Teraz jest 28 mar 2024, o 21:33


Nowoczesne meble do mieszkania

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

BlueMoon

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 4 lip 2017, o 23:07

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post6 lip 2017, o 05:31

Uwielbiam nowoczesne, drewniane meble. Niestety, jak się lubi drewno, to się trzeba liczyć z szansą na atak korników i innych szkodników, które psują drewno. A taki atak to koszmar. Dlatego, jak coś zamawiacie, jak coś odbieracie, to warto jest zapoznać się z tym, czym jest fumigacja eksportowa, która uniemożliwia takim stworzonkom dostanie się do drewna
Offline

szczeppa77

aktywny

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): 30 lis 2016, o 15:17

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post25 lip 2017, o 23:26

Powiem szczerze, że owszem meble są bardzo ważne, ale aby stworzyć spójną całość aranżacji mieszkania my z mężem wybraliśmy także fototapety do sypialni. Dopełniły one całości i stworzyły bardzo przyjemny i ciekawy klimat. Dzięki temu dużo przyjemniej spędzam nam się czas w domu i wam też polecam takie rozwiązanie!
Offline

micco

początkujący

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 11 sie 2017, o 11:58

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post11 sie 2017, o 12:00

apropo mieszkania chcialbym sie dowiedziec jakie macie kosze na drewno? Wiecie, takie kominkowe cos w stylu https://www.vikla.pl/artykuly-z-wikliny/kosze-uzytkowe/kominkowe-i-na-drewno.html czy z wikliny nie bardzo? Podobaja mi sie, ale chce wybrac dobrze pomocy! :D
Offline

KamaBlog

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 14 sie 2017, o 13:44

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post14 sie 2017, o 13:50

a ja uwielbiam meble z ikei :)
Offline

Erynio

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 15 sie 2017, o 20:28

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post15 sie 2017, o 22:08

Jeżeli macie nowoczesne mieszkanie, to może jakiś obraz, który by do wystroju pasował? Moja żona zainteresowała się pracami http://justlaiks.com/pl/laik-graffiti/ - to taki artysta, który inspiruje się graffiti. Banksy i tak dalej. W każdym razie - jego obrazy świetnie komponują się z progresywnym wystrojem
Offline

Zejneb

aktywny

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): 16 sie 2017, o 14:23

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post16 sie 2017, o 21:33

Nowoczesne i takie desigerskie meble ma Vieri Divani. Ceny mają dość wysokie, ale płaci się za jakość. Ogólnie meble mają naprawdę fajne. Ja mam zestaw mebli salonowych. Planuje jeszcze zakup łóżka do sypialni, ale póki co byłby zaduży wydatek. Może po premii świątecznej :)
Offline

Jasna1

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 16 sie 2017, o 21:41

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post16 sie 2017, o 21:44

Wiesz, kupowanie mebli przez internet jest trochę ryzykowne. Wydaje mi się, że o wiele lepiej jest najpierw je obejrzeć a potem kupić:D
Offline

tomtamka

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 18 sie 2017, o 09:20

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post18 sie 2017, o 09:24

Kupiłem przez internet, a dokładniej na Allegro szafę narożną, do pokoju córki. Ledwo ją złożyłem, brakowało części i instrukcja była nie pełna. Dodatkowo na zdjęciu kolory były w zupełności inne niż w realu. Do salonu kupiłem już z kolei w salonie białe, z połyskiem mebelki. Jakie były na ekspozycji, takie też stoją u mnie. Nigdy nie kupię już mebli przez internet.
Offline

makeke

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 17 wrz 2017, o 20:43

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post18 wrz 2017, o 14:01

Najlepsze meble to meble klose - kupiłam sobie takie i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona. Są bardzo efektowne i doskonale się prezentują w jadalni. Od zawsze marzyłam o takim stole. W dodatku wyglądają na bardzo wytrzymałe i przetrwały już niejedno wydarzenie w moim domu. Myślę, że posłużą mi długo.
Offline

Bashar

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 19 wrz 2017, o 09:32

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post19 wrz 2017, o 10:17

A jakie meble to salonu możecie mi polecić? Bo nie wiem na co się zdecydować.
Offline

Slowak

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 26 wrz 2017, o 13:12

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post26 wrz 2017, o 14:06

Ja również uwielbiam wystrój wnętrz, wyszukiwanie różnych inspiracji, łączenie dodatków... Odkąd urządzam moje mieszkanie stało się to moją prawdziwą pasją. Zapraszam Was również na mojego ulubionego bloga: http://znajdzswojstyl24.pl/. Tu można znaleźć dużo ciekawych dodatków do aranżacji wnętrz, oryginalne i niebanalne
Offline

batura

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 16:26

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post27 wrz 2017, o 16:27

Rzeczywiście, bardzo ciekawy sklep i z tego co widzę mają bardzo szeroką ofertę :) Może sam coś od nich zamówię :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron