Teraz jest 29 mar 2024, o 10:38


Szybka pożyczka

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Estella

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 14:28

Re: Szybka pożyczka

Post8 kwi 2018, o 14:29

Takie pożyczki to nie jest dobre rozwiązanie moim zdaniem
Offline
Avatar użytkownika

Demon_11

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 31 mar 2018, o 20:41

Re: Szybka pożyczka

Post9 kwi 2018, o 18:24

Przed pobraniem czegoś takiego bardzo dobrze się zastanów. Szybkie pieniądze nie są takie szybkie w spłacie niestety.
Nigdy nic nie jest w pełni skończone.
Offline
Avatar użytkownika

Heniek

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 29 mar 2018, o 19:24

Re: Szybka pożyczka

Post9 kwi 2018, o 21:43

Żaden problem by na swój sposób odbierać taki temat. Oczywiście niech każdy uważa co dla niego będzie najlepsze.
Może wszystko, co nas przeraża, jest w swej najgłębszej istocie czymś bezradnym, pragnącym naszej miłości
Offline

Sneir

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 8 sie 2017, o 09:39

Re: Szybka pożyczka

Post14 kwi 2018, o 20:51

Wydaje mi się, że warto zanim weźmie się taką chwilówkę przejrzeć dokładnie jakiś sprawdzony i rzetelnie napisany poradnik pożyczkobiorcy. Dzięki niemu będzie łatwiej podjąć decyzje o tym na jaką pożyczkę się zdecydować.
Offline

neszu

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 5 kwi 2018, o 16:14

Re: Szybka pożyczka

Post16 kwi 2018, o 16:53

Jeżeli zależy nam na tym aby kredyt który bierzemy był w miarę przystępny musimy zrobić dobry research. Na Gdziepozyczy.com.pl możecie znaleźć ciekawe porady odnośnie firm pożyczkowych, sam korzystam z tego i powiem wam, że na prawdę jest to warte uwagi
Offline

gabbixo

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 22:45

Re: Szybka pożyczka

Post16 kwi 2018, o 22:47

Zgadza się, nie ma co decydować się na pierwszą lepszą ofertę, szczególnie że można natrafić na różne promocje pożyczkowe. Ja na przykład ostatnimi dniami znalazłem stronkę http://pozyczkowe-promocje.pl i powiem Wam, że wygląda to naprawdę atrakcyjnie. Myślicie, że warto z tego skorzystać ?
Offline

gringo

wyjadacz

  • Posty: 114
  • Dołączył(a): 30 sie 2016, o 19:21

Re: Szybka pożyczka

Post19 kwi 2018, o 10:13

Ja również jestem zdania, że należy dwa razy dobrze przemyśleć sprawę pożyczki, zanim się ją weźmie. Natomiast są takie sytuacje, że człowiek po prostu nie ma innego wyjścia. Wtedy warto korzystać z takich pożyczek, jakie dostępne są np. na stronie https://kokos.pl/. Można sobie wydłużyć okres spłaty nawet do 12 miesięcy!
Offline

Madamm

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 22:39

Re: Szybka pożyczka

Post19 kwi 2018, o 20:37

Miałem okazję brać już wiele pożyczek, ale za każdym razem starałem się zachować zimną krew i nie dać się ponieść emocjom. Sprawdzam oferty różnych firm i szukam tej najlepszej. Dobrze, że z pomocą przychodzą takie strony jak opiniujpozyczke.pl, które umożliwiają szybkie i łatwe porównanie wielu ofert w jednym oknie przeglądarki :)
Offline

Joanne28

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 12:52

Re: Szybka pożyczka

Post20 kwi 2018, o 13:24

Takie pożyczki sprawdzają się głównie w nagłych przypadkach. Raz korzystała i cenię takie opcje.
Offline

XavGame

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 8 mar 2018, o 14:37

Re: Szybka pożyczka

Post25 kwi 2018, o 13:06

zgodzę się z niektórymi, że szybka pożyczka to często szybkie kłopoty ale właśnie dlatego należy wiedzieć jak uniknąć pętli zadłużenia
Rozsądnie brane pożyczki mogą być nieraz bardziej opłacalne niż kredyty (np pierwsze darmowe) więc nie ma co z góry zakładać, że zaraz będzie się to wiązało z niewiadomo jakim zadłużeniem. Po prostu trzeba to robić z głową.
Offline

jollek

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 25 kwi 2018, o 21:03

Re: Szybka pożyczka

Post25 kwi 2018, o 21:06

W prowadzeniu biznesu to nawet lepiej, kiedy finansujemy działania ze źródeł obcych ;)
Offline

apeter

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 26 kwi 2018, o 10:44

Re: Szybka pożyczka

Post26 kwi 2018, o 11:14

Szczerze to jakoś nie bardzo ufam takim pożyczkom
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron