Teraz jest 28 mar 2024, o 23:58


Co lepsze fototapeta czy malowanie?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

astorr

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 21 sty 2018, o 19:45

Re: Co lepsze fototapeta czy malowanie?

Post21 sty 2018, o 19:47

Zdecydowanie fototapeta! O wiele lepszy efekt i wszystko szybciej i wygodniej :)
Offline

hosomati

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 15 sty 2018, o 11:17

Re: Co lepsze fototapeta czy malowanie?

Post22 sty 2018, o 09:34

ja mam w jednym pokoju fototapetę tylko na jednej ścianie. wygląda to super :)
________________________
ładne i tanie smycze reklamowe
Offline

szczeppa77

aktywny

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): 30 lis 2016, o 15:17

Re: Co lepsze fototapeta czy malowanie?

Post25 sty 2018, o 23:34

Jakiś czas temu miałam podobny dylemat i sporo o tym czytałam oraz pytałam się znajomych. Ostatecznie stanęło na tym, że w alonie mam na jednej ścianie fototapety 3d a reszta jest pomalowana. Muszę wam zupełnie szczerze powiedzieć, że taka tapeta 3d rzeczywiście tak jak czytałam potrafi optycznie powiększyć przestrzeń powiększenia. Jesli zastanawiacie się nad fototapetami to polecam wam właśnie to rozwiązanie!
Offline
Avatar użytkownika

salonik

bywalec

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 16 lut 2018, o 15:01

Re: Co lepsze fototapeta czy malowanie?

Post16 lut 2018, o 15:14

astorr napisał(a):Zdecydowanie fototapeta! O wiele lepszy efekt i wszystko szybciej i wygodniej :)

Tak, na pewno dobrze dobrana tapeta ścienna da o wiele lepszy efekt niż zwykła, może i najlepsza jakościowo farba.
Jak potrzebujecie to ja mam namiar na niezły sklep z tapetami ściennymi.
Serdecznie polecam:
Obrazek
tel. 609-090-709
e-mail: info@innetapety.pl
Wszystko wiem, ale nie każdemu powiem :) .
Offline

klaudia89

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 16 lut 2018, o 20:50

Re: Co lepsze fototapeta czy malowanie?

Post16 lut 2018, o 21:01

oj zdecydowanie lepsze jest malowanie
Offline

polakmaly

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 20 lut 2018, o 23:55

Re: Co lepsze fototapeta czy malowanie?

Post20 lut 2018, o 23:57

fototapeta pozwala zasłonić niedoskonałości takie jak pęknięcia lub krzywą powierzchnię ściany
Offline

omis

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 28 lut 2018, o 23:31

Re: Co lepsze fototapeta czy malowanie?

Post28 lut 2018, o 23:32

Prawda jest taka, że jest wielu zwolenników i wielu przeciwników fototapet. Z resztą, poczytaj sobie o tym: https://www.twojpasaz.pl/blog/fototapety-tak-czy-nie/
Offline

ilmar

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 2 mar 2018, o 00:01

Re: Co lepsze fototapeta czy malowanie?

Post2 mar 2018, o 00:04

Szczerze to wydaje mi się, że zwykła tapeta jest o wiele lepsza
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Co lepsze fototapeta czy malowanie?

Post4 cze 2018, o 13:32

Według mnie malowanie ścian jest mocno przereklamowane i nie daje takiego efektu jak chociażby Fototapety. Jeśli teraz miałbym remontować swoje mieszkanie to na pewno zdecydowałbym się na takie rozwiązanie i na jakiejś ze ścian znalazłaby się fototapeta. Po tym jak zobaczyłem u znajomych jak fantastyczny efekt potrafi ona dać nie zamierzam już jedynie malować ścian podczas remontu. Są one wtedy po prostu nudne i bez wyrazu
Offline

kesa

master

  • Posty: 450
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: Co lepsze fototapeta czy malowanie?

Post14 cze 2018, o 23:51

dlaczego przereklamowane? pomalowane ściany są praktyczne. jak weźmiesz dobrą farbę jak w moim przypadku duluxa easycare to nie musisz się potem martwić o plamy bo to wystarczy przetrzeć je gąbką z mydłem i elegancko schodzą. matowe wykończenie też na plus bo jak ściany są nierówne czy jakięś chropowate to łatwo to ukryć
Offline

roza99

guru

  • Posty: 680
  • Dołączył(a): 28 lis 2017, o 18:48

Re: Co lepsze fototapeta czy malowanie?

Post19 lip 2018, o 12:43

A może ani to ani to? ja bym postawiła na wykończenie ścian wraz z tym producentem http://www.greenmood.pl/ Możecie położyć na ściany panele z mchem który przez lata nie będzie się rozrastał, takie rozwiązanie w biurze czy jadalni zaprocentuje energia na cały dzień. A po za tym wygląda oszałamiająco. Warto zapytać o ofertę.
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 545
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: Co lepsze fototapeta czy malowanie?

Post8 lip 2019, o 20:48

Fototapety to naprawdę ciekawy sposób na udekorowanie swojego salonu w sposób nowoczesny i niebanalny. Położenie takiej fototpaty nie jest trudne. Jeśli wybierzecie fototapetę na płótnie z laminatem nie będziecie mieć żadnego problemu z jej przyklejeniem do ściany. Sprawdźcie ofertę https://www.fototapety24.net/. Widziałam u kilka znajomych tak ozdobione ściany i każdy wzór mega mi się podobał.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron