Teraz jest 29 mar 2024, o 08:51


trening masowy dla endomorfika - znacie jakieś fajny?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

hotelfruit

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 4 sie 2017, o 16:10

trening masowy dla endomorfika - znacie jakieś fajny?

Post4 sie 2017, o 16:11

trening masowy dla endomorfika - znacie jakieś fajny?
__________________________
posiadanie narkotyków
Offline

Zejneb

aktywny

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): 16 sie 2017, o 14:23

Re: trening masowy dla endomorfika - znacie jakieś fajny?

Post31 gru 2017, o 20:19

A czy ktoś z Was uprawia trening na mase w domu? Ja zastanawiam się właśnie nad skorzystaniem z usług trenera personalnego, żeby mi tak to wszystko profesjonalnie rozpisał, bo sam to sobie rady raczej nie dam, no i krzywdy tez sobie zrobic nie chce.
Offline

Viloli

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 4 sty 2018, o 08:48

Re: trening masowy dla endomorfika - znacie jakieś fajny?

Post4 sty 2018, o 09:02

To jest bardzo trudny temat, lepiej idź do jakiegoś dietetyka.
Offline

betunia

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 27 lut 2018, o 20:51

Re: trening masowy dla endomorfika - znacie jakieś fajny?

Post27 lut 2018, o 20:54

Ostatnio czytałam o diecie na masę tutaj http://hb-dieta.pl/porady-dietetyczne/dieta-na-mase-dietetyk-sportowy-online/ , ale z twoim tematem proponuję zgłosić się do Pani dietetyk, która pisała post. Jest szansa, że Ci pomoże :)
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 545
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: trening masowy dla endomorfika - znacie jakieś fajny?

Post26 lip 2018, o 09:30

Trening na masę mięśniową to jedno, ale warto również zadbać o odpowiednią suplementację. Sama ostatnio szukałam nieco więcej informacji na temat suplementów i znalazłam ten artykuł http://budujmiesnie.pl/suplementy/suple ... miesniowa/ . Nie wiem, czy wiecie, ale dzięki takim suplementom i oczywiście dzięki treningowi, mięśnie będą rosły o wiele szybciej. Natomiast z tego, co doczytałam, to warto unikać suplementów, które zawierają w swoim składzie białko, natomiast warto wybierać te, które mają glutaminę i karnitynę. Wiedzieliście o tym?
Offline

emager

wyjadacz

  • Posty: 189
  • Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: trening masowy dla endomorfika - znacie jakieś fajny?

Post11 lip 2021, o 22:03

Korzystam z Dieta pudełkowa która dla mnie jest super opcją. Moja waga w końcu zaczęła spadać ponieważ nie podjadam. Jeżeli mogłabym Wam coś polecić to zerknijcie sobie do oferty przygotowanej przez Mój Catering u których znajdziecie kilka opcji diet, z której usług obecnie korzystam i którą zdecydowanie polecam jeśli chcecie rozpocząć przygodę z dietą pudełkową i zacząć skutecznie dbać o swoją formę na co dzień!

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron