Teraz jest 25 kwi 2024, o 13:03


Pomyślmy nad czymś nowym...

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Pomyślmy nad czymś nowym...

Post22 mar 2006, o 14:14

Jak do tej pory na świat przyszło już wiele rodzajów/gatunków gier. Mamy skradanki, strzelanki, RPG itd. Ale czy to koniec?? Czy nie można wymyślić już czegoś nowego i oryginalnego?? Developerzy ciągle zaskakują nas czymś nowym i świeżym (Shadow of the Colossus itp.). Pomyślcie nad jakimś nowym, oryginalnym pomysłem na grę lub innowacje do już stworzonych (ala Bullet Time w FPP, bo przecież jego od zawsze tam nie było...) i zaprezentujcie tutaj swoje myśli i idee. Może coś odkrywczego zrodzi lub już zrodziło się w waszych "graczowskich" głowach....
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post23 mar 2006, o 23:08

też dowaliłeś temat... toż to by trzeba było rozmyślać godzinami a na to nie mam czasu 8) . Jedno jest pewne deweloperzy muszą ruszyć dupy i coś wymyślić bo nudzi już mnie ciągle granie w to samo. Albo raczej muszą ruszyć głową bo jestem pewny ze ambitnych projektów nie rbakuje, no ale wydawcom brakuje odwagi by je wydawać...
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post26 mar 2006, o 00:22

Na szczęście, wciąż pojawiają się takie odmienne perełki jak ICO czy Shadow of the Colossus. Całe szczęście, bo inaczej byśmy po prostu utonęli w zalewie licencyjnych crapów czy kolejnych sequeli. Dobrze, że wciąż wydaje się takie "świeże" projekty - dla każdego coś miłego.

gniewna101

Re: Pomyślmy nad czymś nowym...

Post11 mar 2014, o 11:11

wspaniale!

wIIkI

Re: Pomyślmy nad czymś nowym...

Post24 mar 2014, o 12:26

super

GrabowskaM

Re: Pomyślmy nad czymś nowym...

Post24 mar 2014, o 13:47

mega
Offline

Marta9112

aktywny

  • Posty: 51
  • Dołączył(a): 18 maja 2016, o 18:20

Re: Pomyślmy nad czymś nowym...

Post18 maja 2016, o 19:42

nie mam na nic pomysłu :(

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron