Teraz jest 19 sty 2018, o 05:54

Pomysl na biznes

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

• Autor
  • Wiadomość

martagd

początkujący

Pomysl na biznes

Post13 sty 2018, o 12:34

Szukam wraz z mezem jakiegos dobrego pomyslu na biznes. Od kilku lat pracujemy zagranica dzieki czemu udalo nam sie odlozyc troche funduszy. Troche teskinimy za ojczyzna dlatego planujemy w tym roku powort. Oczywiscie jakos nie widzi nam sie pracowanie dla Januszy biznesu za minimalna krajowa dlatego bedziemy otwierac cos wlasnego .. tylko pytanie co konkretnie. Maz ma duze doswiadczenie jesli chodzi o obsluge maszyn do zadan ciezkich typu ladowarki teleskopowe oraz podnosniki. Czy waszym zdaniem jest duzy popyt na tego typu specjalistyczne uslugi z wykorzystaniem takiego sprzetu? Juz wstepnie wypatrzylismy, ze mozna sobie go wypozyczyc na wybrany okres czasu .. co ulatwiloby znacznie nasz start - zreszta na zakup wlasnego sprzetu na razie nas nie stac. Inna kwestia jest znalezienie klientow .. moze podpowiecie cos wieciej? :)

Obrazek

Lalik

początkujący

Re: Pomysl na biznes

Post16 sty 2018, o 14:23

Znakomicie :) Dzięki wielkie :) Jestem pewien, że mi się te porady z całą pewnoscią przydadzą :)
Poczułem alarmowy hejnał w głowie, ale nie chciało mi się myśleć ani ruszać.

Powrót do Odloty