Teraz jest 18 kwi 2024, o 18:11


Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę pole

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

nierebcus

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 29 mar 2017, o 10:22

Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę pole

Post29 mar 2017, o 10:28

Właśnie urządzam kuchnię i tak się zastanawiam, czy jest jakaś moda nakazująca aby sprzęty były jednej marki? Koleżanki uparcie twierdzą, że jeśli tak zrobię to będzie wyglądać bardzo elegancko i prestiżowo... Ale czy prestiż jest najważniejszy? Czy funkcjonalność, wygoda i bezawaryjność? Przy okazji może pochwalcie się swoim sprzętem, chodzi mi konkretnie o lodówkę (wolnostojącą), mikrofalę (do zabudowy), piekarnik (do zabudowy), płytę indukcyjną (do zabudowy) i zmywarkę (do zabudowy). Poradźcie jakich producentów unikać, jakie macie doświadczenia itp. Dotychczas w mojej kuchni królował Electrolux i Whirlpool, złego słowa powiedzieć nie mogę o ich agd, chociaż odkurzacz centralny Electroluxa to jakaś totalna porażka.. W Mediaexpercie pan sprzedawca kiedy oglądałam sprzęty próbował wmówić że najlepsza jest Amica i tylko Amicę mi poleca, nic innego mi nie sprzeda, żebym potem nie klęła na niego i takie tam. To co mówi sprzedawca należy dzielić na dwa, albo mówi prawdę bo jest fajnym sprzedawcą, albo wciska Amicę bo tak ma narzucone odgórnie. Czyli na dwoje babka wróżyła. Mój mąż też jest zdezorientowany, bo jak twierdzi "kiedyś agd robili inżynierowie, a dzisiaj robią księgowi"...
Offline
Avatar użytkownika

Sasza1

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 7 cze 2017, o 09:54
  • Lokalizacja: Wieliczka

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Post9 cze 2017, o 11:29

Ja mam kilka marek w kuchni. Ale większość sprzętu to Amica. Różne opinie miała ta firma, ale ja jestem zadowolona.
Potrzebne mi adidasy dziecięce. Jaki model wybrać? Który najwygodniejszy? Pisać na PRIV.
Offline

dwpiszko

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 13 cze 2017, o 14:44

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Post13 cze 2017, o 15:14

Również mam sprzęt różnych marek, po prostu przed kupnem urządzenia szukam o nim opinii innych użytkowników ;)
Offline

szczeppa77

aktywny

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): 30 lis 2016, o 15:17

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Post22 sty 2018, o 15:28

Wydaje mi się, że sprzęty AGD nie musza być jednej marki. Co kupimy zależy od tego jaki sprzęt nam się spodoba i, który będzie w korzystnej cenie. Ja właśnie zastanawiam się, któy z tych http://www.ekspresysaeco.edu.pl/ekspresy-do-kawy/ ekspresów do kazy wybrać mimo, że większość sprzętów w kuchni mam innej firmy :).
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Post31 sty 2018, o 14:21

Hmm... ja w sumie nie wiem jak jest najlepiej. Ale chyba trzeba kupować takie sprzęty aby odpowiadały nam funkcjonalnością i trwałością. Sporo informacji na ten temat można znaleźć w różnego rodzaju poradnikach takich jak na przykład ten https://www.morele.net/wiadomosc/maszyn ... epsza/871/ , gdzie jest wiele porad odnośnie tego jaki sprzęt najlepiej kupić!
Offline

graczka13

wyjadacz

  • Posty: 139
  • Dołączył(a): 9 lis 2017, o 16:35

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Post18 kwi 2018, o 06:39

Ja stawiam na markę Candy mają świetny sprzęt do kuchni. Dobra jakość i staranne wykonanie. Mi brakuje piekarnika i oczywiście znalazłam piekarnik tej marki FPE 649A/6N Jest to piekarnik elektryczny, energooszczędny z programem czyszczenia. Moim zdaniem trudno o lepszą markę niż Candy.
Offline

Ledek

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 14:10

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Post18 kwi 2018, o 14:12

Ja tam w ogóle nie przywiązuje do tego zbyt dużej wagi, po postu biorę to co w danej chwili mi się podoba i jest w dobrej cenie
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 713
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Post18 maja 2018, o 14:48

Fajnie wygląda wszystko firmy Candy, włączając w to pralkę, najlepiej z wsadem od góry http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-gory/-/catalog/22594026/cst-362l-s- Ich sprzet ma świetną estetykę, jest taki zgrabny i nowoczesny. Nie przypatrywałam sie dokładnie reszcie, ale pralka ma klasę efektywności energetycznej A+++. To ważne, kiedy energia elektryczna taka droga jest.
Offline

graczka13

wyjadacz

  • Posty: 139
  • Dołączył(a): 9 lis 2017, o 16:35

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Post26 maja 2018, o 21:25

Zdecydowanie wybrałabym Markę Candy, jest to bardzo dobry producent od lodówek przez piekarniki zmywarki po wyposażenie łazienki :) AGD ogólnie rzecz biorąc. Moja mama posiada połowę sprzętu tego producenta, i nie które są bardzo wiekowe i dzialają bez żadnej awarii. Ja się teraz zastanawiam nad piekarnikiem tego producenta.
Offline

utalentow

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 28 maja 2018, o 11:28

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Post28 maja 2018, o 11:29

Wszystko jednej marki - ładnie to wygląda ale więcej zapłacisz
Offline

dius

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 28 maja 2018, o 16:33

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Post28 maja 2018, o 16:36

Wydaje mi się, że to nie ma większego znaczenia czy sprzęt jest jednej marki :P
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 657
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę

Post9 sty 2019, o 00:05

To zależy czy lubisz jakąś konkretną markę czy wszystko Ci jedno :D Ja ostatnio zamawiałem płytę gazową i wybrałem produkt marki electrolux, który zamówiłem na https://www.neo24.pl/agddozabudowy/plyt ... azowe.html . Miał świetny stosunek jakości do ceny, a w dodatku na neo24 można dostać rabat na AGD w wysokości do 300zł!
Następna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron