Teraz jest 28 mar 2024, o 22:14


kredyt online

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kassanni22

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 23 lut 2017, o 21:27

kredyt online

Post7 kwi 2017, o 09:59

Ostatnio szukałam w internecie dobrych kredytów online. Moje poszukiwania przeszły najśmielsze oczekiwania. Znalazłam oferte firmy ASSA. Zobaczcie sami jak niskie może byc pożyczka dla firm oprocentowanie. Zdecydowałam się od razu na pożyczka na start firmy bez BIG. Szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, miła obsługa, bezproblemowe odroczenie spłaty do paru tygodni... to zalety które pozwolą wam bez trudu mieć pieniądze, mi właśnie pomogli !
Offline

nimek

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 7 kwi 2017, o 14:33

Re: kredyt online

Post7 kwi 2017, o 14:35

Ja właśnie korzystam czasami z pożyczek pozabankowych dostępnych przez internet. Mam swoją ulubioną firmę, z której usług zawsze korzystam. Preferuję chwilówki przez internet, ponieważ uważam właśnie taką formę pożyczek za najwygodniejsze na rynku.
Korzystne i dobre pożyczki online to takie, które pozwolą Ci cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi, a zarazem spać spokojnie. Pamiętaj, wybierz mądrze. :)
Offline

Doradca_13

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 12 kwi 2017, o 16:28

Re: kredyt online

Post12 kwi 2017, o 16:32

A może coś rewolucyjnego na rynku?
NOWOŚĆ 2017 :spoko:
Karta Trzynastka
Ostatnio edytowano 11 paź 2017, o 11:32 przez Doradca_13, łącznie edytowano 1 raz
Offline

DenisDE

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 13 kwi 2017, o 09:25

Re: kredyt online

Post15 kwi 2017, o 10:31

Jeżeli chodzi o kredyty online, to warto na starcie jest sprawdzić daną firmę udzielającą danego typu pożyczek. Na blogu jak-pozyczac.pl przeczytałem nie dawno, że warto skontaktować się np. z Związkiem Firm Pożyczkowych, aby ustalić czy dana firma jest godna uwagi i posiada renomę. Taki kontakt pozwala na zorientowanie się, czy dana firma nie widnieje np. na liście ostrzeżeń KNF.
Offline

Drekool

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 18 kwi 2017, o 13:04

Re: kredyt online

Post18 kwi 2017, o 17:01

Dokładnie - zawsze powinno się sprawdzić na początku daną firmę z którą będziemy mieć do czynienia. Ja natomiast znalazłem praktyczne porady na stronie skadwziackredyt.pl, gdzie polecano np. porównywanie ofert firm pożyczkowych. Można to zrobić np. przy pomocy porównywarek internetowych. Często w takich miejscach znajdują się jedynie oferty firm posiadających renomę na rynku finansowym.
Offline

rafalogin

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 19 kwi 2017, o 06:47

Re: kredyt online

Post19 kwi 2017, o 06:56

Raczej nie mam zaufania do takich kredytów. Zdecydowanie wolę banki.
Offline

Paszczak

master

  • Posty: 359
  • Dołączył(a): 6 lut 2017, o 15:08

Re: kredyt online

Offline

maciek233

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 18 maja 2017, o 14:19

Re: kredyt online

Post18 maja 2017, o 14:25

Firm, które oferują pożyczki przez Internet jest coraz więcej, dlatego należy uważać na nieuczciwych pożyczkodawców. Ja osobiście mogę wam polecić MiniCredit https://mini-credit.pl/ wziąłem od nich już dwie pożyczki i spłaciłam tylko kwotę, która pokazała się w kalkulatorze. Pożyczki przez Internet to dobre związanie dla osób, które potrzebują funduszy na niezaplanowany wydatek.
Offline

Paszczak

master

  • Posty: 359
  • Dołączył(a): 6 lut 2017, o 15:08

Re: kredyt online

Post2 cze 2017, o 09:32

To już lepszy byłby leasing. Popatrz choćby na tę ofertę http://efl.pl/pl/oferta/sprzet-it-2/.
Offline

Nemonka

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 9 lip 2017, o 12:10

Re: Może pożyczka w Zaplo?

Post9 lip 2017, o 12:19

Leasing to chyba nie na wszystko dostaniesz i trzeba mieć firmę, ale na pewno o wiele bardziej się opłaca. Teraz jest jeszcze jakiś konsumencki, ale nie wiem na czym to polega, bo główną zaletą leasingu jest koszt dla firmy i odliczenia od podatku.

Co do firm pozabankowych to np. teraz mocno się reklamuje Zaplo, tylko że w Zaplo RRSO jest bodajże około 100%, ale ogólnie dość dobre są opinie o Zaplo https://goo.gl/Lc42N1
dla Zaplo lepszą alternatywą może być nowy InBank, który też ma kredyt internetowy z RRSO na poziomie około 11%, to nowy bank z Estonii, tak nowy, że nikt nic o nim nie wie ;). Pozabankowe prawie wszystkie ratalne mają właśnie zbliżone RRSO do Zaplo. To jest chyba ta sama firma co Vivus.

Z kolei Vivus jest lepszy dla małej pożyczki na 1 miesiąc, bo jest za darmo dla nowych klientów, tylko trzeba spłacić w terminie.
Ostatnio edytowano 9 lip 2017, o 12:41 przez Nemonka, łącznie edytowano 4 razy
Offline

Nemonka

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 9 lip 2017, o 12:10

Re: Może pożyczka w Zaplo?

Post9 lip 2017, o 12:20

Tylko, że ogólnie nawet przy kredytach w bankach bywa różnie, a na te pozabankowe jeszcze bardziej trzeba uważać, bo jak się zdarzy poślizg w spłacaniu to można się bardzo wkopać i się wtedy poniesie duże koszty karnych odsetek windykacji itp. Można sobie problemów narobić i to poważnych.
Ostatnio edytowano 9 lip 2017, o 12:42 przez Nemonka, łącznie edytowano 1 raz
Offline

Nemonka

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 9 lip 2017, o 12:10

Re: Może pożyczka w Zaplo?

Post9 lip 2017, o 12:39

Nie wiem czemu, ale zablokowała mi się możliwość edytowania postów. Jakiś błąd mi wyskakuje. Więc jeszcze dodam, że jest też kilka innych znanych banków oferujących pożyczkę online Np. BGŻ BNP Paribas około 22% RRSO i Getin z około 30% RRSO w zależności od wybranego wariantu, czasu i kwoty.
Następna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron