Teraz jest 28 mar 2024, o 19:54


Nowoczesne meble do mieszkania

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

dandysek

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 3 sty 2018, o 15:20

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post3 sty 2018, o 15:23

A pytanie z innej beczki bo znalazlem oferte http://benmar.com.pl/elektryka-oswietlenie.html i sie zastanawiam teraz nad zmiana oswietlenia w swoim mieszkaniu na oswietlenie LED jest tu ktos kto takie oswietlenie posiada i moze powiedziec czy to sie oplaca?
Offline

emager

wyjadacz

  • Posty: 189
  • Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post5 sty 2018, o 20:02

Chętnie tam zajrzę, bo wydają się mieć ciekawą ofertę :)
Offline
Avatar użytkownika

JuliaD

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 16 gru 2017, o 22:20

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post6 sty 2018, o 16:26

Cześć Wam :) Czy Waszym zdaniem warto w tym momencie inwestować w nowoczesne meble? Ja właśnie jestem na etapie odświeżania wystroju swojego mieszkania i zastanawiam sie nad jakimiś fajnymi meblami. Oczywiście odpają różnego rodzaju sofy czy szafki rodem z poczatku lat dziewięćdziesitych :) Chcę coś bardziej nowoczesnego i zastanawiam się właśnie nad wyborem sprawdzonego sklepu. Czy jesteście w stanie coś doradzić w tym zakresie tematycznym? W Internecie dość dobre opinie i recenzje zbiera ten sklep z meblami z Krakowa http://www.meblelargo.pl/ No i dodatkowo jeszcze oferują profesjonalne doradztwo przy zakupie, co jest dla mnie naprawdę niezwykle istotne... Może znacie jeszcze jakiś ciekawy sklep z Krakowa? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym temacie :)
Bo język, którym mówimy kształtuje nas jako ludzi
Offline

Karolciani

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 7 lis 2017, o 12:55

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post14 sty 2018, o 23:48

Nowoczesne meble mogą być całkiem dobrym pomysłem, na pewno bedą dobrze wyglądać. Ja akurat jestem na etapie urządzania kuchni i naprawdę nie jest łatwo znaleźć tanie i praktyczne meble kuchenne. Jeszcze nic nie wybrałam, ale za to znalzałam fajny artykuł na co zwracać uwagę podczas szukania: https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/tanie ... je-znalezc - stwierdziłam że może się wam przydać w przyszłości. Powodzenia w szukaniu mebli :)
Offline

Kiejeike82

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 19 kwi 2018, o 11:59

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post19 kwi 2018, o 12:02

Ja osobiście polecam dobry materac piankowy ale ważne żeby był termoplastyczne jak na przykład tu http://www.fabrykamateracy.info/kategor ... -piankowe/
Offline

kklimek62

aktywny

  • Posty: 84
  • Dołączył(a): 2 mar 2018, o 13:26

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post19 kwi 2018, o 12:19

Moim zdaniem, każde dobrze zaaranżowane mieszkanie posiada w swym wnętrzu także ładne meble biurowe. Nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy musieli usiąść przy papierkowej pracy.
Offline

roza99

guru

  • Posty: 680
  • Dołączył(a): 28 lis 2017, o 18:48

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post20 kwi 2018, o 22:07

Jak ja urządzałam kuchnie to najwazniejsza była dla mnie zmywarka Very Happy jednak jakbym miała wybrac teraz nową to stawiałabym na tą Candy CDP 2DS62W Jej cena jest bardzo konkurencyjna względem innych ofert a w dodatku jest bardzo ekonomiczna.
Offline

FifiMifi

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 21 kwi 2018, o 18:17

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post21 kwi 2018, o 18:19

No ja akurat wolę taki starodawny styl, a nie ten nowoczesny :P
Offline

szkoda

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 14:56

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post23 kwi 2018, o 15:03

według mnie najbardziej nowoczesne są meble w jasnych kolorach, na przykład białe
Offline

truth_90

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 21:17

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post23 kwi 2018, o 21:21

piękne są meble skandynawskie
Offline

Verdel

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 24 kwi 2018, o 14:14

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post24 kwi 2018, o 14:33

Również myślę, że nowoczesny styl w mieszkaniu sprawdza się teraz najlepiej.
Offline

gringo

wyjadacz

  • Posty: 114
  • Dołączył(a): 30 sie 2016, o 19:21

Re: Nowoczesne meble do mieszkania

Post29 maja 2018, o 08:43

A ja nie zgodzę się z moim poprzednikiem. Często, wchodząc do nowoczesnego mieszkania, wydaje mi się, że jest ono totalnie niewygodne i nie przyjemne. Brakuje mi w nim ciepła i przytulności. Często ludzie decydują się na super nowoczesne łózka, nie zwracając zupełnie uwagi na materac, który się na nich znajduje. A przecież to jest takie istotne! O wiele bardziej zależałoby mi, żeby mieć wysokiej jakości materac piankowy, na przykład firmy Art-Medic (seria Viscotherapy), na którym jestem pewny, że się wyśpię, niż pięknie wyglądające łóżko, które do spania kompletnie się nie nadaje. Ktoś się ze mną zgodzi?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron