Strona 1 z 1

pożyczka online

PostNapisane: 17 paź 2017, o 19:59
przez terko78
Odkąd skorzystałam z oferty firmy AASA moje problemy znacznie się skończyły. W 15 min otrzymałam od nich decyzję pożyczka bez bik to właśnie oferta z której ostatnio chciałam skorzystać. Doszły mi różnego rodzaju kursy, prawo jazdy i wydatki się znacznie zwiększyły. Na szczęście Aasa udzieliła mi odpowiedniej pożyczki pozabankowej na moje potrzeby aspiracyjne. Jeśli szukacie pożyczek to nie chwilówki tylko właśnie takie jak oferuje firma AASA pożyczki pozabankowe na takie wydatki to najlepsza opcja, wiem z własnego doświadczenia !

Re: pożyczka online

PostNapisane: 18 paź 2017, o 10:56
przez Bajov18
Dam dobrą radę, nie bierzcie w ogóle pożyczek.

Re: pożyczka online

PostNapisane: 19 paź 2017, o 12:46
przez keszik
wziąłem pożyczkę online w zeszłym miesiącu i jestem zadowolony jak na razie

Re: pożyczka online

PostNapisane: 19 paź 2017, o 14:12
przez Mielony
Generalnie nie polecam takich rozwiązań, można moim zdaniem wpaść na poważne problemy potem

Re: pożyczka online

PostNapisane: 8 lis 2017, o 19:05
przez DanyDev
Z trochę innej beczki: znacie może dobrą stronkę, albo program do PITu? Ja korzystam już drugi rok z aplikacji Pitax (co to jest i z czym się to je macie ładnie wyjaśnione w tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=k0N9-ZmVwt8) i mam z głowy papierkową robotę. Przedtem miałem sporo stresu ponieważ zajmowało mi to dużo czasu no i kilka osób musiało za mnie poprawiać moje obliczenia... masakra. Teraz wszystko robi ta aplikacja za mnie, a urząd nie ma zastrzeżeń, bo wszystko rozliczane jest poprawnie.

Re: pożyczka online

PostNapisane: 11 lis 2017, o 03:37
przez Grentha
Do użytkownika nad moim postem: Wszystko załatwia się normalnym programem (http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/rozliczenia_podatkowe/PITax.html). Jest bezpłatny, wklepujesz wszystkie najważniejsze dane i w to w zasadzie wszystko. Nie musisz mieć specjalnej wiedzy, chodzi tutaj o same podstawy i tyle. Wydaje mi się, że każdy to ogarnie :)