Teraz jest 29 mar 2024, o 14:30


Sonial na prezydenta!

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Sonial na prezydenta!

Post7 wrz 2005, o 14:24

Co o tym myślicie?
Wśród łebków pokazujących się w TV nie ma ciekawych kandydatów więc może sami kogoś wystawimy?
Potrzeba nam 100 tysięcy głosów...
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post7 wrz 2005, o 15:41

Głos gracza liczy się jako 100. Może damy radę :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 wrz 2005, o 19:14

Hmmm, czuję się onieśmielony, zawstydzony... Eeee, nie wiem co powiedzieć...
Kurde, przyznam się, że chyba po raz pierwszy na tym Forum się normalnie zaczerwieniłem...

A tak poważnie... Nie cierpię polityki, polityków i wojny. Są to rzeczy o których nie chcę nawet gadać bo mi rośnie ciśnienie, taaa...
Polityka, wojna i pieniądz to najstarsze k*rwy z wszystkich... Ale kończę, nie chcę Was dołować moim złym humorem.

P.S. Arcadio, sprawiłeś, że ryj Soniala stał się czerwony (no, purpurowy). Dawno nikomu sie to nie udało (żona się nie liczy, hi, hi...). Możesz być z Siebie dumny!
A moja kandydatura??? Chyba Piotruś "The Pinokio" Molyneux... On by nam obiecał, co??? Z wrażenia byśmy popadali...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post7 wrz 2005, o 20:04

A jak, duma mnie rozpiera, he he

Według mnie to przydałby się jakiś aktor. W USA się sprawdzali.
A może Pudzian? Podobny trochę do Schwarcenegera a ten podobno daje radę w Kalifornii.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 wrz 2005, o 20:38

Tja, ostatnio nawet uratował tonące dziecko z morza... Jak prawdziwy Commando!!!

Dorzuciłem po kilku dniach...
Wiecie chyba, jakie jest moje podejście do polityki i polityków - wstręt, odraza, itd. Wiadomości nie oglądam, gazet z nimi raczej nie czytam (no, "Fuck'tu" se do jaranka nie odmówię, hłe, hłe!), jestem od pewnego czasu jakiś taki spokojniejszy. Bez kitu. Bez "rywingejtów", "cimoszgejtów" i innych afer jestem luźny jak saneczki w maju. Tak właśnie.
Kampanie polityczne mają jednak to do siebie, że wkraczają w każdą dziedzinę życia, nawet jakbyś nie chciał/a, to i tak to widzisz... Taki to już ku*ewski syf - wlezie wszędzie - jak wsza, karaluch, czy inny insekt... Czyli znowu co jakiś czas jestem wk*rwiony, bo muszę to widzieć - nie da się chodzić z zamkniętymi oczami... Ech...

KAŻDY POLITYK TO K*RWA I ZŁODZIEJ. KAŻDY.

Słowo "uczciwość" w ustach polityków, brzmi co najmniej tak, jak słowo "kocham cię" w ustach prostytutki... Rzekłem.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post11 wrz 2005, o 10:33

Sonial, ziomalu... wcięgnij chmurę i wyluzuj :D

Zacytuję Kazia Staszewskiego, fragment pochodzi z utworu "Świadomość"

"Zobacz co się dzieje bracie tutaj dookoła
Nie zakrywaj bracie swoich oczu rękoma
Prawda jest taka: tłumy często chcą krwi
W imię miłości, pokoju i wolności
Piękne krainy obrócone w ruiny
Krew naszych dzieci - to ich są czyny
Historia tego świata pełna nienawiści
Kreowanej przez zasadę korzyści
Ludzie są wolnymi, to słychać wkoło
A co to za słowo? To jest oszustwo!
Politycy, politycy na górach grzechu
Podają sobie ręce w fałszywym uśmiechu
Rozkaz is rozkaz. W imię wolności
Inwazja na uczucia miłości
Buty wojskowe depczą kwiaty
Po drogach suną czołgi i armaty
Jedna rewolucja niszczy drugą rewolucję
Zrozum - to tylko walka instytucji
W imię tej walki co pewien czas ponury
Ruszają na podboje armie kute w zbroje
Tysiące lat temu zaczęło się oszustwo
Wielu uwierzyło i się zaprzedało
A świadomość twoja niech będzie w tobie
Silna i pewna, nie oparta na krzywdzie"


POLITYKA GÓW*O WTYKA !!



A świadomość twoja niech będzie w tobie silna i pewna, nie oparta na krzywdzie.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post22 wrz 2005, o 15:06

No i sonial respect za status i wogóle za te kilkaset postów no i teraz wszyscy razem"sto lat, sto lat..."!
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post22 wrz 2005, o 15:43

:D. Jak Cimoszewicz wymiękł, to Soniu mógłby jego głosy zgarnąć na początek. Sztab wyborczy się nudzi. SONIU DO BOJU !!!
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 wrz 2005, o 16:51

Poważnie: nigdy w życiu, za żadne skarby nie zostałbym politykiem. Nigdy, niiigdyyy, K*RWA NIIIGDYYY!!!!! Przyrzekam!
Jest to taka rzecz, że czułbym dyskomfort psychiczny (złamałbym swoją zasadę nr 1, czyli: NIGDY NIE ŁAM RESZTY ZASAD!), czułbym się pewnie jak prostytutka, czy inne plugawe stworzenie. Gardzę polityką i jej służalczymi pachołkami...
Bekowo: słuchajcie, jak bym został już tym "prezydętem" to by było wesoło dopiero, co??? Ja se nie jestem w stanie wyobrazić tych wystąpień w TV ("Szanowni wyborcy, drodzy rodacy!!! Potrzebuję kody do... Ma ktoś???"), albo przyjmowania pajaców (czyt. polityków) z innych państw ("Ej, koleżko z Japonii, co te wasza lasery z Plejaka tak szybko padają??? I powiedz tym baranom ze SqareEnixa żeby robili następnego Fajnala, bo mi się naród buntuje..."). Czy jakoś tak...

P.S. Dzięki za dobre słowa, Mistrzowie Świata (i okolic)... Normalnie łzy wzruszenia zalewają mi plecy, he, he, he... Ale poważnie: dzięki!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

czarny duszpasterz

początkujący

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 2 paź 2005, o 19:02

Post2 paź 2005, o 20:19

MC Sonial zrób to- może załatwisz żeby autobusy tu u nas we wiosce części jeździły, bo zima idzie.

wielkie sanx.
PS.nawet Stachu na ciebie swój krzyżyk przekaże.
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy."

Miś Yogi
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 paź 2005, o 16:43

czarny duszpasterz napisał(a):MC Sonial zrób to- może załatwisz żeby autobusy tu u nas we wiosce części jeździły, bo zima idzie.

wielkie sanx.
PS.nawet Stachu na ciebie swój krzyżyk przekaże.


Nawet Stach (alias "Giętki Stacho")???
Obawiam się, mój drogi, Czarny Duszpasterzu, że nikt nie jest w stanie załatwić do nas większej ilości autobusów. Ani ja (jako jakiś tam prezydent) ani nikt inny. Przypuszczam, że nawet dyrektor ZKMu. Tak więc sprawa leży...
P.S. Zima idzie, nawet mi nie przypominaj... Znowu te zaspy po łokcie, minus pincet w cieniu... Brrr!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post4 paź 2005, o 17:03

Szkoda że za młody jestem na kandydowanie bo jakbym już został "prezesem" to bym wam chociaż rowery załatwił, he he
Następna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron