Teraz jest 21 lis 2017, o 16:02

Przeprowadzka - wybór przewoźnika

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

• Autor
  • Wiadomość

Golonq

początkujący

Przeprowadzka - wybór przewoźnika

Post11 kwi 2017, o 09:52

Witam, już nie długo czeka mnie przeprowadzka do nowego miasta i z tej okazji rozglądam się za jakimś przewoźnikiem, który podejmie się transportu mebli na dość sporą odległość. Sam szukałem już co nie co w sieci i znalazłem np. aukcje transportowe - http://clicktrans.pl/ . Czy ktoś z Was może korzystał już z takiego rozwiązania ? Podobno wystarczy opisać przesyłkę i czekać na oferty chętnych przewoźników. Jak myślicie - warto jest poświęcić czas na szukanie przewoźnika tą drogą ?

Paszczak

wyjadacz

Re: Przeprowadzka - wybór przewoźnika

Post11 kwi 2017, o 11:54

Jak szukasz taniego przewoźnika to stacja paliw tychy może Ci w tym pomóc. My jak się przeprowadzaliśmy z Gdańska na Śląsk to zawsze tankowaliśmy na tej stacji by była najtańsza.

Kinga001

początkujący

Post2 lis 2017, o 13:44

Ja tam polecam wynająć jakąś firmę transportową, która nie tylko zawiezie twoje rzeczy i meble do wyznaczonego punkt, ale także je odpowiednio zapakuje np. http://gdansk.przeprowadzki.pl. Jest to bardziej komfortowe rozwiązanie w szczególności jeśli mebli jest dość dużo :)

jedif

początkujący

Post2 lis 2017, o 16:43

Ja nie korzystałem ale również będę wdzięczny za wszelkie opinie na ich temat jak i każdą inną propozycję bo też za niedługo będę się przeprowadzał ;)

Spidi

początkujący

Post4 lis 2017, o 12:42

Zdecydowanie przy przeprowadzce lepiej poprosić zewnętrzną firmę o pomoc

Paszczak

wyjadacz

Post6 lis 2017, o 09:16

Sprawdź czy może ta wypożyczalnia samochodów warszawa ma jakiś samochód bagażowy. Lepiej samemu sobie przewieźć takie rzeczy ponieważ wyjdzie Cię to dużo taniej niż zamawianie taxi bagażowego.

Powrót do Odloty