Teraz jest 28 mar 2024, o 17:24


Jaki fotelik

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Dominik22

guru

  • Posty: 804
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:16

Jaki fotelik

Post25 wrz 2018, o 15:38

Na ryku jest bardzo duzo fotelików dla dzieci, aż można zwariować, ja szukałem bardzo długo idealnego modelu, aż wkońcu udało mi się znaleźć coś co wydaje mi sie najlepszym rozwiazaniem https://smartkidbelt.com/ Jest to bardzo dobre urządzenie dzięki któremu będziesz w stanie bezpiecznie przypiąć swoje dziecko w pasy bez używania fotelika. Warto się przyjrzeć możliwościom jakie posiada takie urządzenie i jego certyfikacjom.
Offline

ewciaa82

master

  • Posty: 432
  • Dołączył(a): 10 maja 2018, o 20:50

Re: Jaki fotelik

Post13 lip 2021, o 21:17

Ja jednak jestem zwolenniczką tradycyjnych rozwiązań, więc wolę stawiać na produkty, które nie zawodzą. Wiele dobrych opinii czytałam o fotelikach Cybex Solution. Jeżeli nie słyszeliście o tych produktach to polecam wpis ze strony: https://dladziecka.eu/cybex-solution/ - koniecznie sobie przeczytajcie ;)
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 706
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: Jaki fotelik

Post4 sie 2021, o 17:12

Warto zwrócić uwagę na na ofertę od firmy Fotelik Britax Romer ich produkty gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Ja kupiłam ten fotelik bo posiada certyfikat i jest polecany jest przez ekspertów. Teraz ja go wam polecam bo to naprawdę super produkt.
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Jaki fotelik

Post31 sty 2022, o 17:55

Zobaczcie na stronę adac foteliki to sklep dobrze wyposażony w najlepszej jakości bezpieczne produkty i akcesoria dla dzieci w tym foteliki samochodowe. na pewno znajdziecie u nich idealny dobry fotelik dla swojej pociechy. Polecam sprawdzić na całą ich ofertę.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron