Teraz jest 27 kwi 2024, o 19:00


Kawa w biurze?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kesa

master

  • Posty: 463
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: Kawa w biurze?

Post11 lip 2022, o 00:45

Przy okazji zerknijcie sobie jeszcze na ten poradnik https://www.pewnybiznes.info/zakup-kawy ... cic-uwage/ bo jeśli chcecie kawę zamawiać online to trzeba wiedzieć na co zwracać uwagę podczas zakupu. w ten sposób łatwiej będzie wybrać idealną kawę
Offline

arek565

guru

  • Posty: 768
  • Dołączył(a): 24 lis 2017, o 08:23

Re: Kawa w biurze?

Post13 lip 2022, o 14:28

Jeżeli lubicie dobrej jakości kawę lub herbatę, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę dobry sklep z kawą , ponieważ oferują najwyższej jakości jakość w rozsądnej cenie. W razie jakiś pytań, wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie.
Offline

ewl123

master

  • Posty: 355
  • Dołączył(a): 29 lis 2016, o 17:40

Re: Kawa w biurze?

Post23 lip 2022, o 15:16

Ważne jest żeby wybrać porządny ekspres :) Ma ogromny wpływ na smak kawy. Świetnym zakupem dla mnie okazał się Breville Barista :) Szczerze mówiąc jest to najlepszy ekspres jaki miałam, a kilka ich było ;)
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 547
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: Kawa w biurze?

Post13 gru 2022, o 21:18

Moim zdaniem na kawie nie ma co oszczędzać - musi być dobra i aromatyczna. Taką kawą z pewnością jest włoska kawa ziarnista - jeśli jeszcze nie mieliście okazji jej kosztować, to warto to nadrobić.
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: Kawa w biurze?

Post25 sty 2024, o 19:54

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić ofertę sklepu, z którego oferty sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kawą, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie najróżniejsze kawy speciality oraz akcesoria do kawy, w tym np. Kafar .
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 673
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: Kawa w biurze?

Post31 mar 2024, o 22:44

W obecnych czasach istnieje wiele sklepów internetowych, które specjalizują się w sprzedaży kaw oraz ekspresów, co daje każdemu możliwość znalezienia ulubionego gatunku kawy czy niezawodnego ekspresy do domu lub biura. Zanim wybierze się konkretny model, warto przejrzeć kilka ofert sklepów internetowych. Przykładową możecie zobaczyć tutaj - Sklep z ekspresami JURA Poznań - Kawa dla Poznania https://kawadlapoznania.pl/
Poprzednia strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości