Teraz jest 28 kwi 2024, o 17:54


Jak dbać o nerki?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

ewciaa82

master

  • Posty: 444
  • Dołączył(a): 10 maja 2018, o 20:50

Jak dbać o nerki?

Post22 wrz 2021, o 15:51

Jakie macie wskazówki jeżeli chodzi o dbanie o nerki? Wszystkie wskazówki mile widziane!
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Jak dbać o nerki?

Post23 wrz 2021, o 11:47

Najlepiej pić dużo wody i zielonej herbaty. To dobrze zrobi na nerki!!
____________________________
http://pisaniepracmagisterskichtorun.pl/pisanie-prac-magisterskich-informatyka/
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 673
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: Jak dbać o nerki?

Post27 wrz 2021, o 16:41

Według mnie jeżeli już jesteśmy przy tematyce związanej z chorobami nerek to przede wszystkim od siebie chciałbym pokreślić, że nie należy lekceważyć żadnych, nawet najmniej błahych, objawów. Pierwszym ważnym sygnałem mogą być przykładowo zmiany w moczu takie jak zmiana jego koloru, piana pojawiająca się w moczu czy zdecydowanie rzadsze oddawanie moczu. Istotnym objawem może być również wysypka lub obrzęki stóp i dłoni. Sam jestem dosyć mocno zaznajomiony z tematem ponieważ mój tata miał spore problemy z nerkami i przez to staram się zawsze być na bieżąco. Wówczas dużo informacji udało mi się zebrać za pośrednictwem tej strony: dbajonerki.pl Jeśli znajdziecie wolną chwilę, a chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej w tej tematyce to sprawdźcie sobie koniecznie szczegóły u Dbajonerki. Jestem przekonany, że nie będziecie zawiedzeni zaglądając do nich. Jestem zdania, że dostęp do wiedzy mamy teraz naprawdę szybki i łatwy, ale grunt to korzystać z odpowiednich źródeł ;)
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 717
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Jak dbać o nerki?

Post28 sie 2022, o 19:06

Jeśli chodzi o dbałość o zdrowie i kondycję organizmu staram się nie bagatelizować żadnych objawów. Zawsze gdy trafi mi się jakaś ciekawa publikacja na temat zdrowia to chętnie korzystam z wiedzy fachowców bo w moim wieku to najlepszy sposób, żeby się uchronić przed chorobami. Myślę, że każdy z nas powinien przeczytać ten artykuł http://bezpiecznyzabieg.pl/dla-pacjenta/odczuwasz-ostry-bol-nerek-to-moze-byc-wazny-sygnal/ Powinniśmy wszyscy mieć świadomość, jak na przykład rozpoznać kolkę nerkową. Dzięki temu możemy w przyszłości uratować własne zdrowie.
Offline

arek565

guru

  • Posty: 768
  • Dołączył(a): 24 lis 2017, o 08:23

Re: Jak dbać o nerki?

Post27 gru 2022, o 21:34

W moim przypadku miałem spore problemy z ciśnieniem, dlatego zgłosić się o pomoc do profesjonalnego kardiolog warszawa , u którego wykonałem m.in. badania EKG serca. Czy są tutaj osoby, które również korzystają lub korzystali z ich usług?
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: Jak dbać o nerki?

Post10 sty 2023, o 10:57

W jaki sposób dbacie o swoje zdrowie? Czy poddajecie się regularnym badaniom? Jeżeli szukacie nowoczesnej i specjalistycznej przychodni lekarskiej w Warszawie, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę Wilmed, gdzie w ofercie znajdziecie m.in. zabieg operacja przepukliny warszawa .
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 754
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Jak dbać o nerki?

Post17 sty 2023, o 10:30

Pamiętajcie o tym, że nie posiadamy nic cenniejszego niż nasze zdrowie.

paski Casio

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości