Teraz jest 18 cze 2018, o 07:55

Zakładanie firmy w Czechach

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

• Autor
  • Wiadomość

martagd

początkujący

Re: Zakładanie firmy w Czechach

Post13 sty 2018, o 12:40

Czy takie dzialanie jest zgodne z polskim prawem? Z tego co sie orientuje to czesto trzeba placic zalegle podatki majac zarejestrowana firme zagranica, a robiac zlecenia na miejscu. Moze cos sie zmienilo przez ostatni czas w tej kwestii, jesli tak to prosze o sprostowanie. Sama przymierzam sie do otwarcia swojej wlasnej dzialalnosci. Z nisz jakie udalo mi sie znalezc w swoim regionie jedna z lepszych jest wykonywanie uslug z wykorzystaniem sprzetu do zadan ciezkich. Podobno w tym roku ma byc kilka wiekszych inwestycji deweloperskich tylko nie wiem za bardzo jak sie do tego wszystkiego zabrac. Czy nowopowstala firma moze tez ubiegac sie do startowania w przetargach? Moze warto zaryzykowac i wlozyc w ten biznes caly swoj kapital .. w koncu nie trafie pod most nawet w razie jego stracenia. Nizej wklejam foto pogladowe jednej z maszyn jakie mam na oku :)

Obrazek

szczeppa77

aktywny

Post17 sty 2018, o 11:10

Firma w czechach to chyba dosyć dobry pomysł. Powiedzcie mi jednak jak z rozliczaniem się w takim przypadku? Znalazłem niedawno takie portal jak ifirma i po opiniach http://opinie.info.pl/opinie/ifirma/569 widzę, że możnaby zacząć z niego skorzystać, ale czy w takiej sytuacji też da radę?

vasux

początkujący

Post19 sty 2018, o 15:42

Prowadzę własny biznes związany z motoryzacją. Bardzo dobrze mi się układa ale uznałem, że muszę zacząć oszczędzać. Myślicie, że jeżeli wprowadze opakowania zwrotne z tworzywa sztucznego, takie jak robi firma https://www.schoellerallibert.com/pl/, to uda mi się trochę zaoszczędzić?

manuj

początkujący

Post22 sty 2018, o 23:09

podobno jest to w dzisiejszych czasach o wiele bardziej opłacalne

graczka13

aktywny

Post23 lut 2018, o 06:56

Przypuszczam że każdy z was w swojej firmie posiada auta i stąd moje pytanie - czy macie zabezpieczenie Gan Total? Popatrzcie tu https://www.gannet.pl/aktualnosci/odnalezienia/ Tu znajdziecie relne opisy, zdjecia aut które dzięki temu zabezpieczeniu zostały odzyskane w ciągu 24 godzin. Każdy z nas bynajmniej na początku nie tylko w swoją firmę wkłada dużo serca, ale i kasy. Dlatego uważam że warto stosować takie zabezpieczenia przed złodziejami. U nas niestety kradzieże aut są na porządku dziennym.

poulat

początkujący

Post1 kwi 2018, o 15:53

A czy to się w ogóle opłaca?
Poprzednia strona

Powrót do Odloty