Teraz jest 29 mar 2024, o 01:30


Jaki samochód kupić?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

freed33

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 21 mar 2017, o 18:12

Jaki samochód kupić?

Post30 mar 2017, o 14:11

Zastanawiasz się nad zakupem nowego samochodu ale nie wiesz co wybrać? Może w takim razie przypadnie Ci do gustu honda warszawa oferowana przez salon uzywanejaknowe.pl? Odwiedź salon już dziś i wybierz auto swoich marzeń!
Offline

New79

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 28 lut 2017, o 11:23

Re: Jaki samochód kupić?

Post3 kwi 2017, o 11:54

Faktycznie Honda to bardzo dobra marka, ale niestety nie każdego na nią stać. Trzeba szukać samochodu na swoja kieszeń.

:::: terminarze dla firm - producent
Offline

Didi81

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 5 kwi 2017, o 09:26

Re: Jaki samochód kupić?

Post5 kwi 2017, o 09:38

Polecam Nissany, też są dobre
Offline

emremoze

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 5 kwi 2017, o 11:29

Re: Jaki samochód kupić?

Post5 kwi 2017, o 11:36

Ja z japońskich wole Mazdy, Hondy były kiedyś lepsze tak samo Toyoty. Teraz to już nie to samo.
Offline

olll

aktywny

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 13:42

Re: Jaki samochód kupić?

Post14 kwi 2017, o 13:47

O ile oczywiście macie odpowiednie fundusze na kupno nowego samochodu ( w koncu nowe auta do najtańczysz nie należą....). Sam również chętnie bym sobie kupil nowy samochód ale na razie spasuję. Może kiedyś w przyszłości ;)

Dla zainteresowanych kupnem samochodu daję również link do dobrego artykułu:
http://www.autotesty.net.pl/w-jakim-mie ... -samochod/

Możecie sobie tutaj poczytać w jakim miejscu warto jest zakupić sobie samochód.
Offline

szczeppa77

aktywny

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): 30 lis 2016, o 15:17

Re: Jaki samochód kupić?

Post5 sie 2017, o 09:55

A ja ostatnio kupiłem Toyotę i nie narzekam, świetnie się nią jeździ i nic sie nie psuje :) Wcześniej miałem Renault i tez nie było złe :) Tak czy tak oddałem je na SKUP AUT PRUSZKÓW i dostałem za niego bardzo dobrą cenę więc jestem zadowolony :)
Offline

sebcios

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 4 sie 2017, o 16:06

Re: Jaki samochód kupić?

Post5 sie 2017, o 17:47

samochód to ważna sprawa, ale nie tylko wygląd się liczy. Przede wszystkim spalanie!
Offline

pamerka

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 7 sie 2017, o 00:51

Re: Jaki samochód kupić?

Post7 sie 2017, o 00:55

Moim zdaniem fajną ofertę ma teraz Opel, ale mogę się mylić.
Offline

Sneir

bywalec

  • Posty: 39
  • Dołączył(a): 8 sie 2017, o 09:39

Re: Jaki samochód kupić?

Post8 sie 2017, o 09:41

Według mnie najlepiej kupić oszczędne auto. Ja kupiłem samochód nie patrząc na jego spalanie i to był błąd.... Na szczęście firma http://www.ac.com.pl/ zamontowała w nim świetną instalację LPG i dzięki temu mogę spokojnie jeździć nie wydając fortuny na paliwo. Wam tez polecam taka instalację LPG zamontować, ponieważ to świetne i oszczędne rozwiązanie!
Offline

Zenek234

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 8 sie 2017, o 13:03

Re: Jaki samochód kupić?

Post10 sie 2017, o 09:24

Jeżeli jesteś fanem motoryzacji i szukasz jakiegoś ciekawego pojazdu to na https://aukcje.efl.com.pl/ jest portal aukcyjny gdzie jest tego mnóstwo. Do wyboru masz samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, naczepy i przyczepy, quady i motocykle. Każdy znajdzie coś dla siebie, no i do tego sam licytujesz ile zapłacisz
Offline

micco

początkujący

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 11 sie 2017, o 11:58

Re: Jaki samochód kupić?

Post11 sie 2017, o 11:59

Słyszałem, że Fiat Multipla to jeden z lepszych samochodów... hahaha :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:
Offline

Nemonka

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 9 lip 2017, o 12:10

Re: Jaki samochód kupić?

Post16 sie 2017, o 11:17

Brał ktoś z Was leasing na samochód? Nie wiecie czy da się bez wkładu własnego? Próbuję ograniczyć koszty wejścia w leasing, bo jeszcze ubezpieczenie z kilka tys. wyjdzie, bo obowiązkowe AC i OC, plus opłaty podstawowe w leasingu, typu za rejestrację itp.

Szukałam już po sieci, także nie musicie mnie odsyłać do wyszukiwarki. Przy okazji po prostu pytam, bo widziałam, że ten temat zakupu auta się przewija przez forum.

Znalazłam dość różne, czasem sprzeczne informacje. Jedni mówią, że się da inni, że nie.
http://polskiecentrumoddluzania.pl/view ... p?f=3&t=90

Także już zgłupiałam. Przypuszczam, że ciężko będzie, a wszędzie gdzie pytałam o leasing, to chcą 10% min.
Następna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron