Teraz jest 16 kwi 2024, o 21:19


Pomysł na randkę

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

mesia

bywalec

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 11 gru 2017, o 18:51

Pomysł na randkę

Post17 gru 2017, o 00:48

Gdzie zabrać chłopaka na randkę? :) Tylko nie piszcie:kino.
Offline
Avatar użytkownika

Korni87

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 10 gru 2017, o 22:58

Re: Pomysł na randkę

Post17 gru 2017, o 16:54

Najlepiej samemu troch pogłówkować.
Offline

marcino

aktywny

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 18 lis 2017, o 22:51

Re: Pomysł na randkę

Post18 gru 2017, o 20:30

do domu ;p uwierz że nie ma dla faceta nic bardziej intrygującego niz randka w domu, a jak sie okazalo dla kobiety bardzo podobnie. jakies pol roku temu zebralismy sie z kumplem ze zrobimy naszym babeczkom wlasnie podwojna randke u mnie w domu. zamówilismy catering z macro bios bar bo akcja byla spontaniczna i trzeba bylo na szybko zapewnic cos extra, a pozniej zrobilismy sobie kino. cos w rodzaju maratonu filmow z lat 70. bylo i romantycznie i przezabawnie
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 711
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Pomysł na randkę

Post18 sie 2018, o 10:25

Swojego partnera poznałam przez internet i uważam, że to dobre miejsce, jak każde inne do zawierania znajomości. Tym bardziej teraz, kiedy tak mało czasu jest na zycie towarzyskie, wiecznie praca i praca. Jest taki fajny darmowy serwis randkowy https://randkuj.my/ Uważam, że warto dać sobie szanse na lepsze, ciekawsze zycie u boku ukochanej osoby. Miejsce na pierwszą randkę nie jest az tak ważne, jak sama mozliwość poznania.
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 545
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: Pomysł na randkę

Post17 lut 2020, o 13:40

Też jestem ciekawa, z jakich portali randkowych korzystacie? Ostatnio coraz częściej słyszy się opinie o https://sexfly.pl/ gdzie można poznać bogatych panów. Akurat jestem po rozstaniu z narzeczonym, więc nie ukrywam, ze takie niezobowiązujące spotkania, byłyby dla mnie dobrą opcją.
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 717
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: Pomysł na randkę

Post9 cze 2021, o 11:28

Osobiście chciałbym Wam polecić portal, na którym znajdziecie ogłoszenia towarzyskie , anonsy erotyczne oraz wszelkie materiały erotyczne. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron