Teraz jest 16 kwi 2024, o 16:23


Sonial na prezydenta!

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

czarny duszpasterz

początkujący

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 2 paź 2005, o 19:02

Post7 paź 2005, o 21:41

Oj Arkadio jak słysze tego typu obietnice to aż mnie trzęsie. (pamiętamy wszyscy 100mln)
A ty Sonial nie być mientki, być twardy jak chleb z okrągłego (sklepik we naszej wiosce), jak czacha naszego sąsiada.
Damy rade. bić STRONK
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy."

Miś Yogi
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 paź 2005, o 13:52

czarny duszpasterz napisał(a):Oj Arkadio jak słysze tego typu obietnice to aż mnie trzęsie. (pamiętamy wszyscy 100mln) (...)

Teraz będziemy mieli nowego prezydenta. Są (a jakże!!!) nowe obietnice, są nowe nadzieje (ciekawe, kiedy i te nam sie skończą...)...

"SHOW MUST GO ON...", co nie...???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post28 paź 2005, o 12:02

z tym nowym prezydentem to nic tylko emigrowac.

Kaczynski+Lepper+Giertych = zagłada. Pora zmywac sie z tego kraju ;)
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post28 paź 2005, o 12:34

Mario napisał(a):z tym nowym prezydentem to nic tylko emigrowac.

Kaczynski+Lepper+Giertych = zagłada. Pora zmywac sie z tego kraju ;)

Zapomniałeś o Rydzyku
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 paź 2005, o 07:31

Arcadio napisał(a):
Mario napisał(a):z tym nowym prezydentem to nic tylko emigrowac.

Kaczynski+Lepper+Giertych = zagłada. Pora zmywac sie z tego kraju ;)

Zapomniałeś o Rydzyku


I tysiącach innych debili o pomniejszych, a nie mniej pojemnych kieszeniach...
Ludzie, przysięgam, ten kabaret zwany popularnie "Polską" zaczyna mnie już niewąsko WK*RWIAĆ. Póki co to śmieszył mnie (a, że śmiech mój był śmiechem szaleńca to inna sprawa...) a teraz mnie... nie wiem jak to nawet nazwać...
...

Lepper v-ce marszałkiem sejmu... Wiecie, nawet na sekundę polubiłem TVN. Nadając tę wiadomość nie omieszkali pokazać kilka z jEGO "występów": a to wysypywanie zboża z wagonów, a to megafony w sejmie, lądowanie Talibów w Klewkach, urywek jEGO wystąpienia na jakimś wiecu przedwyborczym: "(...) no za co ja mam te wszystkie sprawy w sądzie, no za co??? Ludzie, popatrzcie, moje ręce są czyste!!! Lepper za dużo mówi, Lepper za dużo pyta, dlatego chcą mnie wsadzić!!! Ludzie, czy ja kogoś zabiłem??? Nie, ja te sprawy za nic mam..."
Normalnie łezka się w oku kręci, biedny Pan Uwzięlisięnamnieajajestemniewinny...
Kończę bo ciśnienie mi skacze.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post29 paź 2005, o 10:27

Panowie prawda jest taka, że nastapiło Skaczenie środowiska, a najlepsze jest to, że teraz jak się kogoś pytam, czy głosował na Kaczyńskiego, to każdy mówi: "... Ja?? Nieeeeee...". Normalnie nie wiem. No ale cóż. Wieś dalej tańczy i śpiewa.

Powiem Wam jednak, że to wszystko przez Soniala, chłopak się wykpił, wypiął pupę na swój lud i nie kandydował, a teraz widzicie co z tego wyszło :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes

IzaBaran

Re: Sonial na prezydenta!

Post24 mar 2014, o 11:38

super
Offline

Marta9112

aktywny

  • Posty: 51
  • Dołączył(a): 18 maja 2016, o 18:20

Re: Sonial na prezydenta!

Post18 maja 2016, o 19:45

izabela na prezydenta!
Poprzednia strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości