Teraz jest 29 mar 2024, o 08:04


strona internetowa

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

guhen

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 7 kwi 2018, o 13:05

Re: strona internetowa

Post7 kwi 2018, o 13:19

szukam jakiegoś ciekawego projektanta stron internetowych
Offline

decek

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 9 kwi 2018, o 12:22

Re: strona internetowa

Post9 kwi 2018, o 12:31

jaka strona internetowa według was spełni moje wszystkie wymagania? chodzi mi o projekt strony
Offline
Avatar użytkownika

Demon_11

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 31 mar 2018, o 20:41

Re: strona internetowa

Post9 kwi 2018, o 18:24

Sprawdź opinię różnych firm w internecie. Dzięki temu z pewnością znajdziesz coś wartego uwagi.
Nigdy nic nie jest w pełni skończone.
Offline
Avatar użytkownika

Heniek

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 29 mar 2018, o 19:24

Re: strona internetowa

Post9 kwi 2018, o 21:43

Co przysłowiowy kraj to obyczaj. Nie inaczej jest w przypadku takiego tematu.
Może wszystko, co nas przeraża, jest w swej najgłębszej istocie czymś bezradnym, pragnącym naszej miłości
Offline

tommo555

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 21:33

Re: strona internetowa

Post10 kwi 2018, o 21:58

No nie jest to prosta sprawa ogólnie. Dlatego warto się nad tym zastanowić.
____
przeprowadzki kraków
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: strona internetowa

Post3 maja 2018, o 22:32

Przede wszystkim zainwestuj w dobry i solidny hosting. Co z tego, że będziesz miał super stronę jak więcej czasu będzie ona nie działała. Moim zdaniem spokojnie możesz zainteresować się ofertą od Hekko. Świadczą na prawdę solidne i niedrogie usługi. Serwery stabilne, cena przystępna, to chyba wszystko czego potrzeba, prawda? :)
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: strona internetowa

Post24 cze 2018, o 13:53

Chciałbym Wam polecic strone http://www.webstart.com.pl/sklepy-internetowe.html , poniewaz sam czesto korzystam z ich pomocy. Zajmuja sie projektowaniem, tworzeniem stron internetowych oraz sklepow internetowych. W ich ofercie znajdziecie rowniez pozycjonowanie stron marketingowych. Polecam serdecznie, naprawde warto skorzystac.
Offline

plaszo

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 13 lut 2018, o 16:05

Re: strona internetowa

Post24 cze 2018, o 16:38

No ja posprawdzałem koszty właśnie z takich artykułów czerpałem informację i trafiłem na ludzi z https://www.r5studio.pl/ okazalo sie, ze w fajnej cenie moge miec zrobiona strone firmowa i szczerze mowiac jestem zadowolony. Na plus na pewno podejscie do klienta i fakt, ze zadbali o kazdy szczegol ktory prosilem :)
Offline

graczka13

wyjadacz

  • Posty: 139
  • Dołączył(a): 9 lis 2017, o 16:35

Re: strona internetowa

Post28 cze 2018, o 20:06

Dobra strona internetowa musi byc postawiona na odpowiedniej domenie, Najlepsza firmą ktora prowadzi usługi hostingowe jaką znam jest firma Netmark, dzieki ich domenie praca twojej strony będzie płynna i stabilna, A wszystko to zostanie potwierdzone certyfikacją SSL od centrum COMODO. Dodatkowo sama oferta jest bardzo elastyczna i na pewno Ci się spodoba.
Offline

kesa

master

  • Posty: 450
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: strona internetowa

Post16 lip 2018, o 11:27

Postawienie własnej strony internetowej, która zarówno będzie dobrze wyglądać oraz będzie funkcjonalna, nie jest łatwym zadaniem dla laika. Zwłaszcza jeśli mówimy tu o stronie firmowej to jednak lepiej skorzystać z pomocy specjalistów. Osobiście korzystam z usług informatycznych z Wrocławia więc od strony IT mam zapewnione całkowite wsparcie. Stroną i całym zapleczem zajmuje się ta firma
Offline

arek565

guru

  • Posty: 746
  • Dołączył(a): 24 lis 2017, o 08:23

Re: strona internetowa

Post1 sie 2018, o 18:28

Chciałbym Wam polecic rebranding dla firmy , jest to strona poswiecona tworzeniu stron internetowych oraz ich reklamie w sieci. Jezeli są tu osoby zainteresowane tematem, to zachecam do odwiedzenia strony. Uzyskacie pełen profesjonalizm.
Offline

Dominik22

guru

  • Posty: 804
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:16

Re: strona internetowa

Post18 lis 2018, o 12:06

Jak chcesz aby twoja strona internetowa dobrze funkcjonowała to polecam Ci sie zapoznać z tym artykułem http://www.szukajtu.eu/audyt-seo-czy-wa ... ernetowej/ Dzieki wynajeciu Audytu SEO możesz ulepszać stronę oraz ją optymalizować. Jest to bardzo dobre rozwiazanie dla wielu osób. Warto sie tym zainteresować jeżeli chcesz by strona była funkcjonalna.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron