Teraz jest 28 mar 2024, o 20:43


Inspekcja tv kanalizacji

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

gringo

wyjadacz

  • Posty: 114
  • Dołączył(a): 30 sie 2016, o 19:21

Inspekcja tv kanalizacji

Post9 lis 2017, o 13:35

Ja wiem, temat całkiem z czapy, ale jest potrzeba to i jest post :P Szukam opinii na temat tego, czy warto skorzystać z usługi, jaką jest inspekcja tv kanalizacji i jeżeli tak, to w czym ona jest przydatna? W czym może pomóc? A w jakich przypadkach jest w ogóle nie potrzebna? Hydraulik mi coś takie zasugerował, ale ja się zastanawiam czy to nie jest chęć naciągnięcia każdego klienta na dodatkową kasiorę.
Offline

PipiLatrom

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 9 lis 2017, o 14:56

Re: Inspekcja tv kanalizacji

Post9 lis 2017, o 14:57

Co... Jaka kanalizacja TV ? Ja nie chcę łączyć kanalizacji z telewizorem!!
Offline

12Polaand

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 9 lis 2017, o 20:26

Re: Inspekcja tv kanalizacji

Post9 lis 2017, o 20:27

Ja też nie bardzo kminie o co tutaj chodzi...
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Inspekcja tv kanalizacji

Post5 paź 2019, o 21:00

Własnie zastanawiam się czy ktoś z was może mi podpowiedzieć gdzie mogę zgłosić sie po taka usługe jak Inspekcję rur kanalizacyjnych profesjonalną kamerą inspekcyjną. Może znacie jakaś sprawdzoną firmę, która sie tym zajmuje i możecie mi ja polecić? Bede wam bardzo wdzięczny za pomoc z tym temacie
Offline

Halka90

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 15 gru 2016, o 10:54

Re: Inspekcja tv kanalizacji

Post14 mar 2020, o 14:58

gringo napisał(a):Ja wiem, temat całkiem z czapy, ale jest potrzeba to i jest post :P Szukam opinii na temat tego, czy warto skorzystać z usługi, jaką jest inspekcja tv kanalizacji i jeżeli tak, to w czym ona jest przydatna? W czym może pomóc? A w jakich przypadkach jest w ogóle nie potrzebna? Hydraulik mi coś takie zasugerował, ale ja się zastanawiam czy to nie jest chęć naciągnięcia każdego klienta na dodatkową kasiorę.


Ja z usług hydraulika korzystam wyłącznie przy poważniejszych awariach instalacji wodnej. Drobne usterki jak np. cieknący kran naprawiam sama. Zawsze na takie sytuacje mam pod ręką odpowiednie akcesoria m.in oringi gumowe https://powerrubber.com/oringi-gumowe-poradnik/ . Oringi świetnie sprawdzają się w roli uszczelek. Ponadto za ich pomocą można też szybko zabezpieczyć wiele części wchodzących w skład instalacji wodnej.
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 706
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: Inspekcja tv kanalizacji

Post1 mar 2021, o 15:48

Polecam wam firmę Osiedle Falenica pogotowie kanalizacyjne Oni służą usługi pogotowia hydraulicznego. Na stronie są informacje oraz kontakt. Także dzwońcie jeśli macie jakieś problemy z tą instalacją.
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Inspekcja tv kanalizacji

Post5 mar 2021, o 15:28

To może być coś świetnego moim zdaniem. Uwielbiam takie rzeczy po prostu!!!
__________________________-
zielonatablica.pl/pisanie-prac/referaty
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 629
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: Inspekcja tv kanalizacji

Post24 mar 2021, o 15:24

Widzę tutaj wiele konkretnych informacji - bardzo fajnie jest móc przeczytać na tym forum również porady z tego typu kategorii.
Offline

gamer

wymiatacz

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): 1 lut 2018, o 15:02

Re: Inspekcja tv kanalizacji

Post29 kwi 2021, o 16:09

Kanalizacja i szamba to bardzo zbliżone do siebie aspekty naszego życia. Warto więc zadbać o to, żeby wypróżnianie szamba odbywało się zgodnie ze wszystkimi przepisami a kanalizacja zawsze była drożna. Warto więc zainteresować się ofertą firmy Hydro Service, która świadczy usługi opróżniania szamba w okolicach Warszawy. Więcej info można znaleźć na stronie https://hydroservice.org/wywoz-szamba-otwock/
Offline

arek565

guru

  • Posty: 745
  • Dołączył(a): 24 lis 2017, o 08:23

Re: Inspekcja tv kanalizacji

Post10 maja 2021, o 13:41

Hydraulik którego mogę wam poleci to hydraulik Łódź on zajmuję się usuwaniem zarówno poważnych jak i drobnych awarii i usterek hydraulicznych, udrożnianiem i czyszczeniem rur, przepychaniem niedrożnej kanalizacji. Sprawdźcie na stronę bo to tam znajdziecie dokładną ofertę i kontakt.
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Inspekcja tv kanalizacji

Post12 maja 2021, o 13:20

Najlepiej iść z tym do jakiegoś specjalisty. Kanalizacja to jest podstawa bezpieczeństwa w domu!!!
_____________________________
zielonatablica.pl/prace-zaliczeniowe-cena
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Inspekcja tv kanalizacji

Post6 maja 2022, o 07:40

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem mogę polecić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Świat Instalacji, która specjalizuje się m.in. w lokalizacja przecieków wody . Jest to firma, z której usług sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron