Teraz jest 28 mar 2024, o 19:08


Laserowa likwidacja blizn

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

DoRoTiX4

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 13 sty 2018, o 20:06

Laserowa likwidacja blizn

Post15 sty 2018, o 21:43

Czy da się usunąć blizny raz na zawsze? Jak przeprowadzany jest taki zabieg? Czy jest on w pełni skuteczny i bezpieczny?
Człowiek może być wykształcony, a i tak głupi, a człowiek mądry wcale nie musi kończyć szkół.
Offline
Avatar użytkownika

andrzej431

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 12 sty 2018, o 00:08

Re: Laserowa likwidacja blizn

Post16 sty 2018, o 18:01

Ja zawsze szukam informacji na tego typu tematy w Internecie :) To się naprawdę bardzo często opłaca :)
Prawie wszystkim ktoś rozkazuje, zastrasza ich i zmusza. Takie jest życie. I być może nie należy oczekiwać niczego innego.
Offline

celeslaw

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 15 sty 2018, o 10:28

Re: Laserowa likwidacja blizn

Post18 sty 2018, o 11:32

miałem usuwaną niewielką bliznę i był to zabieg jednorazowy, ale przypuszczam że w przypadku większych blizn, być może będzie konieczne powtarzanie zabiegu.
________________________________
poszukiwana inspekcja telewizyjna kanałów
Offline

genre

wymiatacz

  • Posty: 217
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 16:53

Re: Laserowa likwidacja blizn

Post16 kwi 2018, o 12:46

Na niewielkie blizny pomoże bio-oil, miałam taką rankę po oparzeniu żelazkiem na dłoni i jak tylko się zagoiła zaczełam smarować ją tym olejkiem, poleciła mi go farmaceutka w aptece, jakoś wcześniej kojarzyłam ten olejek z czymś innym, mianowicie tym że dobry jest na rozstępy w ciąży i ładnie zmniejsza blizny po cc ale teraz się okazało że na blizny poparzeniowe i drobne ślady po skaleczeniach też działa
Offline

Monia66

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 23:07

Re: Laserowa likwidacja blizn

Post16 kwi 2018, o 23:13

Według mnie to nie działa.
Offline

granolka22

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 14:07

Re: Laserowa likwidacja blizn

Post17 kwi 2018, o 14:18

Orientujecie się może jaki jest koszt takiego zabiegu?
Offline

Pierzyna

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 17:10

Re: Laserowa likwidacja blizn

Post18 kwi 2018, o 17:11

A czy taka ingerencja w nasze ciało jest bezpieczne? Bo ja nie wiem czy zdecydował by się na takie rozwiązanie
http://www.gosciniecparadise.pl/
Gościniec Paradise Katarzyna Kańtoch
ul. 21-go Stycznia 50a,Przeczyce
42-460 Mierzęcice
REGON 360530963
NIP: 629-133-87-86
Telefon: 32 288 76 76
Offline

Denisek89

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 19 kwi 2018, o 17:11

Re: Laserowa likwidacja blizn

Post19 kwi 2018, o 17:26

Mi niestety takie usuwanie blizn nic nie pomogło ;( Już lepiej sprawdzały się maści na bazie cebuli.
Offline

Izejda32

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 11:27

Re: Laserowa likwidacja blizn

Post20 kwi 2018, o 12:09

Jeśli chodzi o skuteczne i całkowite zlikwidowanie to tylko i jedynie w grę wchodzi laser. Sama korzystałam z podobnego zabiegu, który dał 100% efekty.
Offline

graczka13

wyjadacz

  • Posty: 139
  • Dołączył(a): 9 lis 2017, o 16:35

Re: Laserowa likwidacja blizn

Post20 cze 2018, o 15:08

Też uważam że najbardziej skuteczne są zabiegi wykonywane w klinice medycyny estetycznej. Wiele osób by chętnie korzystala z ich ofert nie tylko w wypadku usuwania blizn. Warto zerknąć tu https://lipoline.pl/cennik/ by zorientować się w jakich cenach są wykonywane zabiegi. Ale np w przypadku usuwania blizn to cennik jest orientacyjny, bo ostaeczna cena zależy od wielkości obszaru na jakim będzie wykonywany zabieg. Oczywiście pacjent pozna cenę przed wykonaniem zabiegu.
Offline

gamer

wymiatacz

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): 1 lut 2018, o 15:02

Re: Laserowa likwidacja blizn

Post24 wrz 2021, o 13:43

Każdy w miarę aktywny człowiek a w szczególności dziecko jest ustawicznie narażony na wszelkiego rodzaju skaleczenia, zadrapania, otarcia czy nawet poparzenia. Przy okazji takiego zdarzenia najczęściej sięgamy do domowej apteczki, którą staramy się wyposażyć na takie zdarzenia. Standardem w apteczce jest plaster, gaza, bandaż i jakiś środek odkażający. Osobiście postanowiłem za radą przyjaciół, że zaopatrzę swoją apteczkę w preparaty i opatrunki od firmy Help4Skin, która jest producentem bardzo dobrych preparatów przyspieszających gojenie jak np. żel hydrokoloidowy. Na stronie firmy Help4Skin.pl poza szczegółowym opisem działania ich produktów można skorzystać z kompendium wiedzy na temat gojenia się ran i oparzeń, które warto sobie przeczytać, żeby lepiej pomagać sobie i bliskim w razie różnych urazów. Warto nadmienić, że produkty Help4Skin są bardzo pomocne na rany pooperacyjne pomagając na szybsze gojenie i zminimalizowanie blizn. Opatrunki od Help4Skin są również bardzo skuteczne przy pozbywaniu się zmian skórnych typu kurzajki i brodawki

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron