Teraz jest 28 mar 2024, o 11:30


przewozy do Niemiec

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

gringo

wyjadacz

  • Posty: 114
  • Dołączył(a): 30 sie 2016, o 19:21

przewozy do Niemiec

Post28 lis 2017, o 12:37

Witam, czy korzystaliście z usług jakiegoś dobrego, sprawdzonego przewoźnika. Interesują mnie konkretnie przewozy do Niemiec. Razem ze znajomymi możemy dostać tam pracę, ale organizacja transportu leży po naszej stronie, stąd moje zapytanie. Może możecie kogo polecić? Busy wydają mi się najrozsądniejszą opcją, bo można załadować się w kilka osób i umówić tak jak nam pasuje.
Offline

robikk

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 13 sty 2018, o 23:12

Re: przewozy do Niemiec

Post14 sty 2018, o 02:32

Cześć, ja Ci mogę polecić tę firmę http://fanlogic.eu/pl/nasze-busy
Korzystałem z ich usług nieraz i zawsze jestem 100% zadowolony. Busy faktycznie są komfortowe, nowe, faktycznie posiadają wszystkie certyfikaty i wprawionych kierowcow. Także jesli poszukujesz takiego transportu to polecam sie do nich odezwac
Offline

Opilk21

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 15 sty 2018, o 10:31

Re: przewozy do Niemiec

Post15 sty 2018, o 11:30

Dobrze że o tym piszecie bo właśnie znalazłem pracę w niemczech i będę szukał transportu.
t-shirty z nadrukami Najtańsze w Polsce.
Offline

Warszawiak

wyjadacz

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): 24 sty 2018, o 09:52

Re: przewozy do Niemiec

Post20 wrz 2018, o 09:43

Nie musisz szukać :) Zaufaj mi i zobacz na transport busem. Współpracujemy z tą firmą już długo.
Offline

Dominik22

guru

  • Posty: 804
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:16

Re: przewozy do Niemiec

Post23 cze 2022, o 17:29

Jeżeli chcesz wysyłać do Niemiec to wydaje mi się że najlepiej będzie busem. Jest kilka sprawdzonych portali gdzie możesz zlecić takie transporty bez opłat czy zbędnej papierologii. Jak busem wykonuję transport palet i idealnie się do tego nadają.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron