Teraz jest 25 lut 2018, o 09:55

Jaki samochód kupić?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

• Autor
  • Wiadomość

genre

początkujący

Re: Jaki samochód kupić?

Post10 lis 2017, o 11:01

Teraz wiele osób będzie mogło sobie pozwolić na nowe auto bo są wyprzedaże rocznika i ceny są wręcz zaskakująco niskie jak nowe auta. Peugeot 2008 bardzo mi się podoba, to bardzo ładny i komfortowy suv.

Radzioo2

początkujący

Post10 lis 2017, o 15:12

No taki peugeot to fajny samochód. Fajnie wygląda i łatwy w utrzymaniu.
____
finops.pl
Ostatnio edytowano 17 lis 2017, o 10:45 przez Radzioo2, łącznie edytowano 1 raz

Grentha

początkujący

Post11 lis 2017, o 03:36

Dokładnie, auto na gaz to będzie dobra opcja dla Ciebie

gnula

początkujący

Post13 lis 2017, o 22:51

najlepiej jakiś oszczędny, z tego co wiem to najnowsze fiaty są bardzo znośne

Kinga001

bywalec

Post14 lis 2017, o 13:00

Ja też lubię jak jest samochód na gaz, ale wiem że jakoś nie wszyscy popierają tą opcję. Polecam też rozważyć ubezpieczenie z Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ https://najtaniejuagenta.pl/tuz-tuw/. Ale na stronie znajdują się również opisane inne firmy oraz jest dostępy kalkulator/porównywarka, więc łatwo sprawdzić, kto zaoferuje nam najlepsze warunki :)

marcino

początkujący

Post18 lis 2017, o 22:59

ale chyba wybor samochodu to njednak rzecz bardzo indywidualna. sory ale inny model bedzie dobry dla rodziny a inny dla singla ktory lubi szybka i sprawna jazde. jesli chodzi o marke to kazdy tez ma pewnie swoje preferencje. ja od samego pczatku gustuje w peugecie i tak naprawde z wiekiem zmieniam tylko modele. aktualnie mam peugeota 308 i pomimo tego ze uchodzi za auto rodzinne to dla mnie caly czas ma w sobie ten sportowy look zreszta to chyba zaleta wszystkich peugeotow. dla mnie to number one wsrod producentow - wszystkie modele idelanie spasowuja sie z aktualnymi potrzebami :spoko:

Karolciani

początkujący

Post10 sty 2018, o 18:03

Doradzenie ogólnie jaki samochód kupić jest trochę bez sensu, jeśli nie znamy potrzeb konkretnej osoby. Wiadomo, nie każde auto nada się dla każdej osoby. Co innego, jeśli doradzamy komuś, kto sprecyzował swoje oczekiwania. Przykładowo, nie każdy decyduje się na wykupienie ubezpieczenia AC. Ja z kolei uważam, że warto je mieć. Szukałam dobrej oferty poprzez tę stronę: https://www.ceneo.pl/Ubezpieczenia_OC_i_AC . Nie mam garażowanego auta, nie jest na mojej posesji, więc boję się kradzieży i wolę mieć jakieś zabezpieczenie.

kalinko

początkujący

Post17 sty 2018, o 18:42

Warto też pomyśleć o kwestii ubezpieczenia... Według mnie naprawdę trzeba się nad tym poważnie zastanowić... Interesujące ubezpieczenie oc w ubezpieczeniaonline.pl jest np. tu.
Życie to ogromna wartość. My sami nadajemy mu sens.
Poprzednia strona

Powrót do Odloty