Teraz jest 29 mar 2024, o 09:15


Wynajem samochodu Warszawa

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Sneir

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 8 sie 2017, o 09:39

Wynajem samochodu Warszawa

Post28 wrz 2017, o 15:23

Czy ktoś z osób na forum ma może jakieś informacje na temat tego gdzie w Warszawie można znaleźć najlepszy wynajem samochodów osobowych? Potrzebuję jakiegoś małego autka na weekend i szukam sprawdzonej firmy zajmującej się wynajmem.
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 705
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Wynajem samochodu Warszawa

Post7 lut 2018, o 18:15

Zerknij tutaj strona www To strona wypożyczalni samochodów z Warszawy, ale działają na terenie całego kraju. Posiadają auta osobowe i dostawcze. Jest też u nich możliwość zapłaty mniejszej ceny za dobę przy wyborze na przykład "od piątku do poniedziałku" lub "zapłać za trzy a oddaj po pięciu". W sumie to bardzo elastyczni są.
Ostatnio edytowano 12 lut 2018, o 12:30 przez Brilu, łącznie edytowano 2 razy
Offline

scor81

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 7 lut 2018, o 23:54

Re: Wynajem samochodu Warszawa

Post7 lut 2018, o 23:55

Dzięki za propocyzję i czekam na więcej bo również niedlugo planuje wypozyczyć jakieś auto na weekend :)
Offline

vanish

bywalec

  • Posty: 36
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 20:47

Re: Wynajem samochodu Warszawa

Post13 cze 2018, o 11:29

Ja mogę ci polecić dobrą firmę z Legnicy: http://quicklease.pl/. Mozna u nich nie tylko wypozyczyć samochód osobowy, czy dostawczy ale takze wziąć auto w leasing. Jako jedni z nielicznych mają ofertę leasingu bez BIK, co jest bardzo opłacalną opcją i myślę ze warto się zapoznać z ich ofertą
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 545
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: Wynajem samochodu Warszawa

Post1 lip 2019, o 15:33

A kojarzycie w wynajem busów łowicz? Jeśli jeszcze nie to polecam zajrzeć na ich stronę internetową speed-rentltd. Jak widać firma ta oferuje wynajem busów o wysokim standardzie. Ceny wcale nie są wygórowane, więc myślę, że warto z tego skorzystać.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron