Teraz jest 29 mar 2024, o 13:03


Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

szczeppa77

aktywny

  • Posty: 79
  • Dołączył(a): 30 lis 2016, o 15:17

Re: Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

Post30 mar 2018, o 01:46

Zdrowy organizm to także zdrowe zęby. Ja ostatnio dowiedziałam się, że Szczoteczki elektryczne są skuteczniejsze w czyszczeniu kamienia od zwykłych i właśnie taką sobie zakupiłam. Trochę się naszukałam, ale najkorzystniejsza oferta była w sklepie HappyDental. Mają duży wybór i niewygórowane ceny więc i wam polecam tam zajrzeć w poszukiwaniu takiej szczoteczki
Offline

sylwek7u

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 30 mar 2018, o 08:39

Re: Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

Post30 mar 2018, o 09:11

Moim zdaniem akurat szczoteczki nie mają nic z tym wspólnego. Aczkolwiek no powiedzmy, że masz kolego racje.
___
Twoj portal randkowy online: portal randkowy
Offline
Avatar użytkownika

Bingo

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 30 mar 2018, o 09:16

Re: Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

Post30 mar 2018, o 09:19

Zdrowy tryb życia czyli zdrowe odżywanie, suplementacja witaminowa, częste spacery :) dobrze jest też raz do roku zmienić klimat i wyjechać gdzies :D
Szukasz zabiegu wazektomii na pomorzu? Sprawdź wazektomię w gdańsku
Offline

kklimek62

aktywny

  • Posty: 84
  • Dołączył(a): 2 mar 2018, o 13:26

Re: Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

Post3 kwi 2018, o 08:19

Niektórym osobom prowadzącym sportowy tryb życia, szczególnie polecam plastry do tapingu, które przynoszą ulgę w bólach mięśniowych.
Offline

gringo

wyjadacz

  • Posty: 114
  • Dołączył(a): 30 sie 2016, o 19:21

Re: Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

Post4 kwi 2018, o 09:30

A stosuje ktos z Was chlorellę? Właśnie przeczytałem artykuł http://szukamdiety.pl/2018/03/12/jakie-wlasciwosci-ma-zielona-alga-morska/ i pomyślałem sobie, że można by było łykać małe zielone tableteczki. Pytanie tylko, czy to naprawdę działa i czy efekty jakieś przynosi stosowanie tej zielonej roślinki?
Offline

migotkaa

początkujący

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 19 mar 2018, o 13:41

Re: Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

Post4 kwi 2018, o 12:05

Zdowa dieta, sporo ruchu i picie odpowiedniej ilości mineralnej cisowianki. Niby to takie proste czynności a organizm za takie rzeczy dziękuję i jest zdrowy
Offline

karolina11

wyjadacz

  • Posty: 116
  • Dołączył(a): 3 lis 2017, o 13:27

Re: Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

Post24 kwi 2018, o 15:11

hejka,
oczywiście zgadzam się z zębami - są bardzo ważne, ja miałam dużo problemów z zębami po ciąży bliźniaczej, obecnie korzystam z pomocy świetnych specjalistów z http://cdcstomatologia.pl/ i powoli moje ząbki stają się zdrowe i ładnie wyglądają ;) polecam
Offline

genre

wymiatacz

  • Posty: 217
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 16:53

Re: Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

Post30 kwi 2018, o 13:22

Nie narzekam w sumie na swoje zdrowie i powiem więcej, wcale nie jest mi trudno je utrzymać, stosuję się do zaleceń lekarzy po prostu. Na przykład zawsze przy kuracji antybiotykowej stosuję probiotyk i dzięki temu moja flora jelitowa jest chroniona a antybiotyk nie wyjaławia jej.
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

Post30 kwi 2018, o 16:52

Chcialbym Wam polecic Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mikomed, http://mikomed.pl/ , z ktorego sam czesto korzystam . O nasze zdrowie trzeba dbac, poniewaz jest to najcenniejsze co mamy . Osobiscie regularnie robie badania profilaktyczne, dla pewnosci ze wszystko jest w normie.
Offline

graczka13

wyjadacz

  • Posty: 139
  • Dołączył(a): 9 lis 2017, o 16:35

Re: Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

Post12 maja 2018, o 07:14

Wiecie, że wiele problemów zdrowotnych zaczyna się od zepsutych zębów? Dlatego ja bynajmniej raz na rok je kontroluję. Ostatnio szukałam stomatologa w mieście do którego sie przeprowadziłam. Nie znam tu nikogo, wiec trudno prosić o radę, a ząb mi się ukruszył. Skorzystałam z wyszukiwarki https://ranking.abczdrowie.pl/s/stomatolog/elbląg i po chwili miałam listę najlepszych stomatologów w mieście. Sprawdziłam dostępne terminy i wybrał tego do którego miałam najbliżej. Ta wyszukiwarka to świetna sprawa, bardzo mi pomogła.
Offline

Bridget29

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 14 maja 2018, o 16:08

Re: Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

Post14 maja 2018, o 16:15

Staram się dbać o zdrowe jedzenie i wszelkie suplementy. Często też robię wyniki i staram się często odwiedzać lekarza.
Offline

dereczka22

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 17 maja 2018, o 14:03

Re: Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

Post17 maja 2018, o 14:15

Jeśli chodzi o mnie, to ja bardzo doceniam wpływ jedzenia na organizm. Po przeczytaniu artykułu o zdrowym odżywianiu na http://misme.pl/ zaczęłam wdrażać w swoje życie podstawowe zasady prawidłowego żywienia. I od tego czasu czuję się znacznie lepiej :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron