Teraz jest 28 kwi 2024, o 01:03


jaki kredyt

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Dominik22

guru

  • Posty: 808
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:16

jaki kredyt

Post14 mar 2021, o 09:16

Jaki kredyt będzie najlepszy na kupno mieszkania? Możecie cś doradzić?
Offline

roza99

guru

  • Posty: 680
  • Dołączył(a): 28 lis 2017, o 18:48

Re: jaki kredyt

Post15 mar 2021, o 07:48

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem mieszkania, to może zobacz tą ofertę tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nieruchomości ma mieszkania na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. A co ważne to przygotowali pakiet dodatkowych usług dla swoich klientów w którym są różne kredyty np gotówkowe, bezgotówkowe czy kredyt hipoteczny. Myśle że pracujący w biurze specjaliści doradzą ci najlepsze rozwiązanie dla ciebie.
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 547
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: jaki kredyt

Post13 sie 2021, o 12:02

Sama mam kredyt na mieszkanie i na szczęście nie mam problemu ze spłatą rat. Z pewnością tutaj bardzo pomogła mi pomoc doradca kredytowy warszawa który to właśnie wybrał dla mnie placówkę jak i najlepsze warunki kredytu, żebym była zadowolona.
Offline

kesa

master

  • Posty: 463
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: jaki kredyt

Post25 sie 2021, o 04:17

Tak naprawdę zależy ile masz odłożonych pieniędzy. Jeśli wkład własny jest bardzo wysoki to można wziąć nawet kredyt gotówkowy i nie męczyć się z hipotecznym. Mój kolega tak właśnie zrobił, wziął ok. 50 tys. w kredycie gotówkowym, resztę ze swoich dołożył. Choć pamiętaj że z takimi rzeczami ostrożnie, bierz tylko tyle ile w stanie jesteś spłacać. Mój znajomy tak nie myślał i zadłużył się do tego stopnia że musiał wziąć kredyt gotówkowy na spłatę chwilówek
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: jaki kredyt

Post20 wrz 2021, o 11:21

Wiecie czym jest wyłudzenie kredytu to metoda oszustów hakerów. Nie najmu sie oszukać. Sprawdźcie na stronę poczytajcie artykuł na ten temat by o tym wiedzieć i by reagować. Zastanówcie się.
Offline

Olam21

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 22 cze 2017, o 08:58

Re: jaki kredyt

Post27 lis 2021, o 15:57

Jeśli chcesz wziąć najlepszy kredyt to zdecydowanie skorzystaj z pomocy doradcy finansowego. Ludziom z całej Polski pomaga ekspert kredytowy Tomasz Wostal. Biuro ma w Warszawie. Kompetentny, rzetelny, z doświadczeniem. Możesz liczyć na kompleksową pomoc - przy wyborze, negocjacjach i z dokumentami. Za pomoc nic nie płacisz :)
Offline

ewciaa82

master

  • Posty: 444
  • Dołączył(a): 10 maja 2018, o 20:50

Re: jaki kredyt

Post6 gru 2021, o 22:26

Według mnie zanim rozpocznie się w ogóle starania o kredyt warto dobrze zaznajomić się z tą tematyką. Ja większość informacji czerpałam z internetu ponieważ tak było mi najwygodniej. Teraz mamy dostęp do naprawdę wielu wartościowych blogów czy poradników. Na stronie: https://www.provident.pl/blog/czym-jest ... -nia-wplyw znajdziecie artykuł na temat zdolności kredytowej - jeśli macie wolną chwilkę to polecam się z nim zaznajomić ;) Mi bardzo się on przydał dlatego stwierdziłam, że warto podzielić się nim dalej.
Offline

kesa

master

  • Posty: 463
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: jaki kredyt

Post28 sie 2022, o 17:25

Zdecydowanie spore grono ludzi korzysta z pożyczek i jest to standardowe, lecz jest to zobowiązanie. Najważniejsze jest, by wszystko oddać w terminie. Jakby były problemy to konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Kielce jest polecanym przez ekspertów metodą na pętlę zadłużenia.
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: jaki kredyt

Post5 wrz 2022, o 12:49

Moim zdaniem warto wstrzymać się z decyzjami dotyczących kredytów.

wieża ochrony
Offline

arek565

guru

  • Posty: 768
  • Dołączył(a): 24 lis 2017, o 08:23

Re: jaki kredyt

Post25 wrz 2022, o 15:22

Moim zdaniem obecnie warto wstrzymać się z decyzjami dotyczącymi kredytów oraz pożyczek.

lamele ścienne
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 547
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: jaki kredyt

Post13 gru 2022, o 20:10

Ktoś tu wspomniał o kredycie hipotecznym i myślę, że warto się zorientować na jakich zasadach działa tego typu pożyczka. Przeczytajcie sobie ten krótki artykuł https://www.xn--doradcawrocaw-6hc.pl/po ... hipoteczny na pewno jest tam mnóstwo przydatnych informacji.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości