Teraz jest 29 mar 2024, o 15:23


muzyka przy miękkich narkotykach...

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

dr Zupan

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 8 wrz 2006, o 17:17

Post3 lis 2006, o 21:51

eh 8)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 lis 2006, o 20:31

No, stary, nie spamujemy... Temat znany, co nie? Dorzuć coś od siebie, hi hi hi.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post4 kwi 2007, o 11:57

ejjj jak tam? 8)

siedze sobie w tyrce wlasnie. ale koncze za 5 min i lece jak zwykle po pracy na zimne piwko i pare buszków :roll:

pozdro

ps. Kraków rrrlz
The Truth Is...
Offline

M@JK!

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 sty 2007, o 11:05

Post4 kwi 2007, o 12:48

Ja tam polecam puscic sobie cos szybkiego nathan fake moze overdraft? lub outhouse a po za tym to paktofonika k44 ... plus i minus psychodela moze fisz- narkotyki , jestem bogiem:)? kto jak woli ale powiem wam ze nie ma to jak pfk k44 :)
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post11 kwi 2007, o 17:22

M@JK! napisał(a):Ja tam polecam puscic sobie cos szybkiego nathan fake moze overdraft? lub outhouse a po za tym to paktofonika k44 ... plus i minus psychodela moze fisz- narkotyki , jestem bogiem:)? kto jak woli ale powiem wam ze nie ma to jak pfk k44 :)

taaak.... :roll:

gdzie Sonial?
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post12 kwi 2007, o 00:01

Nieee, no, padam, umieram i wstaję CUD, panie dziejku, CUD...
Ja za Tobą świeczki juz odpalałem na pierwszego listopada, ja se myślałem, że juz po Tobie... Że koniec i w ogóle...

A sonial tuż u dołu czeka...

Miło że wpadłeś, po tym jak myślałem, że Cię na amen nie ma...

Juhuuuu Benny wrócił!!!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post12 kwi 2007, o 17:43

jestem wzruszony :oops:

tez sie ciesze ze cie widze stary. mam nadzieje ze nie odpuszczasz i nadal kolekcjonujesz dni
ja zmienilem troche srodowisko ostatnio na raczej pijace, ale ostatnio sie buntuje - nie ma to jak slodki smak marihuany!
wiec moj plan na dzien wyglada mniej wiecej tak: uczelnia -> praca -> randka z mary jane (nieraz w innej kolejnosci 8) )

wtapiam sie powoli w nocne zycie Krakowa (to prawdziwe), a utopiony jestem od 3-4 miechow w drum'n'bass
tak mi sie naraz zalaczylo, takie oswiecenie. piekna nuta

coz poza tym
[JA pie***le CO JA TU WYPISUJE] :?

no i wiadomosc roku:
THE PRODIGY ZNÓW W POLSCE :rotfl:
NA CREAMFIELDS WE WROCKU
BILETY JUZ POSIADAM A DATA MNIE ROZPIERDALA - 070707 :!:

let the vampires rule!
Ostatnio edytowano 27 wrz 2007, o 21:36 przez Benny Blanco, łącznie edytowano 1 raz
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 kwi 2007, o 08:15

Kartoniki, powiadasz, zjadłeś...? Hmmm, było, było, pamiętam. Ja je DOBRZE pamiętam. Ech, łezka się w oku kręci.
Z ciekawostek: przeczytaj se Benny "Pokarm Bogów"
http://okultura.pl/pokarm_bogow.htm
Terenca McKenny, którego oczywiście znasz daj maila na PM, podeślę Ci próbkę w PDFie)...
No i jeszcze jedno: D'n'Bejsy, powiadasz...??? To gicio, zapodaj se kapelkę o nazwie "Infected Mushrooms", a konkretniej płytę o nazwie "Vicious Delicious", z roku 2007. Oczywiście inne płyty też polecam, ale ta mnie szczególnie oczarowała. A przy numerze nr 4 to normalnie... Sam zobaczysz, ja jestem w szoku. Tak doskonale dobranego synkretyzmu gatunkowego nie spotkałem juz daaawno. Słyszę na płycie inspirację m. in. Prodigy, Apollo 440, jest i psy - trance (oł jeee!), ale z domieszką Vaia i Satrianiego... Kumasz to, stary????? MUST HAVE dla takich jak Ty, maaan!!! Aj lowdys gejm...

EDIT: Mam też niezły PDF (za free) Roberta Antona Wilsona, ale tylko ENG version. Jak chcesz to daj znaka, gościa nie musze Ci chyba przedstawiać...
:twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post27 wrz 2007, o 21:39

dzieki wszystkim za towar ktory nigdy sie nie nudzi :rotfl:
The Truth Is...
Offline

calusnaa

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 24 mar 2015, o 12:31

Re: muzyka przy miękkich narkotykach...

Post25 mar 2015, o 11:30

Benny Blanco napisał(a):ech zjaralem sie troszeczke...
ej czego sluchacie jak sie zjaracie??
bo ja Massive Attack & The Prodigy :shock:



A jarasz????? Leczysz się?
Offline

vanessaak

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 29 mar 2015, o 10:30

Re: muzyka przy miękkich narkotykach...

Offline
Avatar użytkownika

EmilJac

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 9 kwi 2015, o 20:10
  • Lokalizacja: Swarzędz

Re: muzyka przy miękkich narkotykach...

Post9 kwi 2015, o 23:03

Prodigy jest spoko.
Profesjonalne usługi brukarskie Wrocław - tanio i pewnie || Tanie i bezpieczne ubezpieczenie ursus
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron