Teraz jest 28 mar 2024, o 11:25


Zakładanie firmy w Czechach

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

terko78

bywalec

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 21 sie 2017, o 11:50

Zakładanie firmy w Czechach

Post29 wrz 2017, o 19:37

Jeżeli chcesz zarejestrować spółke z.o.o w Czechach to na stronie http://czechybiznes.expert/rejestracja-spolki zajdziesz wszystkie informację jakie Ci będą potrzebne. Polecam
Offline

Luinio19

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 21:37

Re: Zakładanie firmy w Czechach

Post29 wrz 2017, o 21:38

Phi, a nie lepiej być patriotą i wspierać nasz, polski biznes i tutaj rozwijać swoją firmę ?
Offline

robifilip

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 2 paź 2017, o 15:29

Re: Zakładanie firmy w Czechach

Post2 paź 2017, o 15:37

Luinio19 napisał(a):Phi, a nie lepiej być patriotą i wspierać nasz, polski biznes i tutaj rozwijać swoją firmę ?

Tak samo uważam.
Offline

piemarka

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 3 paź 2017, o 15:10

Re: Zakładanie firmy w Czechach

Post3 paź 2017, o 15:52

Oj ludzie, nie zamykajcie się tak na inne kraje.
Przy takim otwieraniu firmy według mnie, bardzo ważne jest, aby znaleźć jakąś firmę, która świadczy usługi badawcze w Europie i sprawdzi Wam najpierw, czy rynek Was potrzebuje itd. ;) Bo jednak sami nie jesteśmy w stanie chyba aż tak dobrze poznać potrzeb za granicą.
Offline

fuczniksm

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 3 paź 2017, o 20:56

Re: Zakładanie firmy w Czechach

Post3 paź 2017, o 21:57

Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce pozostawia wiele do życzenia. Boli, gdy lwią część swoich zarobków trzeba przeznaczyć na opłaty. Na ZUS, z którego i tak dostaniemy głodową emeryturę. Boli, gdy musimy tracić godziny na stanie w urzędach. Coraz częściej szukamy zatem sposobu, aby więcej zostawało w naszej kieszeni. Na przykład? Można założyć firmę w innym kraju, a pracować w Polsce.
Offline

Teodoras

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 4 paź 2017, o 10:18

Re: Zakładanie firmy w Czechach

Post4 paź 2017, o 11:02

No moim zdaniem w Polsce się nie opłaca.
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Zakładanie firmy w Czechach

Post5 paź 2017, o 21:22

A jak dokładnie odbywa się założenie takiej firmy? Ja zamierzam wejść w sektor farmaceutyczny i maszyny produkcyjne ma mi dostarczyć firma Vekamaf. Jak się domyślacie jest to polska firma. Jak to się ma do biznesu z siedzibą w innym kraju? Czy nie przeszkodzi to w znalezieniu dostawcy sprzętu u nas w kraju?
Offline

bydlaaczek

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 6 paź 2017, o 13:52

Re: Zakładanie firmy w Czechach

Post6 paź 2017, o 13:55

Całkiem fajny sektor Rakiss, na pewno dobrze sobie na razie prosperuje :)
Offline

czekolve

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 6 paź 2017, o 23:40

Re: Zakładanie firmy w Czechach

Post6 paź 2017, o 23:41

Co te Czechy mają takiego w sobie, ze tylu naszych zdolnych przedsiębiorców tam ciągnie ?
Offline

MarcinToG

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 10 paź 2017, o 22:54

Re: Zakładanie firmy w Czechach

Post10 paź 2017, o 22:56

oj kolego, po prostu jest tam bardzo tanio, taniej niz u nas
Offline

Sneir

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 8 sie 2017, o 09:39

Re: Zakładanie firmy w Czechach

Post10 lis 2017, o 12:50

No tak, taniej... A powiedzcie mi co z transportem produktów? Bo na przykład ja prowadząc teraz firmę zadowalam się czymś takim jak wynajem samochodów dostawczych w Warszawie, ponieważ transportuję asortyment kilka razy w miesiącu. A jak to będzie w przypadku prowadzenia firmy w innym kraju? Powiedzcie mi jak to dokładnie wygląda.
Offline

Hefajstos

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 23 lis 2017, o 19:08

Re: Zakładanie firmy w Czechach

Post24 lis 2017, o 16:28

Ciekawy pomysł, nigdy nad tym się nie zastanawiałem. Jestem właśnie przed założeniem takiej firmy, a w najbliższym czasie planuje zakupić wózki widłowe z http://cesab.pl/, czy to też byłoby tańsze w tym momencie czy raczej nie miałoby żadnego wpływu? Chętnie posłucham specjalistów, którzy już zabrali tutaj głos, bo może jednak warto zmienić nieco plany
Następna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron