieważ doceniam jakość w rozsądnej cenie, a niedawno zamówiłem sobie fantastyczny fotel elektryczny.
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 547
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: salon w eleganckim stylu

Post21 kwi 2022, o 23:03

Wydaje mi się, że do takiego salonu, który jest urządzony w eleganckim stylu idealnie będą pasować również krzesła tapicerowane :) Warto kupić 6 bądź 8 sztuk, jeśli macie szeroki stół w jadalni.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości