Teraz jest 27 kwi 2024, o 09:31


Meble do biura

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 1037
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Meble do biura

Post22 wrz 2023, o 10:53

Ja najbardziej lubię meble bukowe. One są naprawdę świetne, jak dla mnie. Takie rzeczy są wspaniałe, jak dla mnie!!
____________________________________________________
samo-dzielni.pl/psychoterapia-rodzinna-poznan/
Offline

genre

wymiatacz

  • Posty: 218
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 16:53

Re: Meble do biura

Post23 paź 2023, o 14:19

Mebli masz teraz do wyboru do koloru w każdym sklepie, są przecież jeszcze sieciówki popularne z meblami, ale tam to już trzeba od razu też taki https://montiermebli.pl/ zespół monterów zamawiać jak nie chcesz narobić sobie w domu bałaganu
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Meble do biura

Post16 lis 2023, o 14:33

Jeżeli są tutaj osoby, które są zainteresowane zakupem nowych mebli lub wyposażenie domu, to co powiecie na ofertę na stronie, gdzie znajdziecie m.in. krzesła welurowe ? Sam z niej niejednokrotnie korzystałem i nigdy nie było najmniejszego problemu.
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 716
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Meble do biura

Post24 mar 2024, o 19:50

Czy ktoś tu korzystał z usług projektowania wnętrz oferowanych przez firmę Prato? Mam pewne pomysły co do wystroju mojego domu, ale chciałabym skorzystać z fachowej pomocy. Chętnie poczytam Wasze opinie na temat kreatywności projektantów i ich umiejętności dopasowania się do potrzeb klienta. Czytałam, że to bardzo rzetelna firma, a na takiej mi właśnie zależy.
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: Meble do biura

Post4 kwi 2024, o 13:36

Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę producenta najróżniejszych krzeseł, foteli oraz stołów, w tym np. krzesła tapicerowane . Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tego sklepu?
Poprzednia strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości