Teraz jest 29 mar 2024, o 01:33


Jaki kredyt polecacie?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 705
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Jaki kredyt polecacie?

Post6 lip 2018, o 08:12

Poczytajcie tutaj http://www.hej.mielec.pl/biznes/firma/art1282,pozyczki-bez-baz-bik-i-krd.html Pieknie opisane jak i gdzie brać pozyczkę i żeby mieć pewność, że sie otrzyma. Ostatecznie nie zawsze bank chce kredytu udzielić i wtedy trzeba szukać firmy pozyczkowej.
Offline

mesia

bywalec

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 11 gru 2017, o 18:51

Re: Jaki kredyt polecacie?

Post22 lip 2018, o 15:58

Teraz marzy mi się przeprowadzka do Warszawy. To nie tylko piękne miejsce ale i dużo możliwości rozwoju. Mąż proponował wzięcie kredytu na dom w tym stylu luksusowy dom warszawa, dla mnie mieszkać w czymś takim byłoby szczytem marzeń, jest to typowe osiedle jak z amerykańskich filmów które oglądałam będąc nastolatką. Koszt zakupu jednak jest spory.. :|
Ostatnio edytowano 25 lip 2018, o 13:22 przez mesia, łącznie edytowano 1 raz
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Jaki kredyt polecacie?

Post24 lip 2018, o 07:23

Jeśli poszukujesz dobrej oferty pożyczkowej, warto zapoznać się z ofertą http://kredytbezzdolnoscikredytowej.pl . Jest tam mnóstwo ofert przyjaznych pożyczek ratalnych na kwotę nawet 10 tysięcy złotych. Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do kobiet, które potrzebują pożyczyć dodatkową gotówkę. Atrakcyjne warunki, wysoka przyznawalność i minimum formalności z pewnością spodobają się pożyczkobiorcom poszukującym pożyczek bez wychodzenia z domu.
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 545
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: Jaki kredyt polecacie?

Post3 sie 2018, o 08:55

Jak już brać kredyt to tylko w sprawdzonej firmie i takiej, która posiada długoletnie doświadczenie. Z tego co się orientuję, to obecnie jest tyle firm pożyczkowych i jeszcze więcej ofert, że naprawdę ciężko się na cokolwiek zdecydować. Jednak osobiście myślę, że najlepszym rozwiązaniem będą kredyty nowy sącz. Podchodzą indywidualnie do każdego klienta i z pewnością pomogą wam wybrać najkorzystniejszą ofertę.
Offline

graczka13

wyjadacz

  • Posty: 139
  • Dołączył(a): 9 lis 2017, o 16:35

Re: Jaki kredyt polecacie?

Post4 sie 2018, o 11:21

Jeżeli szukasz dobrego rozwiązania kredytowego to polecam Ci szukać poprzeż pomoc rankingu kredytowego na tej stronie https://polecampozyczke.pl/ Jest to bardzo dobry ranking który pomoże Ci w szybkim czasie namierzyć najepszą dla Ciebie z mozliwych pożyczek. Dzięki temu rankingowi zaoszczedzisz sporo czasu i będziesz mieć pewność o słuszność wyboru.
Offline

Fabian8543

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 1 mar 2018, o 09:30

Re: Jaki kredyt polecacie?

Post28 sie 2018, o 00:44

Warto spotkać się z doradcą kredytowym, bo w dość szybki sposób można uzyskać kredyt. W Habza Finanse https://habzafinanse.com.pl/pozyczka-na ... obowiazan/
pomagają w ubieganiu się o kredyt na każdy cel oraz pożyczki na spłatę innych zobowiązań. Doradca przedstawi kilka ofert banków i pomoże w wyborze najlepszej.
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Jaki kredyt polecacie?

Post5 paź 2018, o 10:35

To zależy czego potrzebujecie, Jesli chodzi o kredyty dla firm, to moim zdaniem bardzo korzystna ofertę ma aktualnie AASA Dla Biznesu . Mozna wziąc u nich do 20 tysięcy do spłacenia w 36 ratach, co przy niskim oprocentowaniu jakie mają uważam, za bardzo korzystne rozwiązanie
Offline

karolina11

wyjadacz

  • Posty: 116
  • Dołączył(a): 3 lis 2017, o 13:27

Re: Jaki kredyt polecacie?

Post6 gru 2018, o 10:02

witam,
ja tylko raz w życiu skorzystałam z kredytu i był to kredyt hipoteczny. Około 5 lat temu rozpoczęłam wraz z mężem staranie się o kredyt, ponieważ byłam już w 3 ciąży i marzył nam się duży dom. Wybraliśmy ofertę z http://szukamykredytu.pl/kredyty-hipoteczne/ kredyt został nam przyznany pomimo nie najwyższych dochodów. Bardzo się ucieszyliśmy, spłacanie obecnie przebiega sprawnie i jest pod kontrolą :D
Offline

grubalin

początkujący

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): 13 paź 2017, o 10:37

Re: Jaki kredyt polecacie?

Post6 lut 2019, o 18:17

Każdy z nas ma jakieś marzenia, jednak nie każdego stać, aby je spełnić. Jeżeli potrzebujecie pożyczki to polecam sprawdzić ofertę Assa . Dzięki tej stronie możecie wziąć pożyczke online, w kilku bardzo prostych krokach, bez wychodzenia z domu. Co sądzicie ?
Offline

arek565

guru

  • Posty: 746
  • Dołączył(a): 24 lis 2017, o 08:23

Re: Jaki kredyt polecacie?

Post11 lut 2019, o 07:50

Też właśnie szukam jakiegoś kredytu firmowego i z tego co widzę wyżej wspomniana przez kogoś Aasa Dla Biznasu ma na prawdę bardzo korzystne warunki. Z racji tego, że w banku mi odmówili sądzę, że właśnie to będzie mój wybór.
Offline

Dominik22

guru

  • Posty: 804
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:16

Re: Jaki kredyt polecacie?

Post7 wrz 2021, o 11:52

Najlepiej jak nie musisz to nie bierz żadnych kredytów a zwłaszcza nie daj się wpakować w takie pułapki jak frankowicze którzy do dziś walczą w sądach o swoje. Najważniejsze że robią to skutecznie o czym można się przekonać wpisując frazę "kredyty frankowe wyroki" Zasada jest prosta czyli kredyt bierzesz w walucie w której zarabiasz i nigdy pod sam korek bo wystarczy większe zawirowanie na rynku i będzie kłopot z wysokością raty.
Offline

kesa

master

  • Posty: 450
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: Jaki kredyt polecacie?

Post30 cze 2022, o 20:06

Tak to prawda, także bierze się chwilówki. Ale można niestety przesadzić i rat będzie tyle że będzie problem z terminową spłatę. W takim przypadku firma spłata chwilówek Dąbrowa Górnicza zawsze służy pomocą
Poprzednia strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron