Teraz jest 28 kwi 2024, o 08:27


prezent dla każdej kobiety

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

ewl123

master

  • Posty: 355
  • Dołączył(a): 29 lis 2016, o 17:40

Re: prezent dla każdej kobiety

Post28 paź 2022, o 17:46

Sama lubię przemyślane prezenty dlatego ostatnio dla mojej mamy znalazłam świetne obrazy tworzone na zamówienie, gdyż pasjonuje ją malarstwo współczesne warszawa i dzięki temu wiedziałam, że takie dzieło idealnie trafi w jej gusta!
Offline

kesa

master

  • Posty: 463
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: prezent dla każdej kobiety

Post28 lis 2022, o 12:14

Jako kobieta mogę powiedzieć, że wyciskarki do warzyw to zawsze będzie sprawdzony prezent :) Zwłaszcza jeśli mówimy o osobach, które dbają o linię
Offline

ewciaa82

master

  • Posty: 444
  • Dołączył(a): 10 maja 2018, o 20:50

Re: prezent dla każdej kobiety

Post3 gru 2022, o 12:58

Myślę, że biżuteria jest bardzo dobrym pomysłem na prezent. Właściwie to jest chyba najpopularniejsza forma na prezent dla kobiety, chociaż dla mężczyzn czasami też
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 547
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: prezent dla każdej kobiety

Post8 gru 2022, o 09:33

Ja na Twoim miejscu sprawdziłabym ranking słuchawek bluetooth i na tej podstawie dopiero wybrała idealne sluchawki, które nadadzą się na prezent.
Offline

gamer

wymiatacz

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): 1 lut 2018, o 15:02

Re: prezent dla każdej kobiety

Post19 gru 2022, o 18:59

Posłuchajcie Panowie, należy sobie odpowiedzieć, z czego nasze piękne panie najczęściej rezygnują, by wiązać koniec z końcem. Otóż najczęściej rezygnują z siebie, czyli prezent powinien być taki, by pomóc im w odzyskaniu dawnego blasku. Sami wiecie, że najczęściej zasuwają od rana do wieczora, warto im wykupić na przykład stymulatory tkankowe w Warszawie w Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej Bella.
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 716
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: prezent dla każdej kobiety

Post15 sty 2023, o 13:35

Prezent powinien być wybierany dla każdego indywidualnie. Jeśli tylko znasz drugą osobę, to na pewno wybierzesz dla niej coś odpowiedniego. Moja mama na przykład lubi biżuterię delikatną, a wiem, że nie ma nic na szyję. Pomyślałam więc, by wybrać dla niej naszyjnik złoty celebrytka 585, który wypatrzyłam na stronie sklepu https://bizuteriaelizabeth.pl/product-category/celebrytki-2/ Elizabeth.
Offline

roza99

guru

  • Posty: 680
  • Dołączył(a): 28 lis 2017, o 18:48

Re: prezent dla każdej kobiety

Post17 sty 2023, o 13:43

A macie już wybrany prezent dla Babci i Dziadka? Bo ja się zastanawiam nad takim koszem https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... a-Mia/8136 ciekawe czy spodobałby się mojej babci. Ale jak dla mnie raczej dostanie właśnie coś takiego, liczy się że będziemy pamiętać o jej dniu. Tutaj mają bardzo fajny wybór sprawdzicie sobie.
Offline

ewl123

master

  • Posty: 355
  • Dołączył(a): 29 lis 2016, o 17:40

Re: prezent dla każdej kobiety

Post6 lut 2023, o 21:12

Panowie, walentynki już tuż tuż :D Na pewni wielu z was szuka już wyjątkowego prezentu dla swojej ukochanej. Ja już zapowiedziałam swojemu facetowi, że aby oszczędzić mu kłopotu podrzucę mu świetnego jubilera z pięknymi pierścionkami https://parisbizuteria.pl/kategoria-produktu/bizuteria-damska/pierscionki/ - może ktoś z was też skorzysta!
Offline

kazakata

master

  • Posty: 492
  • Dołączył(a): 20 sty 2017, o 16:56

Re: prezent dla każdej kobiety

Post9 lut 2023, o 19:30

Wydaje mi się, że jednak oryginalny prezent na 50 rocznicę ślubu byłby dobrym rozwiązaniem. Moja znajoma ostatnio zamówiła tutaj porządny upominek dla swoich rodziców i byli nim mega zachwyceni
Offline

ewl123

master

  • Posty: 355
  • Dołączył(a): 29 lis 2016, o 17:40

Re: prezent dla każdej kobiety

Post25 lut 2023, o 20:22

Jeśli macie w domu miłośniczki sztuki, których interesują wspolczesni malarze polscy to może jakaś reprodukcja? Ja z pewnością byłabym zachwycona takim upominkiem :)
Offline

oleg

wyjadacz

  • Posty: 124
  • Dołączył(a): 16 sie 2017, o 11:26

Re: prezent dla każdej kobiety

Post17 mar 2023, o 11:56

Gorąco witam - od kilku dni głowię się nad upominkiem dla żony, możecie coś polecić? Od razu zakomunikuję, że szukam czegoś poza kwiatami, bombonierką czy biżuterią. Jesteśmy razem od wielu lat, dlatego poszukuję czegoś wykwintnego, lecz również równocześnie kreatywnego, żeby zaszokować swoją ukochaną - będę zobowiązany za podpowiedzi;) Czy bielizną taka jak tu https://ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna to dobry pomysł?
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: prezent dla każdej kobiety

Post24 maja 2023, o 21:53

Jeżeli chodzi o prezent dla kobiet to ja stawiam na elegancka torebka Każda kobieta takiej potrzebuje a niestety nie każda posiada taką w swojej garderobie. Sama właśnie niedawno dostałam jako prezent i jak dla mnie jest to strzał w 10. Zaglądnijcie na ich stronę a zobaczycie więcej opcji jakie oferują
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości