Teraz jest 28 kwi 2024, o 00:09


Gotowy biznes plan

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: Gotowy biznes plan

Post4 wrz 2023, o 14:47

Według mnie reklama to obecnie podstawa rozwoju każdego biznesu.

dorabianie kluczy samochodowych wrocław
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 547
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: Gotowy biznes plan

Post30 paź 2023, o 08:57

W jaki sposób będziecie rozwijać swój biznes? Jak zadbacie o zastrzyk gotówki? Jeżeli nie macie na to pomysłu, to od siebie polecam faktoring niepełny. Więcej informacji uzyskacie u AFORTI Factor - odezwijcie się do nich.
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 1037
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Gotowy biznes plan

Post2 lis 2023, o 10:39

Taki biznes plan na pewno się przyda. To jest opcja świetna jak dla mnie. Uwielbiam takie doskonałe wręcz rzeczy!!!
___________________________________________
Prace magisterskie
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 716
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Gotowy biznes plan

Post1 gru 2023, o 18:48

Pewnie się przydaje, ale chyba trzeba zamówić go u profesjonalisty. Tak jak i przy urządzaniu powiedzmy magazynu, powinno się mieć kogoś, kto zaprojektuje systemy magazynowe, a także zaproponuje rozwiązania, które ułatwią pracę. Na przykład dziś przyglądałam się ofercie firmy IntraLog https://www.intralog.pl/pl/oferta/systemy-przenosnikow/przenosniki-teleskopowe/. Akurat oglądałam przenośniki teleskopowe, faktem jest, że niewiele na ten temat wiem, ale mając takich profesjonalistów, nie muszę się na tym znać. Wystarczy, że określę swoje potrzeby, czy dobrze myślę?
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 673
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: Gotowy biznes plan

Post6 lut 2024, o 20:42

Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak gotowy biznes plan, a na pewno nie ma pewności, że biznes wypali. Na pewno warto korzystać z licznych ogólnodostępnych wskazówek, jak na przykład artykułu https://brandactive.pl/shopify-headless ... -wiedziec/ . Natrafiłem na niego przypadkiem, ale w kontekście sklepów online może okazać się przydatny. Dajcie znać co sądzicie o takich rozwiązaniach jak shopify.
Offline

kazakata

master

  • Posty: 492
  • Dołączył(a): 20 sty 2017, o 16:56

Re: Gotowy biznes plan

Post13 lut 2024, o 13:32

Doskonałym wyborem jest jednak skorzystanie z oferty dostępnej na stronie http://kruzel.pl/ Ogólnie rzecz biorąc, świadczone tam usługi cechują się bardzo wysoką jakością, co sprawia, że może to być korzystne rozwiązanie.
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 1037
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Gotowy biznes plan

Post16 lut 2024, o 12:38

Dobre rzeczy tutaj dajecie. One są w moim przekonaniu bardzo ciekawe i fajne. Tak ja to widzę obecnie.
_______________________________
Prace licencjackie - Ekonomia
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 716
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Gotowy biznes plan

Post28 lut 2024, o 14:57

Chciałabym poznać wasze opinie na temat platformy Shopify Plus. Czy ktoś z was korzystał z tej wersji Shopify i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Co sądzicie o wartości usług Grzegorza Sękowskiego https://grzegorzsekowski.pl/interim-ecommerce-manager/ w zakresie optymalizacji konwersji na Shopify Plus oraz Interim eCommerce Manager?
Offline

kesa

master

  • Posty: 463
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: Gotowy biznes plan

Post2 kwi 2024, o 12:11

Twierdzę, że audyt organizacyjny może również pomóc firmom zidentyfikować wszelkie potencjalne zagrożenia i opracować plany awaryjne w celu ich złagodzenia. Takie proaktywne podejście może uchronić firmy przed nieoczekiwanymi niepowodzeniami i zapewnić płynne działanie.
Poprzednia strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości