Teraz jest 19 kwi 2024, o 17:39


Aparat słuchowy godnej zaufania marki

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kklimek62

aktywny

  • Posty: 84
  • Dołączył(a): 2 mar 2018, o 13:26

Aparat słuchowy godnej zaufania marki

Post8 mar 2018, o 13:43

Witam wszystkich!

Szukam sprawdzonej marki aparat słuchowy dla mojego dziadka. Dziadek od pewnego czasu coraz mniej słyszy, wysłałem go do lekarza i okazało się, że niestety musi zacząć nosić aparat. Pobuszowałem trochę po sieci i znalazłem parę produktów, na przykład taki aparat słuchowy w Poznaniu. Może ktoś z forumowiczów pasjonuje się takimi zagadnieniami profesjonalnie i by mi doradził w dobrym wyborze. Będę szczególnie wdzięczny za profesjonalne opinie. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Offline

Dertolikop

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 9 mar 2018, o 16:25

Re: Aparat słuchowy godnej zaufania marki

Post9 mar 2018, o 17:23

Świetna oferta. Może skorzystam.

__________________________
Sevolium - Krem na trądzik
Offline

Max737

aktywny

  • Posty: 67
  • Dołączył(a): 20 lut 2018, o 13:05

Re: Aparat słuchowy godnej zaufania marki

Post3 sty 2020, o 12:03

Mój tato od kilku lat zmaga się z podobnym problemem. Początkowo bagatelizował pierwsze symptomy świadczące o powolnej utracie słuchu, jednak z czasem problem stał się na tyle poważny, że nie był w stanie zlokalizować źródła dochodzącego dźwięku. Obecnie korzysta z aparatu słuchowego marki Signia https://www.signia-aparatysluchowe.pl/pure-charge-go-x/ Aparat słuchowy jest łatwo ładowalny, dzięki wbudowanemu ogniwu litowo-jonowemu.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron